Brzinski

Sve lokacije gdje lovite, planirate loviti ili ih želite prezentovati drugima..

Moderator:Masterbih

User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak
Brzinski

Post by čipo » 02 Apr 2015, 19:38

Opet prilika od par sati i opet mi Nina govori odi odlovi popodne jer sutra ne možeš,a prekosutra radiš,
objeručke prihvačam priliku jer sam ponovo hranio na novoj poziciji,dvanajstici i žurim na vodu.
Kada sam došao obilazim Matu i Marka oni su isto stigli netom prije mene.
Pozdravljam se s njima i odlazim na poziciju,prihranjujem i zabacujem.
I eto već je 12,30 h .
Nova pozicija...




Image




Dok sam se gibao i sve radio bilo mi je toplo,ali kada sam se smirio počelo mi je biti sve hladnije,a i vjetar je počeo jače puhati pa sam otišao u auto po duksu,uzimam duksu i pogledam poziciju odozgora...učini mi se baš fora i lupim jednu fotku,taman sam htio još jednu kada čujem da je signalizator napravio dva bipa...da nije vjetar..jer je jako puhalo i u naletima...,ali nije prošla niti sekunda i...biiiiiiii...
Neprekinuti jednolični ton...hjaaaooooo!!
Trrrrrk odozgora...bacam putem duksu,zalijem čizme jer nisam uspio podići sare na ribaricama i samo gledam kako riba odlazi lijevo...konačno primam štap u ruke i osjetim ribu par sekundi,a onda sve staje...ne osjetim udarce ribe...sve je mirno..probavam popustiti...ništa,napeti...ništa...nema druge napnem koliko mogu i osjetim da povlačim granu,uspijem je izvuči van...na grani vise još boile,a prema autu se vidi duksa gdje sam je bacio hihi:: .




Image




Ljut sam šta mi je riba otišla jer je to ribolov od par sati i svaki griz je...pojam,ali šta bih...
Prezabacujem štap i liježem na ležaljku,javljam Nini da sam izgubio ribu,a ona me grdi i govori da dobro znam da je sve u granju, da šta si odmah nisam uzeo duksu krezi:: .
Ne znam da li je prošlo i 20 ak minuta,a vrag mi ne da mira i idem još jedan štap zabaciti na poziciju na kojoj je bio griz,
stajem kod štapova i gledam koji bi...kada signalizator na onom štapu na koji sam imao griz napravi bip,bip...gledam da nisam čizmama zapeo za štap kada se u djeliću sekunde štap strese i signalizator zavrišti,e ovaj puta nema trt mrt..odmah primam štap i ne dam ribi da mi ode predaleko...nekako je uspijem usačiti i zovem Marka da me dođe poslikati :D .




Image




Ostavljam ribu u podmetaču i trčim po kadicu u auto i slažem je..dotle dolazi i Marko i pomaže mi kada odjednom signalizator na desnom štapu propišti i ne staje,ali sam blizu i u tren oka podižem štap i zaustavljam ribu,Marko brže sklapa drugi podmetač i za čas je riba u njemu,veselju nema kraja!




Image




A onda nešto šta se jako rijetko vidi na Hesovoj [hiphiph[]




Image




Brzinsko fotkanje,riba je oštećena od granja za poluditi...kao da je bila u mrijestu pa se oštetila B:(




Image




I druga...ribe nisu prevelike,ali vrijede svake ljuske :HH .




Image




I naravno uz pozdrav...baj,baj!!




Image




Netko će se čuditi kako i zašto se ovoliko veselim ribama sa Hesove...,ali tko zna šta je Hesova...ne ce uopće :.D

Pozdrav i bistro!!

Post Reply

Return to “Rijeke, jezera, kanali i ostale destinacije”