Mraz i -3C°

Sve lokacije gdje lovite, planirate loviti ili ih želite prezentovati drugima..

Moderator:Masterbih

User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak
Mraz i -3C°

Post by čipo » 03 May 2016, 00:49

Kako sam na druženju u Triblju dobio podosta materijala nisam izdržao,a da ne prihranim malo kod sebe na vodi i peticu i dvanajsticu i to sa gotovim boilama arome skopeks i domaćima,ali isto izrađenima kao i uvijek od Masterbih komponenti sa kojima sam također lovio i na Triblju.
Cijeli dan puše jaki sjever,brije samo tako,ali u toku noći bi trebalo doći do promjene na jugo,jugozapadni vjetar...
Da,idem...smještam se i kasno popodne kobram još boila i zabacujem...





Image





Image





Posječuju me neki dečki iz sekcije i zadnji među njima kum,koji se zadržava i sa kojim popijem koju pivu.
Pričamo o ribama i sekciji dok se skoro pa nismo smrzli kao u sred zime...
On odlazi,a ja se jedva zavlačim u vreču i grijem se,ali grijanje ne traje predugo jer me diže zvuk signalizatora...na skopeks i breskvu [hiphiph[]
Skakanje na prvu i podizanje štapa,a na štapu...skoro pa ništa...u prvi mah sam pomislio da je babuška...,a onda pod nogama vidim da je amur i činilo mi se da nema tri kilograma,aliiii ipak je imao malo više krezi::





Image





To je to!!
Pomislio sam...ipak nije vjetar previše izmiješao vodu,a i ova zima nije toliko zasmetala...
kobram još boila jer ako su došli amuri sve će počistiti...
Mdaaaaaa...kako sam tada zabacio...tako je sve ostalo do jutra,a u jutro... ZZ:: ZZ:: .





Image





Image





Naravno da se više ništa nije dešavalo...
Osim šta sam poslikao par lijepih fotki krezi::





Image





Idemo dalje...nema stajanja...
Jedna riba...jedna...bolje nego nijedna hihi::
Do idučeg puta...bistro!!

Post Reply

Return to “Rijeke, jezera, kanali i ostale destinacije”