Drugi,treći,...

Sve lokacije gdje lovite, planirate loviti ili ih želite prezentovati drugima..

Moderator:Masterbih

User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak
Drugi,treći,...

Post by čipo » 08 Apr 2016, 23:41

Dva dana slobode,a doma ima posla,ali mi Nina naravno daje dozvolu da odem prenoćiti jer za vikend kažu da će biti ružno vrijeme pa da uspijem odloviti barem jednu noć.
Do sada je ulovljeno par riba,a jednu je i taj dan dobio Vlado i odlazim do njega,kad ono PB u kojem mislim da je i Masterbih isto imao prste :.D





Image





Smještam se opet na jedinicu,voda je malo pala,toplo je,a ni komančerosa još nema,sada stanem i dolje sa štapovima jaoo: .





Image





Opet dva štapa pod drvo,a jedan ću skroz preko premda uopče nije hranjeno nikako...samo sam nakobrao Masterove gotove boile od Breskve , Kikiriki & med i domačice [drhiop] .
Pod drvo uza to dodajem šečerac i pelete...
Mislim da je bilo nekakvih 18 h kada sam sve prihranio i zabacio...
Obilaze me dečki i gledamo kako je na vodi predivno,sve već zeleno,ptice pjevaju,ma uživancija čista.
Zadnji oko 21,30 h odlazi kum i kada je krenuo sa parkinga imam griz i to run...štap sav drhti,podižem ga iiiiiii...u ništa...sav zbunjen gledam i ne vjerujem,a već sam mislio zvati kuma da me poslika sa ribom...
Nema veze...idemo dalje,samo predipam boile i prebacim,malo me začudilo da sam griz dobio preko,gdje uopče nije bilo hranjeno,ali ok.
Drugi griz imam oko 1,30 h opet luđački griz,ali sada na skroz desni štap pod vrbom,opet podizanje štapa i ništa...baš ništa opet ne osjetim...prestrašno glup osječaj...,aliiii...to je to proradila je pozicija!!
Barem sam tako mislio... hihi::
Malo sam prihranio i u krevet...
Da...,do jutra se apsolutno ništa nije desilo,niti bipca...
Ujutro se dižem, prebacujem i kobram nešto boili preko,a iz ruke bacam na poziciju pod drvetom...
Opet legnem i taman da ću zaspati,kada...bip,bip...bip...biiiiipppp...štap iza leđa bačen preko,trčim,skoro padam...podižem ga i konačno imam ribu na štapu,uspijem ribu odvojiti od granja od prečke obale i mislim si odlično,jedna riba i popraviti će mi cijeli ribolov...
Kako sam to pomislio...ping...otpor prestaje i izvlačim sve van,ali bez ribe... Z.:
Sada više ne znam uopće šta bi...sve je ok,ali ne ide nikako...sada sam već lud!!
Opet prebacujem i kobram šaku boili...liježem u krevet i misli mi se roje kao pčelinja društva u glavi...
I onda...prije 8 h opet ludi griz preko...opet podizanje štapa i privlačenje ribe da ne uđe u granje...borba je luda i riba luduje,prije par dana riba je bila kao krpa,a sada...ludilo...
Kada sam ribu privukao...imam šta vidjeti...oooooo...samo da ne otpadne!! Samo da ne otpadne!! misli su vrištale iz moje glave!
Uspijem je usačiti i prolomi se vrisak iz mojih usta...hjoooojjjjjj!!





Image





Image





Image





Zaboravih reći da sam još jedan štap prebacio preko jer ovdje pod nogama više nisam imao ništa,a plus toga još je svanulo.
Ali zato ako nema pod nogama ima preko...niti cijelih pola sata me nije dijelilo od sljedeće ribe,to jest griza...
Griz,podižem štap i riba se odmah digne na poziciji,ali kako se digla tako mi se i otkvačila,tada više nisam imao ni volje ni snage razmišljati zašto i zbog čega...

Slijedečih pola sata mir,a onda opet griz,ovaj puta ribu osjetim,bori se kao luda,a mene strah povući je,strah me popustiti joj...više ni sam ne znam šta bih..,aliiii...
u tom natezanju uspijem je odvojiti od granja i povući je na otvorenu vodu...opet u sebi molim boga da se ne otkvači,a još kada sam vidio ribu...ostajem bez riječi...





Image





Image





Bez obzira na sve nedaće i na sve šta mi se izdešavalo...prezadovoljan sam...riba mi prima kao u najboljoj sezoni,borbena je,samo da nisam imao "male" probleme Z.:





I onda nešto prije 11 h imam opet griz...i uspijem usačiti jednog širokog golaća...e sada je već maaaaloo bolje krezi:: .





Image





polako pakujem stvari i razmišljam o svemu,a onda kada je navratio Miha raspravljamo o svemu i prepričavam mu doživljaje...
I tako u priči pomalo se vrijeme otegnulo do skoro 13 h kada imam još jedan griz,ribu odvojim od loma...,aliiiii završava mi u potopljenom drvetu...pokušavam popustiti,potegnuti,ali ništa mi ne pomaže i moram kidati...
Eto da sam barem još samo tu ulovio...hahaahahahaha,aliiii tako je kako je...

Od kombinacija na koje sam lovio pobjedu je odnesla sa šest grizeva ova kombinacija...





Image





Breskva + brskva i fish dip kemija::
I jedva čekam opet...Bistro i LP !! piv:: piv::

Post Reply

Return to “Rijeke, jezera, kanali i ostale destinacije”