Bročice 1.11.15.

Sve lokacije gdje lovite, planirate loviti ili ih želite prezentovati drugima..

Moderator:Masterbih

User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak
Bročice 1.11.15.

Post by čipo » 07 Nov 2015, 13:41

Ovakav ribolov ne bih savjetovao nikome...jer to baš i nema veze sa ribolovom... Z.: .
Kada smo došli na Bročice dvije pozicije na cijelom jezeru koje smo htjeli su bile zauzete i to samo te dvije,ali dečki nisu imali ni griza do tada, tako da smo se odlučili za jedinicu,naravno poradi dalekog bacanja...lovi se na 40-ak metara buh:: ,a to nam paše,premda je tu voda plića,hladno je i nije da se riba baš zadržava,ali naiđe ponekad...
Kumu govorim da lovi kao bolju stranu,a ja ću lošiju i krećemo sa prihranom...nešto sa spodom,nešto pračkom,a nešto i rukom :.D .
Nešto poslije sat vremena kum dobija prvoga šarana...veselje je veliko jer kolege još uvijek nemaju ribu...





Image





Opet malo dohranjujemo i nazdravljamo rakijom prvoj kumovoj ribi ulovljenoj na Bročicama,to nas je i koštalo id:: .
Aliiii...nakon nekakvih dva sata kum lovi još jednu ribu,a poslije nje u vrlo kratkom periodu još jednu manju koju više nismo niti slikali...





Image





Iiiiii poslije toga...više ništa...samo pjesmaa bdr: ,rakija i još kao da nije bilo dosta...piva...

U noći moram na wc i vidim da šator nekako čudno stoji...u biti i ne stoji buh:: .





Image





A kum kada se probudio,kaže da mu je zima za noge,da li je čudno muahaha: .





Image





A temperatura je bila...brrrrr ZZ:: ZZ::





Image





Nekako zabacim štapove jer je jedan bio vani,jedan bačen na dva metra,a jedan bezveze opet na desetak metara... id:: .
Malo prihranim...šaka,pračka hihi::
iiiiii vidim da smo hranili i sa partiklom,na blizu... Z.:





Image





I gledam nered oko sebe,ali predivne slike...





Image





Aaaaaa onda i sam imam siloviti griz bez obzira na hladnoću...riba je prema one tri jako borbena...





Image





A kada sam je uspio usaćiti...vidim i zašto jaoo:





Image





Predivan ljuskaš!!
Nedugo poslije toga žena mi javlja da kćer kuri preko 40 i da je cijelu noć imala temperaturu...
Pomalo pakujemo stvari i odlazimo nakon nekog vremena...

Šta reći...
Niiikome,ali nikome ovo ne preporučam...jer ovo nema veze sa ribolovom...ama baš nikakve...,alii eto desi se i tako nešto...
I da,obojica smo lovili samo na Masterove boile i dipove...koliko se sječam Fish dip je najbolje odradio posao kemija:: .
Bistro do drugi puta... piv::

Post Reply

Return to “Rijeke, jezera, kanali i ostale destinacije”