Vjetar i kiša

Sve lokacije gdje lovite, planirate loviti ili ih želite prezentovati drugima..

Moderator:Masterbih

User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak
Vjetar i kiša

Post by čipo » 09 May 2016, 12:25

Prilika za jednu noć...ne smije se propustiti... :.D
Mjesto br 12 već pomalo hranjeno i mjesto gdje sam par dana prije ulovio dva predivna šarana u roku par sati.
Opet lovim na skroz blizu i radim sve isto osim šta sam u prihranu uz ostale dodao i masterove squid boile,aaaalii ni to nije bilo dovoljno,barem ne na Hesovoj jer je puhao jak sjeverni vjetar,a onda me još po noći i kiša prala u više navrata...vrijeme grozno hm:: .
Uglavnom na samom početku sam prilikom prvog zabaca zakvačio drvo dugačko 5-6 metara i morao sam ga izvući...rasturio poziciju u startu,jedino je dobro šta je Marac bio samnom pa mi je i pomogao oko tog drveta bdr: .
Naravno ništa se nije dešavalo osim šta sam smazao Ninine buhtle,hvaaalaa bdr:




Image




kako je vrijeme odmicalo i ništa se nije dešavalo...prepustio sam se snu i toploj vreći...
I onda oko 3 h i nešto su počeli prolazi ribe...hegeri su se par puta podigli i spustili,bez obzira šta sam skroz popustio strune,a moje srce je tuklo kao ludo bez obzira na gluho doba noći dok odjednom srednji signalizator nije prosvirao ozbiljno i na najjače...Ovaj puta Squid i popapica premium river 16 mm.
Lijepa borba,sve se odvija na blizu...sve škripi i zuji,a onda sačenje i riba je u podmetaču ura:: .




Image




Brzinsko slikanje jer kiša opet počinje...
Puštanje,prebacivanje i bijeg u toplu vreču... krezi:: .
Na žalost više se ništa nije dešavalo jer je i voda porasla i sjever okrenuo i rashladio vodu,kao i kiša koja je padala... ZZ::
Netko bi bio nezadovoljan...kod mene toga nema,preeedivna riba upisana uz ovakvo vrijeme i sve šta se izdogađalo...presretan sam i to na ovakvoj vodi...




Image




Image




Image




Image




Ovaj puta sam čak i šator složio... hihi::
Vraga bih ga složio da nije tako puhalo i da nisu rekli kišurinu muahaha: .
LP i bistro!!

Post Reply

Return to “Rijeke, jezera, kanali i ostale destinacije”