Početak godišnjeg

Sve lokacije gdje lovite, planirate loviti ili ih želite prezentovati drugima..

Moderator:Masterbih

User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak
Početak godišnjeg

Post by čipo » 22 Jun 2016, 14:54

Koristim polovicu godišnjeg odmora i uza sve natrpanosti od prodaje auta,kupnje drugoga,nalaženje tete koja će čuvati Žanu do polaska u vrtić,upisa u vrtić i još desetak inih problema naravno da se nalazi vremena i za ribolov.
Premda će to biti ribolovi na matičnoj vodi,na Hesovoj...ništa mi nije manje lijepo i ništa manje me ne vesele ti ribolovi...
Boila i materijala se ima podosta,u neku ruku čak i previše,ponekad čovjek ne zna šta bi i koju kombinaciju bi stavio na dlaku [hiphiph[] ,aliiiii...bolje je i tako da ne znam šta da stavim na dlaku već da nemam šta...
Odmah u startu ću napomenuti da sam najviše koristio u ovih nekoliko ribolova Masterbih Premium River Fluo Pop Ups u veličinama 10 i 16 mm kao i Masterbih Banana Fluo Pop Ups,a našle su se u opticaju i Masterbih Peach Fluo Pop Ups.
Od gotovih boila sam koristio i za ribolove i za prihranu boile S2B-Biotic , Scopex kao i Masterbih Hi-Atract Squid & Octopus boile i da,naravno da su tu i moje napravljene od Masterovih komponenti [superr] .





Image





Daaaaaa...još nešto bih napomenuo....nisam imao valjda niti jedan ribolov bez kišurine...ako me nije prala popravo...barem me okupala...ili na dolasku...ili na odlasku krezi:: .
Ali zato je bilo lijepih fotki,a uživao sam i u dugama .:) .





Image





U tim ribolovima je stvarno bilo i predivnih doživljaja i tužnih i opakih i svakojakih...
Kao i prekrasnih riba...evo ove su sa prvog ribolova...torpedo i šaran...





Image





Image





Image





Image





i još samo napomena da je u ovim ribolovima bilo još ulovljenih riba,ali stvarno neke nisu slikane,a o otkvačivanjima i kidanjima... oo::L
stvarno je možda bolje da prešutim...

Post Reply

Return to “Rijeke, jezera, kanali i ostale destinacije”