Idemo dalje...

Sve lokacije gdje lovite, planirate loviti ili ih želite prezentovati drugima..

Moderator:Masterbih

User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak
Idemo dalje...

Post by čipo » 30 Apr 2017, 15:52

Odradio sam jednu noć na poziciji broj deset,naravno na Hesovoj i lagano spušio dvije ribe...prvi griz čim sam zategnuo...riba je bila u granju,a drugi..štap hoće iskoćiti iz signalizatora i dok sam došao do njega...taman stane...vjerojatno se riba nije dobro piknula ili...nemam pojma šta...uglavnom ništa od ulova... hm:: .
Za dva dana popravni...pozicija osam,ispred mene stižu Piš i Veka i staju na desetci,a ja se lovim osmice jer mi je nadstrešnica iza leđa,a prognoza je kiša i hladno...





Image





Image





Dolazi i Dalmosh i staje pored mene da se možemo podružiti i popiti koju piv:: .
Malo žešće hranjenje,aliiiii ništa se nikome ne događaosim šta Piš ima po koju babušku...
Kako se približavala većer vrijeme se smirilo i većer je bila izmišljena...,aliiii...





Image





Skupila se ekipa i lagano,lagano...opaaaaaaaa do skoro ponoći ostajemo pod nadstrešnicom uza podosta pivaša piv:: .
Još nisam niti zaspao odjednom...pii,piiii,pi...izlijećem i podižem štap,Dalmosh dolazi do mene,drilam ribu i osjetim da je amur,govorim mu to i polako ga uspijem bez problema usaćiti,a onda u kadici malo divljanja i Dalmosh me uspije poslikati...hvaaalaaa... piv:: .





Image





Image




Oko 2 h Piš dobija ribu,lijepu ljusku 10 + i to bi bilo to...za tu noć i dopodne,kupimo se doma,a Veka i Piš ostaju do ponedjeljka.
BTW čujem se danas sa njima već nekoliko puta i...ništa,samo su imali tu jednu ribu...i to je to...
Voda je prenaglo zahladila u par dana sa nekakvih 14-15 stupnjeva C spustila se na nekakvih 10-11 C i to je izdleda jednostavno šokiralo ribu id:: .
Znači...dobro sam i prošao... [dedda] . Opet je Masterbih donio jednu ribu...iskreno..ne sječam se koja je boila bila,znam samo da je ostala ne popapica već spužvica,a ni dipa se ne sjećam... hihi:: .
Aliiiiii..nema ni veze,bitno da sam se upisao u ovakvim uvjetima i u ovoj situaciji .:) .
Lijep pozdrav i bistro!! piv:: piv::
Dušebrižnici uživajte. [zvizzu]

Post Reply

Return to “Rijeke, jezera, kanali i ostale destinacije”