Hesova 27.-28.3.17.

Sve lokacije gdje lovite, planirate loviti ili ih želite prezentovati drugima..

Moderator:Masterbih

Post Reply
User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak
Hesova 27.-28.3.17.

Post by čipo » 29 Mar 2017, 15:46

Opet prilika za ribolov...Nina mi kaže da odlovim jer auto poslije prve smjene ide majstoru i ostajem na suhom ::oo .
Koristim ta dva dana i zaputim se bliže kod nas na Hesovu jer je i Žana bolesna pa da sam kao bliže...
Došavši na vodu divim se prirodi koja nezaustavljivo buja,sve se već zeleni i cvate iz dana u dan su vidljive promjene premda su dvije noći bile jaaaaakoo hladne i bilo je mraza šta mi nikako ne pogoduje,ali šta je tu je...





Image





I takoooo uživam u prekrasnom popodnevu i bojama kao i svemu ostalom...,a i Laki uživa...





Image





Odlučio sam se odloviti na petici jer je nisam duuugoooo lovio...
Naravno opet ista kombinacija mamaca, Masterbihovi Squid & Mulberry,GLM zeleno čudovište i Ananas...sa kojekakvim popapicama i dipovima kemija:: . Kako su u zadnje vrijeme počeli primati amuri ne želim previše hraniti jer bih ipak konačno ulovio i šarana hm:: ,kobram nešto boili na pozicije i slijedi uživanje na najjače!!





Image





Na grabi se smjenjuju prijatelji i u razgovoru i po kojoj pivi ubrzo dolazi većer...
Zadnji odlazi kum Tičo...,a meni slijedi povlačenje u šator i u toplu vreču...jer kako god po danu sunce grijalo sjeverac je hladio,a po noći sam čak i grijalicu palio u par navrata... ZZ:: ZZ:: .

Mislim da kum nije došao traktorom niti do kuće,a kod mene...bip,bip,bip...
Iskaćem van,podižem štap i osjetim ribu..ooooo...ne mogu vjerovati...ubrzo pod nogama ugledam lijepog...amuuuraaa...ooooo...,ma dobro neka je i on...uza ovo zahlađenje jako čudno,aliii...neka je id:: .
Pod noge je došao jako brzo,a onda...ooooo pa kao da je sred ljeta,ludovanje za poluditi,a u prošlom ribolovu sam ulovio dva i bili su nekako jako mlitavi...
Nema veze,bar sam se izguštao i bio je miran za slikanje... .:)





Image





Image





Iiiii...Baj,baaaajjjj!!





Image





U toku noći,oko 4,30 h imam još jedan identičan griz,ali došavši do štapa sve staje...čućim blejim i ne vjerujem...ništa...nazad u krevet jer mi se ne da prebacivati...sve je bijelo i hlaaaadnoooooo ZZ::
Nije prošla ni minuta...ovaj puta opet dva bipa...iskakanje i opet sve stoji...iiiiiii opet povratak u krpe...
Ujutro sam išao prvo prebaciti taj štap i...naravno sistem zapetljan Z.:
Vjerojatno se amur poželio slikanja,a nije se mogao uloviti... id:: Z.:
Premda sam kod zabaca koristio i PVA smoki,ovaj puta nije vrijedilo...
Vračam se u krevet i opet malo palim grijalicu da se zgrijem skupa s Lakijem,a onda već oko 9 h nemam griz,ali uočavam nešto.... ohh:
Bez bipa riba je tuuuuu!!!! id::





Image





Tako je ostalo do povratka kući...
Jedna riba i jedan u biti fulani griz...meni dosta na ovo zahlađenje...samo kada će više i koji šaran... hm::
Dušebrižnici uživajte ihii::
Lijep pozdrav i bistro svima ostalima!! piv:: piv::

Bistrooo!!

User avatar
Beli 059
Filozof
Filozof
Posts:2152
Joined:13 Jan 2012, 23:10
Location:Valjevo,SERBIA

Re: Hesova 27.-28.3.17.

Post by Beli 059 » 30 Mar 2017, 11:48

Sta rei osim da Hesova i ti postajete jedno .....jako je lepo kada se udje u dusu jednoj vodi i koja se tako zavoli....

Ono sto je i bit svega ovoga to su predivni trenuci na vodi i uzivanje u prirodi!

User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak

Re: Hesova 27.-28.3.17.

Post by čipo » 02 Apr 2017, 09:56

Beli 059 wrote:
30 Mar 2017, 11:48
Sta rei osim da Hesova i ti postajete jedno .....jako je lepo kada se udje u dusu jednoj vodi i koja se tako zavoli....

Ono sto je i bit svega ovoga to su predivni trenuci na vodi i uzivanje u prirodi!

Tako je Beli...baš uživam u toj "grabi" koja je u biti stari dio Save i jedna predivna,aliiiii jaakooo"teška" voda...I sada kada bih trebao i na neke druge vode...teško mi se odlučiti jer sada počinje davati... [superr]

Post Reply

Return to “Rijeke, jezera, kanali i ostale destinacije”