3/1

Sve lokacije gdje lovite, planirate loviti ili ih želite prezentovati drugima..

Moderator:Masterbih

User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak
3/1

Post by čipo » 25 Apr 2015, 13:11

Ne nije vatrogasna vježba...,tko je vatrogasac zna o čemu se radi... krezi::
Ovo je nešto puno lošije za mene...tri griza i samo jedna lijepa riba na slikanju...,ali to je Hesova i to nije ništa čudno jer lovim u starom lopoču,a oko mene granje...
Desni štap sam zabacio desno odmah poslije ovog granja,a srednji i lijevi ravno pred sebe na nekakvih 7-8 metara daljine,nikako nisam htio loviti skroz preko jer se vidi na slici kako je granje i sa jedne i sa druge strane i riba bi mi uvijek završila ili u lijevom ili desnom granju tako da sam lovio na blizu,ali mi jučer niti to nije pomoglo no::




Image




Na vodu sam došao več poslijepodne jer sam imao dojavu da neki haklaju i brže bolje odletio na grabu,nađem samo auto,a njih nigdje...popnem se na obalu i polako odem do pozicije broj 15,naravno s Luckyem i da su igdje bili Lucky bi ih pronašao,a to se i pokazalo u povratku,mislim da nisu bili kod nas...već sam ih zamijetio kako dolaze do auta sa druge jedne grabe i odlaze,mislim da je i bolje da nisam naletio na njih jer sam bio ljut šta gubim vrijeme na njih,šta uopće haklaju,a i bio sam nabrijan jer sam s Ninom imao male nesuglasice ::] tako da je bolje i za njih i mene da ih nisam zatekao tamo.
Ali ostavimo se kretena...koji će kad tad dolijati...uglavnom i zbog njih sam izgubio nešto vremena i ostalo mi je svega par sati do mraka...
Mislim da je već bilo prošlo 14 h kada sam zabacio i zavalio se u ležaljku koja je bila na dohvat štapova...
oko 15,40 h imam nekakva zbivanja na desnom štapu...henger malo poskoći pa se smiri,pa opet napravi samo bip...pa opet počne ići gore dolje za nekakvih 5-6 centimetara...hitro se podižem iz ležaljke i dok sam se dizao henger pada skroz dolje..prije negoli ću primiti štap...henger leti do štapa uz silovito pištanje,a meni je već štap u rukama,ne dam ribi da mi divlja,ali je skroz na blizu i biježi mi par metara u desno...zagazim u ribaricama u vodu i pokušavam štapom upravljati sa ribom i to mi manje više uspijeva..kada se šaran predao nije bilo kraja veselju [drhiop] .




Image




Image




Slikam se i puštam ribu koja na glavi ima ozlijedu vjerojatno od udaranja u drvo jer kako je voda još uvijek visoka riba divlja po šumi i ozlijedi se,premda mi je drago da je ozlijeda već počela zarastati [superr] .
Ali nije bit u glavi več u ustima...prekrasna usta neozlijeđena od udica i natezanja sa ribom.




Image




Kroz nekakvih manje od sata vidim pored mene da je nešto zaraubalo...vadim jedan štap i uzimam mali štapić da probam uloviti basa,još nisam uspio uloviti niti jednoga,btw nije još nitko nije uspio ove godine buh::
Drugi zabac i uspijem prevariti ribu,ali na žalost nije bas već mala štukica krezi::




Image




Poslikam i nju i idemo dalje...




Image




Sat vremena bez događanja i onda igranje sa hengerom na lijevom štapu...nevjerojatno koliko se riba može igrati prije negoli se ulovi,uglavnom...pištanje,zatezanje i borba,vidim da je riba poveća i gledam kako mi jednostavno odlazi lijevo prema granju...pokušavam je odvratiti od nauma povlačeći je prema sebi,ali mi to ne uspijeva...cijelo je vrijeme osjetim,ali joj ne mogu ništa,dovučem je do nekakve prepreke i onda riba i sve ostalo stane...popustim strunu i sačekam...riba odjednom krene i izvuče 3-4 metra najlona,mislim si sada ću ju uspjeti privući,ali ništa od toga...
Da ne duljim povuci,potegni,popusti je potrajalo nekih 20 ak minuta i na kraju se ipak otkvačila...nema veze presretan sam zbog dva griza u tako kratkom vremenu...
Opet sve prebacujem i nakon niti pola sata opet onakav griz...gore,dolje pa stane,pa opet i odjednom run...podižem štap,ali nema otpora... no:: olovo mi je odmah pod nogama i uz olovo spetljan predvez...koliko god se riba trudila uloviti...nije mogla hihi::
I već prije 20 h polako pakujem i put pod noge k Nini I Žani.
Da li sam sretan...nisam..žao mi je šta barem još jednu od ove dvije ribe nisam ulovio...
Da li sam ispunjen...naravno da jesam!!
I moj Lucky također,uvijek uz mene F::




Image




I jedna napomena....za onog koga zanima,kako sam ostao bez River Ice-a , našao sam boile nadipane u S2B-Biotic i Premium Riveru koje sam dobio od kolege i na obje sam imao poteze...s tim da je jedan griz bio na boilu iz Premium River dipa plus mala bijela popupica Premium River. Eto samo toliko :.D .
Pozdrav i bistro!

Post Reply

Return to “Rijeke, jezera, kanali i ostale destinacije”