Hesova,pozicija br. 9

Sve lokacije gdje lovite, planirate loviti ili ih želite prezentovati drugima..

Moderator:Masterbih

User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak
Hesova,pozicija br. 9

Post by čipo » 12 Sep 2015, 16:20

Nakon više ribolova na poziciji br.2 odlučujem se promjeniti poziciju...
Hajde odloviti ću koji puta devetku,poziiju za koju sam osobno ja zadužen,za čišćenje i održavanje.





Image





Dajem si truda i dan prije ribolova odlazim na vodu,Love Marac i Mata,ali nije nešto,riba relativno slabo prima,
ali nema veze naglo je zahladilo i riba je stala,aaaliiii otvoriti će se ::] .

Sutradan sa puno očekivanja dolazim na grabu i odmaih idem do dečki da pitam za rezultate...,a ono još gore... Z.:
Mislim da su imali samo jednu ribu B:( . Nema veze,iako malo pokoleban,nisam do kraja i lovim se posla,štapovi,šator i prihrana iz ruke...ooosim one preko,ali na nju odem okolo i nahranim malo jače.
Laki je naravno samnom i čim sam složio šator smješta se na svoju dekicu :D





Image





U toku dana se svi trudimo dobiti ribu,ali nam jednostavno ne uspijeva,osim nekoliko babuški... pih:: .





Image





Noć je protekla na žalost mirno,osim šta su cvergli počeli napadati boile...na ova dva štapa pod nogama.
Zadnji puta prebacujem oko 1,30 h nemam snage za dalje jer sam iz noćne i jedva da sam išta spavao...
Ali mi se čini da su cvergli kao malo zastali...ma nije me više briga,bitno da ne piska non stop i padam u san...

Ujutro poslije 6 h čujem Marca kako prebacuje..nemam volje se dići iz tople vreče jer je vani podosta hladno,a ama baš ništa se nije dešavalo...
Odustajem od dizanja i ponovo uspijem zaspati...
A onda...biiiiiiiiiiii...biiii.bii...biiii
Iskačem iz kreveta i podižem štap...riba se bori pod nogama u lopoču kao luda,Marac dotrči do mene i pomaže mi...uspijemo usačiti ribu,nije uopće velika,aaaaalii je strašno borbena,a kada smo vidjeli ribu znali smo i zašto...opet sam imao čast uloviti divljeg vretenastog šarana jaoo: .
Bez obzira šta je mali...veselju nema kraja... [hiphiph[] [drhiop]





Image





Nakon nekakvih pola sata Mata ima griz i drila amura...snimam završetak i probleme krezi::











Oko 9,30 h polako se pakujem,a kod Mate opet svira i opet lovi amura...slikam ga,amur se bacaka,a onda kod mene pjesma...ihaaa...puni trk i to sa preponama,riba je opet primila pod nogama i nakon kraće borbe spremam malog amura u podmetač i na slikanje kod dečki jer nisam htio močiti svoju kadicu kako riba nije primala krezi::





Image





Kako zaokružiti ovaj ribolov...
Konačno dočekam 24 sata ribolova i baš tada riba skoro pa nikako ne prima,ali eto ulovio sam jednog vretenca i jednog amura...
Dečki do mene su ulovili isto dvije ribe za tih 24 h,a lovili su prije mene već dva dana...znači u biti mogu biti sasvim zadovoljan...
Šta još...da,i lovio i hranio sa masterovim boiama...i to na novoj poziciji .:)
Bistrooooo!! piv:: piv::

Post Reply

Return to “Rijeke, jezera, kanali i ostale destinacije”