Bročice,osmica

Sve lokacije gdje lovite, planirate loviti ili ih želite prezentovati drugima..

Moderator:Masterbih

User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak
Bročice,osmica

Post by čipo » 17 Oct 2016, 21:23

Nakon samo jednog turnusa smjena opet odluka pada da idem na Bročice.
Premda su najavili još taj dan kišurinu,čak i noć ipak idem jer drugi dan bi trebalo doći do razvedravanja i možda riba krene :) .
Stigavši tamo gledam gdje ću i šta ću...i odlučujem se za osmicu,a sa time i za blato ako bude puno kiše krezi:: .
Mjerim,zabacujem,kobram,svašta nešto i ubrzano slažem šator jer kišica već počinje propadavati...
Ovaj puta su mamci novi...boile izrolane od Masterbih Red Nut mixa.
Na dva štapa su same boile i spužvice,tako da su boile skroz balansirane,a na jednom standardno...snjegović,ista boila sa Premium River popapicom.
Vrlo brzo dobijam griz i lovim predivnu ljusku...
Naravno...sretan sam,imati tako brzo odgovor ribe ura::





Image





Riba je stvarno prekrasna...





Image





I žao mi je šta nisam jednu stavr poslikao...zaboravio sam...usta ribe...nisam mogao vjerovati,niti jedne piknje...
prebacujem,kobram nešto boili i u šator,kiša stalno pomalo pada,na sreću nema obilnih pljuskova jer bih bio za čas u blatu do koljena hihi::
Nešto poslije 15 h isti scenario...isti štap,isti griz,isto ljuska,skoro iste veličine...
Dooobro sam gledao da nije ista riba id:: .





Image





Eeeeeeee...ovoj ribi sam se sjetio poslikati usta...





Image





Dvije ribe ulovljene i imaju ovako zdrava usta,obje predivne ljuske...
Malo stvarno čudno...osobito za vodu gdje se ribe jako puno love...
Aliiiii to ništa nije umanjilo oduševljenje,čak što više jako me razveselilo [hiphiph[]
A onda baš kada se kiša spustila kao luda...oooopeeetttt sve isto!!
Iiiii opet ljuska i to još veća...i ljepša...šteta samo šta je kiša "uljepšala" fotke id::





Image





Image





Štap više niti ne zabacujem do jutra...jer po ovoj kišurini...ne želim više izlaziti iz šatora... [dedda] .

U jutro se dižem,kiša je prestala i sada sve užurbano radim jer se nadam još kojoj ribi...
Aliiiiii...kako to obično biva...riba ne pita nas kada će i kako primati i loviti se...
Ukratko...nema šta nisam probao...od pozicija do mamaca,ali jednostavno se riba prestala hraniti i gotovo...
A da se nastavuio niz...bilo bi predivno!
Da se razumijemo,nije da nisam zadovoljan,aliii bio bih zadovoljniji sa nastavljenim nizom buh::
Lijep pozdrav i bistro!! piv:: piv::

Post Reply

Return to “Rijeke, jezera, kanali i ostale destinacije”