Hesova 4.-5.4.17. pozicija 9

Sve lokacije gdje lovite, planirate loviti ili ih želite prezentovati drugima..

Moderator:Masterbih

Post Reply
User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak
Hesova 4.-5.4.17. pozicija 9

Post by čipo » 08 Apr 2017, 00:40

U utorak opet odlazim na Hesovu,ali pred promjenu vremena i previše se ne nadam nećemu jer tlak naglo pada i do 1,6 hPa/3 h.
Aliii dolaze Nina i žana i opet provodimo skupa popodne na vodi i to je neprocjenjivo!
Žana sada ima već više ribolova ove godine od jako puno ribolovaca buh::





Image





U odabiru mjesta mi pomaže lopoč...naglo se diže i ne vrijedi loviti u poljima dok se ne digne da se vidi gdje su rupe...





Image





Zato odabirem devetku jer točno znam gdje ga nema,slažem sve i uživancija...





Image





Nina me cijelo vrijeme tiješi da ću imati bar koji griz,ali nekako sam pesimističan...to nije dugo potrajalo...svi smo u šatoru,a Žana na vratima..kada je zabipkalo..uspio sam izletiti i Žanu srušiti na zemlju...Nina joj govori da jel vidi kako tata nije normalan... buh:: .
I šaran uza muke i ulaženje u granje ipak uspije doći do podmetača jaoo: .
Taman u to vrijeme dolazi Marin i gleda šta se sve dešava.





Image





Slikanje i puštanjeeeee!!
Riba je napucana samo tako!





Image





Image





Image





Image





Kada sam pustio ribu vičem Marinu da tako svaka tri sata i super...on umire od smijeha,a i sam kažem da sam zadovoljan i sa ovom jednom :HH . Motam se pored štapova,a tu su i Nina i žana i odjednom opet bip,bip...i henger je zaljepljen za štap...opet skaćem,ali nikoga ne rušim...odljepljujem ribu od granja i borba završava u moju korist!
Marin gleda i ne vjeruje...samo mi je još pomogao dohvatiti drugi podmetač krezi::
U prolazu dok špina navraća i Toma...





Image





Image





Prva riba je došla na GLM Green Monster samo sa spužvicom balansiran,a druga na Squid & Mulberry sa dvije Banana popapice ihii:: .
Kako je lijepo vidjeti kada se upotrijebe oba podmetača [hiphiph[] .






Image






A onda se desi ovo!!
Kada idete pomirišati dip...ipak nemojte hodati... buh::
Naime kako sam prefilao sve i išao prebaciti,naravno fulao sam poziciju i da vidim kako dip miriši...opaaaaaaaa..zabije mi se udica u nos...,ali nije bilo strašno,uspio sam sam išćupati udicu hihi:: .





Image





Ubrzo poslije toga moji odlaze,aliii dolaze kum Tičo i Marac...





I tako uza čašicu razgovora opet bip,bip i novi dril!!
Kum se lovi aparata,a ja jedva uspijevam odvojiti ribu od granja,a riba samo vozi i putuje...





Image





Hvala kume na ovoj slici!! bdr:





Image





I onda opet podmetač i to je to...tri griza tri ribe!! ura::
Stroj!!





Image






Image






Iiiiii onda se svi razilaze,a kod mene slijedi povlačenje u krevet i zzzzzzzzzz...
Doooo nekakvih 2,20 h ,a tada opet griz i to pod nogama...konačno...i premda je riba manja jako sam zadovoljan jer sam je uspio ovdje na blizu uloviti i to na treću vrstu boile Creme Pineapple & Butric koju sam isto samo olakšao sa spužvicom...






Image






Mislim da je bilo negdje oko 5 h kada sam opet imao griz na GLM ,ali tu ribu sam jednostavno izgubio u lomu B:( .
Morao sam sve kidati,a sistem nisam ni slagao do 8 h ujutro kada sam se digao i prihranio obilnije nego inaće...
Evo zašto koristim debele strune...






Image






Da li je krivo obilno hranjenje...neeee...nije...već je som počeo divljati po grabi i taj dan je ulovljeno 6 komada uza trganja i otkvačivanja i to i na boilu i na spinerbite i na miša...od najmanjega oko 7 kg do Markovog preko 20 kg .
GLM...opet... [dedda]





Image





Poslije više nisam imao ni griza,ali mi nije bilo niti bitno...uspio sam se lijepo izguštati...i u ribolovu i sa familijom i sa prijateljima...
Pozdrav dušebrižnicima [zvizzu] .
A svim Kolegama i prijateljima lijep pozdrav i bistro!! piv:: piv::

User avatar
tomoZG
ViP
ViP
Posts:681
Joined:12 Jan 2012, 17:44
Location:Croatia-Zagreb

Re: Hesova 4.-5.4.17. pozicija 9

Post by tomoZG » 08 Apr 2017, 11:15

bravo: bravo Čipo
Image

User avatar
rstare
Ribarcina
Ribarcina
Posts:393
Joined:01 Mar 2015, 19:44

Re: Hesova 4.-5.4.17. pozicija 9

Post by rstare » 08 Apr 2017, 11:58

Tooo Čipo... bravo:

rio
Ribarcina
Ribarcina
Posts:322
Joined:12 Jan 2012, 19:31

Re: Hesova 4.-5.4.17. pozicija 9

Post by rio » 08 Apr 2017, 17:50

Bravo Čipo, vidiš da se sve čovijeku vrati kad je dovoljno uporan piv::

Post Reply

Return to “Rijeke, jezera, kanali i ostale destinacije”