Amur...

Sve lokacije gdje lovite, planirate loviti ili ih želite prezentovati drugima..

Moderator:Masterbih

User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak
Amur...

Post by čipo » 23 Apr 2017, 22:39

Slobodan u tjednu i to treba iskoristiti...,a Robi lijepo lovi i to po ružnom vremenu,kiša i vjetar,zahladilo za poluditi...
Naravno na Hesovoj [zvizzu] .
Pakujem opet i grijalicu u auto,mogu samo reći jaaaaakoo dobro je došla... ::]





Image





Ne znam da li je bilo hladnije pred većer dok je vjetar brijao,da li u noći kada sam imao ribu ili u jutro kada je sve bilo prekriveno mrazom... id::
Nooooo ništa ne smeta i lovim se jedinice,tamo nisam lovio od ranog proljeća .:) .





Image





Popodne prolazi u miru,a onda mislim da je bilo oko 19,30 h pred sami mrak, kada imam griz,aliii riba se lovi panjeva omata oko nećega i jednostavno sprži strunu 0,45 no:: . Baš sam bio tužan,prvi griz,ostajem bez ribe,a još uza sve to...ostao joj je predvez u ustima... B:(
Ništa...idemo dalje,aliiii...do jutra se apsolutno ništa ne događa,to jest do nekakvih 3 h u noći...imam griz,ali sada na lijevi štap...podižem ga i nakon mislim sekunde jedne znam da imam amura...,nisam oduševljen,aliiiii šta je tu je...bolje išta nego ništa...
Opet Masterbihova Squi & Mulberry boila koja se stvarno svuda dokazala i u svakom dobu...,( dušebrižnici pozdrav!! ) u kombinaciji sa dvije Fluopopapice Masterbihove Banane od 10 mm kemija:: .





Image






Image






Image





I naravno...puštanjeeeee...





Image





A kuhinja...naravnooo [hiphiph[]





Image





Šta reći za kraj...bez prethodnog hranjenja...jedna riba i jedno kidanje...da li sam zadovoljan...Naravno da jesam,da...jer znam šta je Hesova...ponekad darežljiva,češće škrta...tu noć je i Robi ostao bez griza,on ga je dobio u jutro oko 6 h koliko se sjećam i poslije toga više ni bipa,kao ni sam...,ako sam pogriješio neka me ispravi...,aliii on se baš lijepo nalovio dan i noć prije...od nekoliko riba niti jedna mu nije bila ispod 10 kg...i sada mu ovom prilikom čestitam!
No da...to bi bilo to!!
Lijep pozdrav svim ljudima dobre volje,a onim ostalima...ma nek uživaju u životu i ne brigaju tuđe brige bdr:
Bistroooo!! piv:: piv::

Post Reply

Return to “Rijeke, jezera, kanali i ostale destinacije”