Hesova 9.-10.7.17.

Sve lokacije gdje lovite, planirate loviti ili ih želite prezentovati drugima..

Moderator:Masterbih

Post Reply
User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak
Hesova 9.-10.7.17.

Post by čipo » 17 Jul 2017, 01:20

Kako su dva slobodna dana otpala na postavljanje laminata treba iskoristiti sljedeća dva.
Ovaj puta odlazim sa Ninom i Žanom na poziciju broj 13 i tu se smještamo uz light večericu .:) .





Image





Pozicija je lovljena i hranjena od kolege koji je lovio prije mene i to dobrano koristim id:: .
Međutim na kraju se pokazalo da to baš i nije bilo dobro.
Premda sam na trinajstici i prije lovio i to jako dobro pod nogama,ovaj put to nije radilo jer su na poziciju izgleda sjeli somovi pih:: i dobro je da sam jedan štap zabacio preko pod granje.
Cijelu noć niti bipa,nigdje,a onda ujutro rano oko 5 h bip,bip...iskaćem iz kreveta ,štap u zrak,ruka na špulu i polako unazad....sve već radim instiktivno...mislim da bih to radio i na...Ilovskom hihi:: .
Noooo..nakon kraće borbe u lopočima sačim predivnog amura...naravno griz je bio preko...lopoč i granje... i opet Masterbihova Spicy Tuna.





Image





...doslovno torpedo...





Image





Dril,sačenje,fotkanje,puštanje i sav sam mokar muahaha: .





Image





Image





Image





Stavljam novu boilu i fiiijuuu..opet preko...i zanimljivo...nije prošlo ni sat vremena i opet imam griz...sve ponavljam...iskakanje,štap u zrak,ruka na špulu i hod unazad... buh:: .
Ovaj puta uz obuvanje čizama uzimam i fotić i slikam dril...





Image





Image





A na ovoj slici se vidi dijelić sekunde prije nego li sam ostao opet mokar od glave do pete buh::





Image





Iiiii to je bilo to od ove ribe....kako me zalio,a imao sam fotić,malo sam popustio i...odeee...nije bio raspoložen za fotkanje muahaha: .
No uopće nevažno..imam ga na slici u vodi... hihi:: .
I to je bilo to...,ali prezadovoljan... ihii:: .
Uživajte dušebrižnici,a svim ostalim ljudima dobre volje lijep pozdrav i bistroo!! piv:: piv::

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: Hesova 9.-10.7.17.

Post by Masterbih » 23 Jul 2017, 00:21

Bistrooo 1::

Post Reply

Return to “Rijeke, jezera, kanali i ostale destinacije”