Hesova 23.-24.3.17.

Sve lokacije gdje lovite, planirate loviti ili ih želite prezentovati drugima..

Moderator:Masterbih

User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak
Hesova 23.-24.3.17.

Post by čipo » 27 Mar 2017, 01:36

Konačno poslije više ribolova na Hesovoj bez ulova,btw nisu ni drugi lovili do vikenda,a onda se otvorilo jedan dan i ulovljene su predivne ribe...
To me potaknulo i sjedan na devetku,ipak mi dolazi obitelj i tamo ćemo ručati,a tamo je najlakše jer je nadstrešnica sa klupama.
Opet sve radim po starome...jedan štap pod noge i to na Masterbihov Ananas Acid i popapica banana,dipano u Fruit dip,jedan na Green Monster sa spužvicom dipan u Fish dip preko pod grm i jedan na uvijek i sveprisutan Squid & Mulberry sa popapicama ,da,popapicama,dvijema mirisom banane i dipan u Fish dip,ravno u stare lopoče.





Image





...jedna plus dvije ::]





Image




Žana se blesira...




Image




...,a žena i ja spremamo ručak...i uživamo u prekrasnom danu do zalaska sunca...





Image




Njih dvije odlaze,a ja ostajem...premještam se tik uza štapove.
Obilaze me prijatelji...popijemo koju iiiii...čekanje počinje...
Aliiii ne zadugo...,neeeee,nije griz već sam ubrzo...zaspao buh:: .
Ništa se nije dešavalo do nekako poslije pola noći...onda odjednom...bip!
Podižem se...spreman za skok,ali ništa se ne dešava...činilo mi se iz sjedećeg položaja da se javio štap pod nogama,a tu sam obilnije nahranio pa sam pomislio da je bijela riba...liježem i nakon par sekundi...opet...bip!
Opet se podižem i gledam,isti štap...i dalje mislim bijela riba...ooopeeett liježem...i opet koju sekundu poslije...bip...bip..eeee sada iskaćem iz kreveta i penjem se na mol... dok sam prilazio skužim da je to štap preko zabačen na lopoče...odmah mi je nekao pažnja jako porasla...
Kada sam prišao signalizator se javi sa bip,bip!! i vidim da je henger zadrhtao,podižem štap i...osjetim otpor,ali jako slab...mislim si da đabe moje dvije popapice uza tonuću boilu,da imam babušku...
Kada sam ribu već privukao skoro do mola skužim da to nije babuška već amur!!
Veliko iznenađenje jer ga još nitko nije ulovio ove godine,mislim na Hesovoj,da se razumijemo...i iznenađenje je vrlo brzo završilo u podmetaču i kadici...slikanje i adio...





Image




Nije velik i nije šaran,aliii ipak je riba i prvi amur ove godine,kako za mene tako i za Hesovu [zvizzu] .
Nakobram svega dvadesetak boili i na spavanje...
Mirno je...sve do jutra oko 5 sati...kada me iz sna bude dva bipa i to je bilo dovoljno za dizanje iz toplog kreveta i ulov još jednog malo većeg amura... .:)
Nije bilo kraja iznenađenju...em sam jako malo hranio...dosta raštrkano...em na Glm Green Monster, em do sada nije nitko još ulovio amura...,a kod mene dva...baš sam bio zatećen... ohh: .
Ni sa ovim nije bilo problema sa prihvatom i za čas je postao maneken...





Image





Iiiii to je bilo to...
Zadovoljan??
Pa jesam da...još više iznenađen...ribe sam dobio preko,a baš sam se nadao pod nogama...,ali eto neka njih,neka samo grizu 2::u
Lijep pozdrav i bistro!! piv:: piv::

Post Reply

Return to “Rijeke, jezera, kanali i ostale destinacije”