Povratak na jedinicu

Sve lokacije gdje lovite, planirate loviti ili ih želite prezentovati drugima..

Moderator:Masterbih

User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak
Povratak na jedinicu

Post by čipo » 07 Nov 2015, 17:40

Kako mi je ostalo par dana praznine,a vrijeme je lijepo i toplo preko dana,premda su noći hladne želim iskoristiti svaki trenutak za ribolov i odlučujem se za jednu noć na ,,mojoj,, vodi, na Hesovoj.
Vodostaj je povišen i malo je teže loviti,aliiii na Hesovoj je uvijek teško krezi:: , opet se odlučujem za jedinicu jer je to najdublji dio grabe,a temperatura vode je već dosta niska, plus, tu utjeće voda iz susjedne grabe i nosi hranu ribama.
Opet jedan štap paralelno uza moju obalu,a dva preko uza granje... mamci su boile izradjene večinom od Masterbihovih komponenti dipane u odličan Fish dip i olakšane spužvicom,a preko pokušavam nekakvim bijelim boilama šta sam ih dobio od jednog kolege...čisto vizavi vizualnog efekta.





Image





Kako sam došao poslije ručka prekrasna večer se jako brzo spušta...
Mirno je i predivno...





Image





Noć se spustila i obilazi me kum...popričali smo malo i on odlazi,a meni ništa ne preostaje no topla vreča...
Bijela riba radi kao luda jer jedva dočeka večer da se kormorani maknu pih:: .
Šarane ne čujem,ali i nije nekako baš vrijeme za njih ipak je već jako hladna voda.
U šatoru stalno nešto jedem i zezam se sa Lakijem,vrijeme prolazi i ni bipa...nigdje..
I već kada me san počeo loviti...bip,bip,biiip...i tišina,ali skačem poput munje jer sam ipak na Hesovoj...
I dok sam istrčavao skoro uletim u vodu hihi:: i u taj tren...biiiiiiii...
podižem desni štap,šta je uza moju obalu i počinje borba,ali ne preopasna...malo starog lopoča,malo granja i uspijem usačiti lijepog šarana,brzinsko slikanje i puštanje...brrrrrrr...





Image





Superrrrr!!
Po to sam i došao...jedan griz i zadovoljan sam,za ovakve uvjete...iii još sam ulovio ribu,nitko sretniji...
Bacim nekoliko boila i zabacim iz ruke,to jest spustim sistem na hranilište hihi:: i natrag u tooopluu vreču.
Do jutra se nije ništa dešavalo...osim šta sam zaspao kao zaklan...
A onda...opet samo dva kraća bipa...i jedan duži...već letim van i opet desni štap...podižem ga i borba,ovaj puta maaaloo žešća,ali ništa ne riješivo sa debelom strunom i večom udicom...
Ovaj puta debela riba i preko deset kilograma....oooopaaaaa!!!!
Ovo je bonus koji nisam niti očekivao...





Image





Slikanje i puštanje,a onda imam šta i vidjeti...oko mene nije toliko inje koliko je led...jedva sam prstom pisao po autu ZZ::





Image





Prebacio sam sve štapove iiii opet topla vreča...
Nije prošlo niti dva sata od prošle ribe i opet isti sistem...dva skroz kratka i jedan maaalo duži bip...daaaa,svi popuste,a lovim par metara od sebe...
Iskakanje,proklizavanje i opet maaalo žešća borba..ovaj puta riba ulazi u granje,aaalii je uspijem osloboditi jer sam prošao iza nje... :.D ,ali mi je podmetač ostao...uhhhhh...polako ga privlačim uza sami kraj i konačno ga sačim...olakšanjeeee!!
Vidio sam još i u vodi da je i ovaj malo veći,ali sam snimio i da ima predivne ljuske i boju...i bilo bi mi žao da se otkvačio...
Preeedivann!!





Image






Spokoj...





Image





I štap koji mi je donesao tri griza i tri ribe jaoo: jaoo:





Image




Ovaj puta stvarno ne znam šta reći...osimmmmm...nastavljamo daljeeeeee!!
Lijep pozdrav i bistroo!! piv:: piv::

Post Reply

Return to “Rijeke, jezera, kanali i ostale destinacije”