Bročice 21.-22.3.17.

Sve lokacije gdje lovite, planirate loviti ili ih želite prezentovati drugima..

Moderator:Masterbih

Post Reply
User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak
Bročice 21.-22.3.17.

Post by čipo » 27 Mar 2017, 00:53

Hmmmm...ne znam uopće kako bih započeo...
Aliiii kako bi trebalo biti, idemo probati ispočetka...koliko ću moći...
Unaprijed se ispričavam ako ću koga udaviti tekstom.
Dakle...
Na fejsu me jedan gospodin nemalo nazvao lažovom jer kao uvijek lovim na Masterbih i na Masterove mamce i uvijek ulovim ribe...u svim uslovima i prilikama,a on je jednom kupio Masterove boile i nije ništa ulovio tamo gdje lovi sa svojima...ne želim ulaziti u nekakve rasprave jer čovjek nije kriv...
Našao je plodno tlo i to je to...
Aaaaliiii on ne razumije da sa tim svojim boilama lovi poduže,očito da...jer uvijek kao ulovi...i onda se on čudi...pa da je probao loviti na ne znam šta vjerojatno ne bi imao rezultate kao sa svojom boilom,ali on to ne razumije niti će...
Uglavnom...njega sam spomenuo u tom kontekstu kako je on rekao da lovim svuda i u svim uslovima...eeeeee pa moj gospodine...shebašte me samo tako jer sam...smiješno je za reći,ali ove godine proveo po vodama kojekuda od par dana Gline,Mrežnice,i još kojekuda točno 10 noći...slovima DESET noći bez ijedne ribe...mogao bih ovdje nalaziti izlike i stvarno ih ima...,aliii istina je ta da nisam.
Nadam se da će sada procvasti i da će mu srce biti na mjestu...
Aliiii...dosta o nebitnim ljudima...

Urok skinut!!

Ne u potpunosti jer sam došavši na vodu već prosuo boile i odmah poslije i dip...





Image





Image





Dan je stvarno bio predivan i došavši na vodu dečki su na platou taman pustili jednog šarana...super!! Valjda ću se i sam konačno upisati.
Dečkima je to bilo sve za taj dan,koliko sam vidio,samo je jedan kolega došavši na njihovo mjesto uspio dobiti jednog amura i to je to...
Kod mene je bilo potpuno relaksirajuće...ne znam tko je više uživao u sunčanom i toplom dan...moj Laki ili ja jaoo: .





Image





Image





Do mraka se ništa nije deševalo i poslije posjeta jednog kolege nije prošlo par minuta...imam konačno griz,zatežem lijepu ribu...osjetim veliki otpor i onda odjednom...pinggggg..otkvačuje se jer sam ga morao siliti da ga odmaknem od kolaca...
Idemo dalje...malo napraćkam miješane boile i nastavljam...
Opet se ništa ne dešava do oko pola noći...
Imam griz na desni štap,na vrhu granja,skaćem,podižem štap i...uopće nisam siguran šta imam na udici...je,ipak je šaran...molim boga da se ne otkvaći i da se konačno upišem...
Jako brzo ga saćim i ostavljam u podmetaću u vodi da složim fotić...kako sam se okrenuo...nastaju problemi i urok još djeluje... de:: .
Imam griz i na treći,srednji štap!!
I čim sam uspio ribu odvojiti od kolaca znam da je debela...,aliiiiii i jakooo dobro znam daaaaaa...
-sam iz thula izvadio oba dva podmetaća
-da sam ga spustio na poziciju
-da sam ga naslonio na drvo
-aaaaliii i da ga nisam rasklopio!! Z.: Z.: .
Ovo nije prvi puta da mi se nije dalo oba podmetaća rasklopiti i da sam poradi toga izgubio ribu,saaaamoo moja greška...i to velika...
Ribu sam dopeljao do podmetaća bez problema i već je na pola bila unutra,meni od nosa na nekakvih metar do metar i pol,aliiii...kako je druga riba bila unutra i struna od nje u podmetaću,a podmetać još zapeo...jednostavno ga nisam mogao podići...
Gledam deeebeeeluuu ljusku kako se lagano okrene i praćakne i isklizi van...ništa...brže stavljam štap u signalizator i ovoga ulovljenog šarana ekspresno prebacujem u kadicu.
Podižem štap i privlaćim ribu,ali ona kao da je došla sebi i jednostavno se ne da i ne da...dril traje i traje dok se ne okreće i pojavljuje na površini...i tada ...horor!!
Šaran otrese glavom poput amura na površini i udica jednostavno izleti iz usta,a on se poooolaaakooo okrene u prirodni položaj i otpliva...
Nevjerica...oooooooo...imati takvu deeebeeluuu ribu na rukohvatu i na pola u podmetaću...i izgubiti je...horor!!
Doslovno!!
A znam da su tamo te ljuske deeebeeleee i da se traži rekord bajera od 20 kg...na žalost...mogu znati koliko hoću,ne vrijedi... id:: .

