1.

Sve lokacije gdje lovite, planirate loviti ili ih želite prezentovati drugima..

Moderator:Masterbih

Post Reply
User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak
1.

Post by čipo » 20 Sep 2016, 09:03

Godišnji je krenuo i ribolov uz njega...,ali nije nikada sve kako želimo...pokočilo me u kičmi.
I kako je jedinica na Hesovoj najuža pozicija,a sve role mi nariktane na spotove,odlučim se da ću odloviti jedinicu bez obzira na bolove id:: .
Na poziciju sam stigao tek kasnije popodne i krenulo je bolno raspremanje...
Sve ono šta bih napravio za pola sata,sada mi je trebalo više od sata Z.: .
Ali ne dam se...najgore mi se podići iz kreveta,a trebao bih biti brz na okidaču poradi granja i panjeva.
Zabacio sam i legao...obišli su me Prijatelji,popili koju pivicu i zadnji puta prebacujem oko 22 h jer mi je i zabacivanje jako bolno.
Do jutra ni bipa...strašno...,aliii sam se naspavo krezi:: .
Ništa nije grizlo osim groznih puževa golaća,nisam mogao vjerovati da jedu spiralu za tjeranje komaraca Z.:





Image





Nedugo kako sam se dignuo,dolazi i kum,loviti ćemo skupa do ručka.
Prebacujem štapove i malo pomičem pribor u desno,da možemo normalno obojica loviti.
Nedugo poslije zabacivanja imam griz,kum je brži,naravno,podiže štap,ali sve u praazno...ostajemo u čudu,kum viće da je on kriv buh:: .
Prebacivanje i nedugo poslije toga opet griz,ali na štap koji sam bacio uza samu našu obalu...eto,ne smet im ni po danu :.D .
Šta se desilo...kum je zadrijemao...skače poslije mog povika i kontrira štap na kojem je bio prethodni griz...vičem mu ne taj...ostaje zbunjen,a ja se uspijem dokopati štapa,ali opet kasno...ustvari nije kasno....već se riba opet nije dobro piknula...sada sam već razočaran...cijelu noć ni bipa i onda dva griza u prazno Z.: .
Hajmo dalje,prebacivanje i vračamo se na prvotne pozicije :D .
Ubrzo dolaze Nina i Žana...i uživamo u igrnju i zezanciji.






Image






...,a onda ludnica...na štap koji je bio zabačen preko ludi griz,a bio sam pored štapa,podižem ga,a riba kao da je na turbo pogon i to odmah po površini...bio sam siguran da je amur!!
Aaaaaaliiii ispostavilo se da je ipak šaran [superr] .
Manji,ispod prosjek,Šta bi Marac rekao,rušim prosjek ::] ,ali riba je stvarno predivna.











Konačno se i Žana može pohvaliti da je učestvovala u ulovu,ona je sa Lakijem navijala!! jaoo:





Image





Predivan!





Image





Do skoro 15 h više se nije ništa dešavalo,čak je i Laki bio nezainteresiran za sve buh:: buh::





A ondaaaa...siloviti griz...rola zuji,sve škrguće jer je na tvrdo..signalizator pišti,a ne mogu se dići...ipak kum uskaće i uspije išćupti šarana iz krošnje pod obalom!!
Primam štap da ga on može usačiti, vidimo ga,lijepa debela gola riba,onda pred samim podmetačem...tajac...olovo sa sistemom izleti i ...muk...psmtr!!
A onda smijeh i čuđenje kako je opet došao pod samom obalom jer ipak se tuda krećemo i gibamo,aliii riba je na to navikla :.D





Image




I to bi bilo to!
Odmah krećem sa pakiranjem i pospremnjem.
Da...opet neočekivan ribolov...možda su krivi sistemi,možda je riba jako slabo primala,kum nije imao niti griza,iliii...tko zna šta...
Uglavnom...svi grizevi su opet bili na Masterbih Squid & Mulberry plus popapica Premium river.
Opet zahvale svima...i Belom i Dejaku i Riu bdr: piv:: jer ova kombinacija za sada stvarno predobro lovi!!
Lijep pozdrav i bistro!! piv:: piv::

P.S. idem opet malo baciti koju boilu jer sutra je novi daannnn!! :.D

rio
Ribarcina
Ribarcina
Posts:322
Joined:12 Jan 2012, 19:31

Re: 1.

Post by rio » 20 Sep 2016, 19:58

Ma Ćipo ti si legenda i gotovo, divim ti se s kolikim entuzijazmom loviš ribe i bolovi u leđima ti nisu prepreka, respekt kl::

User avatar
Beli 059
Filozof
Filozof
Posts:2152
Joined:13 Jan 2012, 23:10
Location:Valjevo,SERBIA

Re: 1.

Post by Beli 059 » 20 Sep 2016, 20:25

Svaka cast drug..samo napred....!!

A sto se tice bolova u ledjima znas malo smo vremena proveli pored vode uz kisu sneg i vlagu ..pa me bas taj bol i cudi otkud on hahahah!

Bistro!

Post Reply

Return to “Rijeke, jezera, kanali i ostale destinacije”