Reka Rajna

Sve lokacije gdje lovite, planirate loviti ili ih želite prezentovati drugima..

Moderator:Masterbih

Post Reply
User avatar
Fanatic
Ribolovac
Ribolovac
Posts:231
Joined:01 Mar 2015, 21:14
Location:CH
Reka Rajna

Post by Fanatic » 28 Aug 2016, 16:28

1.jpg
1.jpg (51.07KiB)Viewed 6384 times
U planu je bilo otpecacu samo dan od jutra do uvece medjutim zelja je bila jaca nisam mogao cekati jutro vec sam se predvece spakovao i krenuo.Dolazim Na mesto koje sam predhodne noci nahranio i sok nekoliko ribolovca vec peca Z.: .
Onako bezvoljno prolazim pored njih i nizvodno nekih 100 metara odlucujem pecacu tu, u medju vremenu zove me drug koji peca malo nize i govori mi da odem na to mesto jer ce oni pecati do 11 pola 12 uvece i onda odlaze.
Pristajem i odlazim tamo, uh konacno sam na mestu :D .
Oni odlaze ja zabacujem montaze na vec proverenoj kombinaciji Masterbih Fish Mix bojla koja mi se odlicno pokazala.
2.jpg
2.jpg (60.09KiB)Viewed 6384 times
Na drugoj montazi je tigrov orah sa Masterbih Fake Corn.
Prvi san i pipser se oglasio ustajem podizem stap osecam blagi otpor izvlacim ribu ali.. bio je to samo veliki klen.
Odlucujem stavicu bojlu 24mm kao i na drugom stapu kako me klen opet nebi probudio.
U tom trenutki silovit udarac na drugom stapu kontriram osecam jak otpor, riba silovito vuce i krece prema sredini reke posle par jakih i ludih izvlacenja uspevam ribu privuci i kesirati je "yes" jaoo: na podmetacu se nasao pravi recni lepotan vaga pokazuje 12kg.
5.jpg
5.jpg (93.74KiB)Viewed 6384 times
6.jpg
6.jpg (85.26KiB)Viewed 6384 times
Nekoliko minuta kasnije dobijam jos jedan silovit udarac ali nazalost ribu ne uspevam kesirati gubim je u toku drila Z.: .
Ujutru dolazi drug kako bi me slikao sa ribom medjutim u toku slikanja oglasava se pipser ali nazalost ni tu ribu ne uspevam kesirati gubim je ispred samog meredova Z.:
Al dobro sta je tu je ipak zadovoljno odlazim kuci zahvaljujuci Masterbih Fish mix-u koji je i ovog puta bio "Dobitna kombinacija"
7.jpg
7.jpg (96.54KiB)Viewed 6384 times
Jos par fotkica u videu..
https://www.youtube.com/watch?v=N_nZ7pFC6MM" onclick="window.open(this.href);return false;

Bistro piv::

User avatar
Beli 059
Filozof
Filozof
Posts:2152
Joined:13 Jan 2012, 23:10
Location:Valjevo,SERBIA

Re: Reka Rajna

Post by Beli 059 » 28 Aug 2016, 20:19

Bravooo kolega!

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: Reka Rajna

Post by Masterbih » 01 Sep 2016, 23:07

Bistrooo! piv::

User avatar
Fanatic
Ribolovac
Ribolovac
Posts:231
Joined:01 Mar 2015, 21:14
Location:CH

Re: Reka Rajna

Post by Fanatic » 02 Oct 2016, 13:56

Posle velikog stresa i mnogo posla nekako ipak uspevam izaci na vodu i otpecati noc i dan.
Odlucujem se za novo mesto koje sam predhodno prihranio Masterbih HI- Atract bojlama i bojlom izradjenom od Fish Mix Masterbih.
Noc je protekla bez ijednog poteza, al se zato lepo i naspavalo.
Ali pred samog svitanja dobijam udarac.. posle krace borbe uspevam ribu i kesirati osmeh do usiju :)
manji ali lep krljustavi saran koji nije mogao odoleti...
IMG_2.jpg
IMG_2.jpg (73.29KiB)Viewed 6233 times
Dobitna kombinacija ista kao i prosli put bojla izradjena od Masterbih Fish Mix stim sto je ovog puta bila pojacana plivajucom river bojlom 18mm [superr]
Posle podne dobijam jos jednog klen-a
IMG_4.jpg
IMG_4.jpg (108.84KiB)Viewed 6233 times
Jos koja fotkica...
IMG 3.jpg
IMG 3.jpg (66.22KiB)Viewed 6233 times
IMG 1.jpg
IMG 1.jpg (12.74KiB)Viewed 6233 times
I to je to do sledeceg izlaska na vodi.

Bistro

Post Reply

Return to “Rijeke, jezera, kanali i ostale destinacije”