1.-2.7.17. Hesova

Sve lokacije gdje lovite, planirate loviti ili ih želite prezentovati drugima..

Moderator:Masterbih

User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak
1.-2.7.17. Hesova

Post by čipo » 07 Jul 2017, 15:16

Ovaj puta je vikend u pitanju i moji dolaze isto na grabu...
Žana obožava prirodu i uživa,a na svaki bip viče...Jiiibaaaa!!!! I trči do podmetača. buh::





Image





Iiiiii tao je ubrzo prošlo vrijeme druženja.
Nina i Žana odlaze doma,a k meni ubrzo dolazi Moslavec i donosi hlaaadaaannn gemišt piv:: .
Pričamo,ali nas bip,bipp prekida,sjužim se do štapova i imam ribu,opet u rupi,na obilnom hranilištu i opet na Masterovu Spicy Tunu.
Nevjerojatno je kako je amuri primaju bez obzira šta je fish mix.
Ovaj puta je borba stvarno bila kratka i u podmetaču se našao lijepi amur...
Marin drži ribu,a ja na brzinu pripremam sve za slikanje,a onda..opppaaaaa..podižem ribu,aliiii osjetim terett .:) .
To je to!!
To je već stvarno torpedo i to pozamašan ihii::





Image





Image





Marin mi pomaže vagati ribu i za sada je ovo najveći amur ove godine u sekciji,većega je ove godine ulovio još samo Mariniov punac i bio je teži 200 grama.
Marin odlazi kod prijatelja,a meni ne preostaje ništa no spremanje pozicije i mjesta boravkaaaaaa...
Hvaaalaaaaa Ninaaaa!!!!!! bdr: bdr:
Konačno imam ono šta sam tražio godinama.





Image





Vrijeme odmiće i Laki zauzima poziciju...on je poput Žane,samo šta na bip skaće,a ako još zabipka on i zalaje 2::u





Image





A onda je nastao pakao,na tom "obilnom" hranilištu bip za bipom i nakon sat dva se sve smiri...ostajem i bez boile i bez spužvice...
Inaće ne volim nikako prebacivati noću osim kada imam ribu,ali sada me nešto ubijalo,da li rakovi,da li kornjače,da li...ne znam šta,ali u toku noći sam se dizao tri puta i poslije toga odustao... no:: .
Kakve bojeeeee!!!!





Image





Dopodne dolaze moji i doručkujemo,a potom odmor i posprema!! ::]





Image





Da li sam zadovoljan...pa naravno...imam najvećeg amura u sekciji do sada ove godine...,a nadam se i većem [dedda]
Uživajte dušebrižnici,a svim ljudima dobre volje lijep pozdrav i bistro!! piv:: piv::

Post Reply

Return to “Rijeke, jezera, kanali i ostale destinacije”