Pozicija br. 9

Sve lokacije gdje lovite, planirate loviti ili ih želite prezentovati drugima..

Moderator:Masterbih

Post Reply
User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak
Pozicija br. 9

Post by čipo » 07 Sep 2016, 23:28

Kum Tičo i njegov kum sa djecom idu na kamp i u ribolov na Hesovu,sjeli su na poziciju 8 ,
a da ne budemo daleko pridružujem im se,ali na poziciji broj 9 tako da skupa možemo provesti dan jer oni su tamo od dan prije,
to jest od subote,a ja dolazim u nedjelju...
Dolazim i kum taman ima griz koji uspješno realizira...




Image




Slika se i cijela vesela ekipa :)




Image




Vrijeme polako prolazi,a nisam ni zabacio...malo rakije,malo pive i gemišta i uživancija...
Zabacujem svoj pribor i naravno vračam se na roštilj i na koju pivu piv::
I odjednom opet grizzzzz!!!!
Ovaj puta kum od kuma ima sreće...




Image




Kako se večer primakla svi su se polako pokupili sa vode,a ja ostao sam...
U noći,pred jutro se očekuje veća kiša i jako zahlađenje i ne vadim suncobrane,a još manje slažem šator već spremam sve stvari natrag u auto i spavam u autu...
Naravno,nije mi se dalo slagati šator krezi::

Oko 1 sat u noći budi me daljinski od signalizatora...skakanje iz auta i trk do štapova,podižem lijevi štap i uspijem iz lopoča izvaditi predivnu ribu...




Image




Nekako poslikam ribu još sav mamuran...ne znam kako sam se uopće dignuo i čuo stanicu jer nisam spavao niti malo prošlu noć... krezi::
Naravno,puštanje u zaštitu polja lopoča i dubinu Hesove...




Image




Prebacio sam i brže na spavanjac...poslije nekog vremena počinja kiša lupkati po krovu automobila...i tako do jutra,
a u jutro me opet budi jedan mališa,aliiii me jako veseli jer je to drugi ove godine takav..mrijest od prije nekoliko godina... ura:: .




Image




Opet prebacivanje i bacanje poneke boile po štapu,a onda bris na spavanjac...zzzzzzzzz...
Ali opet nakon nekog vremena griz...hajde neka...iako me budi...nisam ljut hihi::




Image




Ovaj puta je to bio krasaaannn torpedo...
Nakon samo pola sata isto mjesto opet griz...lijepa riba,ali na žalost ostaje u lopoču...nisam ljut...dobro je i prošlo.
Ovaj puta sam lovio na domaće boile,naravno rađene već prije viđeno kako [superr] u kombinaciji opet sa Masterbih Premium River popapicama [zvizzu] .
Iiiiii dipovi...Fruit i Premium River 1::




Image




Šta reći u sažetku...
Masterbih je oooopet odradio svoje...bez ikakve sumnje...
Jednostavno kvaliteta prevlada...
Lijep pozdrav i bistro!! piv:: piv::

P. S. Beli hvala na boilama...Rio mi je danas poslao udarne :.D Squid & Mulberry 1::
Imate svaki po pola gajbe piv:: piv::

User avatar
Beli 059
Filozof
Filozof
Posts:2152
Joined:13 Jan 2012, 23:10
Location:Valjevo,SERBIA

Re: Pozicija br. 9

Post by Beli 059 » 08 Sep 2016, 08:17

Nema na cemu prijatelju...znas nas dva Dejana ..kad god mogu pomoce....a pivu necemo zaboraviti do prvog susretaaa!!!


Bistrooo!! bdr: piv::

User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak

Re: Pozicija br. 9

Post by čipo » 10 Sep 2016, 06:58

pa da...i znam i svaka čast i drago mi je da vas znam! piv:: piv::
Hvala još jednom bdr:

Post Reply

Return to “Rijeke, jezera, kanali i ostale destinacije”