Slikanje i puštanje...





Image





Premda konačno imam ribu,prvu ove godine,aliiii...nekako mi ostaje u glavi nekakva praznina,nema onoga zadovoljstva kada čovjek slika ribu i poslije legne u krevet sa mišlju o toj ribi...u glavi je samo zvonilo...koja greškaaaa!!

I daa...to je bilo sve...koliko se god trudio...više nisam imao niti griza...,alii zadovoljan...barem grizevima,imao sam tri griza i od toga dvije debele ribe...zadovoljan...
I sada da onom pametnjakoviću opet pojasnim na što sam lovio... ::]
Na sva tri štapa sam imao različite boile jer sam dobio jednu lijepu turu boila od Borisa i tu su se našle Masterbih Squid & Mulberry sa popapicom banana isto od Mastera,dipane u Fish dipu Master, prvi griz...Masterova boila ananas-acid sa popapicom ananas,dipano u Premum River,drugi griz i treći griz,kobni...na onaj prosipani GLM Green monster,ali samo sa spužvicom...dipan u Fish dip,naravno od Mastera .

I još na kraju...opet isprike u uvodu,ali morao sam ovdje jer je sve povezano...

I još poruka onom ne znam kako bih ga uopće nazvao...misliš li da imam toliko masterbihovih boili,dipova,popapica...i da mi je u cilju loviti na...ne znam uopće...šta...na nekakve svemirske hebene kuglice...ili na šta...uopće nemam ideje... Z.: Z.: ,a toliko ljudi lovi samnom i družimo se i sve se vidi,od prijatelja iz društva,do prijatelja iz drugih firmi,do Lisica...i misliš li da su oni budale i da ne vide na šta lovim...eeeeee moj čovjeće... piv:: piv::

User avatar
tomoZG
ViP
ViP
Posts:681
Joined:12 Jan 2012, 17:44
Location:Croatia-Zagreb

Re: Bročice 21.-22.3.17.

Post by tomoZG » 27 Mar 2017, 08:23

Čipo,slikovit i zanimljiv kao i uvijek .Svaka čast na trudu i zalaganju a naravno i čestitke na ulovima.

Što se tiče zlih komentara pojedinaca mislim da nije vrijedno trošenja riječi i opravdavanja kome ne paše neka nas zaobiđe,a slike naših kampanja i ulova govore dovoljno..U zadnje vrijeme u raznim grupama izloženi smo strašnim napadima i izrugivanjima pojedinaca i konkurenata ali jedan jako niski način koji samo govori o njima samima.Na takve provokacije mišljenja sam najbolje je ne odgovarat ali reagirati preko drugih sredstava.Naši ulovi dovoljno govore sami za sebe.
Image

User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak

Re: Bročice 21.-22.3.17.

Post by čipo » 29 Mar 2017, 07:40

tomoZG wrote:
27 Mar 2017, 08:23
Čipo,slikovit i zanimljiv kao i uvijek .Svaka čast na trudu i zalaganju a naravno i čestitke na ulovima.

Što se tiče zlih komentara pojedinaca mislim da nije vrijedno trošenja riječi i opravdavanja kome ne paše neka nas zaobiđe,a slike naših kampanja i ulova govore dovoljno..U zadnje vrijeme u raznim grupama izloženi smo strašnim napadima i izrugivanjima pojedinaca i konkurenata ali jedan jako niski način koji samo govori o njima samima.Na takve provokacije mišljenja sam najbolje je ne odgovarat ali reagirati preko drugih sredstava.Naši ulovi dovoljno govore sami za sebe.

U potpunosti se sa svime slažem...i baš tako je...razumijem konkurenciju,ali imaju uvijek klaunove i fino to sve koriste,ali eto...uvijek čistog obraza i uzdignute glave... piv::
Takav sam da cijenim svačij ulov bio on tester ili šta god bilo koje druge firme...,ali ići toliko nisko kao neki ljudi...u biti to nisu ljudi... pih::

Post Reply

Return to “Rijeke, jezera, kanali i ostale destinacije”