Hesova 20.4.16.

Sve lokacije gdje lovite, planirate loviti ili ih želite prezentovati drugima..

Moderator:Masterbih

User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak
Hesova 20.4.16.

Post by čipo » 02 May 2016, 21:24

Matična voda,Hesova...kiša pada,a po prognozi u popodnevnim satima treba prestati...
Dolazim na vodu,kišica još rominja,ali vadim pomalo stvari i slazem pribor,prihranjujem i zabacuhjem,ovaj puta na petici...
Da li zato jer je kiša dobro rashladila vodu...ili poradi toga šta sam na jednom štapu imao topivu boilu River Ice,a i na drugom domaću isto dosta brzo topivu,a u noći nisam prebacivao pa su dva štapa stajala uzaludno...
Ili poradi nečega drugog...ne znam,ali cijelu noć sam fino odspavao..,a u jutro...ne mogu uopće prebaciti jer je magla da se ne vidi prst pred nosom Z.: .
Tek kada se magla razišla prebacujem i nakobram malo boili...
Ne sječam se koliko je bilo sati,ali znam da je Zoki došao do mene i donio mi predivnu ribu...debeljucu...koja je primila na Masterbih Peach Boilu u kombinaciji sa istom popapicom.





Image





Image





Kako sam stvari počeo slagati već u auto poslije slikanja Zoki kreće kući,a ja u auto po antiseptik...
I kako to uvijek biva Zoki je kod motora,a ja u autu kada imam siloviti griz,riba se domogla grane i na žalost kidaaaaa najlon 0,50mm ::oo
i to je to...cijelu noć i jutro bez griza,a onda dva griza kada sam se već pakirao kući u 15-ak minuta ..
Biti će bolje..idemo dalje... piv::
Bistro!!

Post Reply

Return to “Rijeke, jezera, kanali i ostale destinacije”