Mrežnica Božićno-Novogodišnja kampanja

Sve lokacije gdje lovite, planirate loviti ili ih želite prezentovati drugima..

Moderator:Masterbih

Post Reply
User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak
Mrežnica Božićno-Novogodišnja kampanja

Post by čipo » 31 Dec 2016, 14:35

Svake godine s kumom odlovim jedan ribolov,šaranolov između Božića i Nove godine...
Naravno,tako je bilo i ove godine,sa tim da nam se ove godine pridružio i Marac,prijatelj iz naše sekcije sa Hesove.
Naravno,auto pun,a putna rakijica i kava idu s nama ;-)





Image





Najveći problem je bio kuda ići...
Otpočetka su bile dvije opcije,barem u mojoj glavi...navijao sam nekako za Glinu...,aliii ipak smo odlučili da idemo na Mrežnicu...kao tamo postoji veća šansa za dobiti ribu...
Putem smo svratili na dvije pozicije na Glini,pogledali i otišli dalje do Duge Rese i eto nas na Mrežnici...
Slijedi mukotrpno raspremanje od kojeg je još samo gore spremanje krezi:: .
Premda se to baš na kumu i ne primječuje buh::





Image





Tamo je već Ante,član Masterbih tima i ubrzo ima griz,ali riba mu se otkvačuje u travi koje još ima.
Sam Ante će napisati reportažu,aliii otkriti ću...i on se upisao jednim maaalim :.D

Slijedi zabacivanje i lagana prihrana...
U prihranu šta je kum imao još od takmičenja dodajem još peleta,konoplje mljevene iiiiiiiiiii...

http://masterbih.com/pro-master-method-mix/" onclick="window.open(this.href);return false;

...koji mi se pokazao odličnim [superr]





Image





I nakon ne dugo vremena dok sam slagao šator s kumom...čujem škljocanje role..ma neeee...čini mi se...zastajem... i daaaaa!!!!!
Špula se polako okreće...tak,tak,tak,...skaćem do štapa,a kum gleda šta mi je...nije ni čuo rolu,naravnoooooo :.D





Image





Nakon kraće borbe lijepi tamni šarančić je u kadici na slikanju i odmah potom baj,bajjjj...





Image





Oooooooo...pa ovo nam daje nadu!!
Možda je riba krenula...i možda se uspijemo svi upisati... [hiphiph[]
Jer je prije neki dan lovio isto jedan moj prijatelj,ali je na žalost u dva dana i dvije noći ostao bez griza... no::
Polako sve slažemo od spavaonice do kuhinje... [drhiop]





Image





Naravno...kum je glavni kuhar i stalno se nešto peće,prži,kuha...bilo šta!! kemija::





Image





Većer brzo pada i završavam u krpama,a dečki vani ostaju duže,aliiii ništa se nije dešavalo,ni tada niti cijelu noć...
U jutro...veeeeelikooo iznenađenjeeeee!!
Gledam i ne vjerujem!!





Image





Image





Leeedddd...,aliiii dobro je...pomalo putuje i odlazi prema brani...u neku ruku je super šta se voda po noći podigne za nekakvih 30-40 cm,
a po danu se spusti toliko...,tako da će led preći preko brane,tako je i bilo...,a mi smo nastavili sa ribolovom...


Nešto poslije podneva idem po kruh i po gotove juhe...nekako mi se baš i ne ide...,aliiii idem skočiti jer znam gdje je trgovina...
Vračam se ekspresno i pogledavam sve štapove...sve je na svom mjestu,aliiiii...dečki govore...hajde se poslikati... hm::
Opet gledam štapove i vidim da je lijevi kraće zabačen,a onda vidim i rastavljen podmetač...!!
Oooooooooo!!!!
Pa opet sam propustio pištanje signalizatora....,aliii nekaaa!!!!

Ovakve slike ostaju za sva vremena!!
I vrijede neprocjenjivo... jaoo: bdr: bdr: piv:: piv:: [drhiop]





Image





Tada su još došli i Tomo i njegov kolega...naravno nazdravljali smo sa svim i svačim i to po ledenoj kiši...,ništa nije smetalo... piv:: bdr:

Kroz to vrijeme uspio sam uslikati meni još koju lijepu fotku...





Image





Image





I ekipa...mokra,ali i zagrijana... piv:: piv:: buh:: [drhiop] [hiphiph[] ura::





Image





Onom tko ne voli zimu i ribolov sa malo grizeva,nikada ne bih preporućio ovakav zimski ribolov...
Taj će se odmah razočarati,a mi...mi smo već tradicionalno ne znam koju godinu u ovom završnom ribolovu...i stvarno uživamoooo!!!! jaoo: piv::
Ne znam napomenuti ili ne,ali obje ribe su došle na Masterbih Squid & Mulberry plus popapica fluo žuta Masterbih Banana...mislim da to već i vrapci znaju jer mi je to udarna kombinacija duže vrijeme...,ali eto 2::u
Ova je godina završila i u iduću ulazimo sa nadama za bolje sutra...za što više ribolova,mira i tolerancije,a osobito sa što više zdravlja...
Svima sretna Nova godina i bistro!! piv:: piv::

User avatar
rstare
Ribarcina
Ribarcina
Posts:393
Joined:01 Mar 2015, 19:44

Re: Mrežnica Božićno-Novogodišnja kampanja

Post by rstare » 31 Dec 2016, 15:05

Svaka cast momci... ZZ::

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: Mrežnica Božićno-Novogodišnja kampanja

Post by Masterbih » 31 Dec 2016, 15:08

Bistroooo piv::

Post Reply

Return to “Rijeke, jezera, kanali i ostale destinacije”