Hesova 9.-11.6.17.

Sve lokacije gdje lovite, planirate loviti ili ih želite prezentovati drugima..

Moderator:Masterbih

User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak
Hesova 9.-11.6.17.

Post by čipo » 04 Jul 2017, 22:49

Godišnji još traje i kako imam još vremena idem odloviti dvije noći na Hesovoj,šarani jedva da i primaju,ali kom tom se ulovi koji amur,a od prošle godine su lijepo porasli i sada su oko 10 kg pa na više...
Odlučujem se za poziciju koja je najteža,za svako zabacivanje se mora ići u vodu,a i za svaku ribu također.
Čizme su uvijek spremne i pri ruci...





Image





Aaaalii tu je hlad i mir i ne obazirem se na polje lopoča širine nekakvih skoro i desetak metara...
Lovim na tri pozicije, na nekakvih desetak metara daljine od sebe u rupama u lopoču.na sva tri štapa stavljam različite mamce,Masterbihovu Spicy Tunu,Pacific Salmon i jedan mix koji ne znam točno koji je,samo znam da sam ga malo doradio i dodao više sjemenki,a zovem ga Jagodica jer je napravljen sa Masterovim mirisom jagode,naravno uza sve ostale tekućine kemija:: .
Svaku rupu prihranjujem sa nekakvih kilogramom boila i ničim više.





Image





Kako sam dosta kasno stigao na vodu ubrzo me lovi mrak i takva mjesečina da se vidi skoro kao po danu...





Image





Prvu noć imam dva griza,šarana na Tunu i amura na Jagodicu,aaaliiii...mojom greškom gubim obje ribe...zašto...??
Zato šta sam kada sam imao griz išao što prije obuti čizme umjesto da sam drilao ribu koliko sam mogao i privukao je,a tek onda se obuvao i saćio je...
Moja greška... Z.:
Ovako su mi ribe dok sam se obuvao odlazile predaleko u lopoč, tamo se popetljale i nisam mogao do njih,a onda je slijedilo otkvačivanje... pih::
Noo stiže i slijedeća noć...
Predvećer novi mamci i prihrana...idemo ispočetka...
Aaaaaaliii ovaj puta ćemo drugačije ako ću imati koji griz.
Iiiiiii nije dugo prošlo kad..bip,bip....bippp...
Iskakanje iz kreveta i imam ribu...ovaj puta i bude drugačije,ribu koliko god mogu privlaćim i kada se malo smiri,obuvam čizme u miru,zagazim u vodu i lopoče,a zatim polako uspijem usaćiti krasnog amura...
Dok sam ga vadio do mene je došao Toma koji je lovio na poziciji malo dalje od mene i čuo je griz.
On me i poslika,hvala Toma. piv::





Image





Image





Odlično!!
Promjena taktike urodila je plodom...baš mi je drago!!

Za drugi griz sam čekao do nekakvih dva sata u noći i sve opet isto,samo na drugi štap.
Čak je i riba poput blizanca... [hiphiph[]
Zadovoljaaannn!!!!




Image





Image





Ova dva amura su pokupili i Tunu i Salmona...ništa im ne smetaju ribljaci niti riblji mirisi... .:)

Na ovoj slici se vidi gdje sam lovio... krezi::





Image





Noć do jutra prolazi mirno...
Zadovoljan sa dva griza i dvije ulovljene ribe...i to samo promjenom taktike uskakanja u čizme buh:: .
Smiješno,ali je tako .:) .
Oni šta nas "vole" neka uživaju,a ostalim ljudima dobre volje lijep pozdrav i bistro!! piv:: piv::

Post Reply

Return to “Rijeke, jezera, kanali i ostale destinacije”