Bročice 19.-20.6.17.

Sve lokacije gdje lovite, planirate loviti ili ih želite prezentovati drugima..

Moderator:Masterbih

User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak
Bročice 19.-20.6.17.

Post by čipo » 04 Jul 2017, 23:09

Stižem u Bročice bez nekakve žurbe i obilazim Bajer,gledam gdje bih se smjestio...volim trojku,ali je jako vruće i jednostavno mi se ne da cmariti na suncu,ponio sam i spod jer namjeravam hraniti i partiklom...šta inaće ne radim već samo kobram...
Ma ipak komfor pobjeđuje i stajem na osmicu...tamo već sve znam na pamet,a i spodiram iz hlada :.D .
Polako mjerim daljine i klipam,slažem sve redom i konačno je sve zabačeno tek oko mislim jedan sat poslije podne.
Aaaaaliii onda dolazi teži dio,spodiranje...radim smjesu od partikla,peleta i boili, nešto cijelih,a nešto drobljenih.
Kada sam sve krenuo preliti..upsssss...
Vidim da sam iz friždera zaboravio ponesti koješta...od CSL-a do kojekakvih ekstrakata,aliiiiiii...
Sjetim se da imam nešto aktivatora i njega prelijem preko svega,a onda i dip koji sam sam radio od Masterbihovog teekućeg betaina,CSL-a,nekih Masterovih ekstrakata kao iiiiii od praškastih komponenti...Masterbih Pre-Digested Fish Meala kao i jedne pre,pre dobre stvari...Mussel Meala koje je jednostavno super i ribe ga obožavaju.





Image





Image





Sve doooobrooo izmješam i počinjem spodirati...uhhhhhhh...kada sam bio gotov...bio sam i fizički gotov [ajajaj] .
No dobro,odmoorrrr...vručina ubija,ali ovdje u hladu je još donekle dobro...
Vrijeme je proletjelo...i u tili čas je već nekakvih 18 h iiiiii već imam griz i to deblju ribu,riba se pod nogama bori kao luda...,ali uspijem usaćiti predivnog golaća...





Image





Image





Riba baš izgleda jako staro,Nina mi to isto govori...i šaran me podsjeća s ovom mrljom na jednu ribu koju sam daaavno ulovio i to više puta...mislim si da li je to možda ta riba...,ali nebitno...samo neka je živa i zdrava.





Image





Koje oko...





Image





Baj,baaajjjj...





Image





Iiiiii još nisam niti štap prebacio kada kreće i drugi štap...
Eeeeeee tu pak osjetim da je riba manja,nema veze,bitno da grizu ura:: .





Image





Dolazi do mene Brc, vidi da su mi dva štapa vani i pita me jesu li krenuli...govorim mu kako je za sada odlično id:: .
Pričamo opčenito o ribolovu i na Bajeru i uokolo,a vrijeme izmiće,on odlazi,a ja se lovim posla,oooopet spodiranje i prihrana i to obilata jer u Bajeru pliva jako puno ribe,a da ne pričamo o bijeloj ribi.
Kad sam sve završio već se polako lovio prvi mraćak,sumrak je prekrivao Bajer.
Ne da mi se ići leći i sav sam nekaako naelektriziran isčekujući griz,aaliiii...opet ponavljam nije nikada onako kako se mi nadamo. id::
Ništa se ne dešava i liježem u krevet,a oko jedan i nešto imam konačno griz,ali nekakav čudan...podižem štap i nešto manjega imam na štapu...mislim si možda je amur...noooo slijedi iznenađenje...
Mali brko... Z.:
Krasno...





Image





Malo boili ipak nakobram,koliko sam mogao pogoditi mjesta...
I opet u krevet.
I onda do jutra... baš ništa...gledam štapove,gledam hengere i sam sebi ne vjerujem...
Ma neka se frigaju!
Ostajem razočaran u krevetu do 6,30 h,a onda opet spodiranje i prefilavanje,ustvari stavljanje novih boila jer ni na jednom sistemu nije bilo ničega hm:: .
Iiiiiiii onda do 11 h ni bipca,doslovno... no::
Poslije 11 h vadim štapove,a imam šta i vidjeti ni na jednom nema boile!!!! oo::L oo::L
Ne mogu vjerovati!!
Pa nikada nisam imao ovakve probleme,znam da ima rakova,ali oni su obično napadali boilu ovdje pod nogama,ali ne i preko,barem ne meni...
Razočaran sam i mislim si...dobra škola yapa:: .

Veću ribu sam ulovio na Masterbihovu Pacific Salmon boilu,a manjega na Masterovu Spicy Tunu bez popapica,samo izbalansirane sa spužvicama.
I da soma ne smijem zaboraviti...isto na Salmon.

Dušebrižnici uživajte,a svim ostalim ljudima lijep pozdrav i bistro!! piv:: piv::

Post Reply

Return to “Rijeke, jezera, kanali i ostale destinacije”