Povratak

Sve lokacije gdje lovite, planirate loviti ili ih želite prezentovati drugima..

Moderator:Masterbih

User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak
Povratak

Post by čipo » 27 Jul 2015, 20:42

Pod ovim linkom sam napisao pričicu o svojim problemima na vodi...

viewtopic.php?f=23&t=1841" onclick="window.open(this.href);return false;

Danas su se problemi malo smanjili :.D .
Jutros sam bio rano na vodi i lagana prihrana iz ruke,par šaka boili,totalno atipično za ribolov amura,ali u zadnjih dva mjeseca amuri izbjegavaju veće količine partikla i jednostavno se ne može dobiti griz,ali zato pali manja količina boile i sakupi se nekoliko grizeva :D .
I dalje lovim na rak & dud plus perfektna popapica pink boje sa mirisom breskve :.D .
Prvi griz uslijedio je več prije 6 h i na žalost ponavlja se isti scenario od prije...dril...i kod samog sačenja amur se oslobađa udice u lopoču.
Ostajem zabezeknut i mislim si pa ovo više nije normalno...najrađe bi se pokupio doma... no:: čak niti ne zabacujem taj štap jer sam stvarno bio ljut i revoltiran...
Aaaaaliii nakon manje od nekakvih sat vremena imam opet griz i ovaj puta uspijem uloviti manjeg amura...koooonaaačnooo!!




Image










Nekako mi je lakše i ipak zabacujem sve štapove i sklupčam se na ležaljci gledajući štapove...
Dosta vremena sam proveo tako,a onda sam zadrijemao...i odjednom me probudi bip...pogledam štap,ali je bio samo prolaz ribe...,nije prošlo par minuta i amur pomakne olovo i sistem,ali se ne ulovi...jato je ponovo došlo na boile...
Slijedećih par minuta mir...,a u meni napetost raste jer vidim kako ruju i kako se valići podižu...
Odjednom bez upozorenja,poput šarana siloviti griz i opet amur...sada sam več u strahu jer ga trebam usačiti iiiii...uspijevam!!
Ne mogu vjerovati!!
Odrađujem slikanje vesel kao da sam ulovio ne znam šta...





Image





Image





Poslije svega...prezadovoljan pospremam stvari i odlazim...do neki drugi puta...
Nije nešto posebno,ali skupiti tri griza u par sati...prezadovoljan!! :HH

Post Reply

Return to “Rijeke, jezera, kanali i ostale destinacije”