Druženje na Hesovoj

Sve lokacije gdje lovite, planirate loviti ili ih želite prezentovati drugima..

Moderator:Masterbih

User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak
Druženje na Hesovoj

Post by čipo » 21 Aug 2017, 23:36

Nije nam previše vremena trebalo da se izdogovaramo da se nađemo na Hesovoj i malo podružimo sa obiteljima i još pokušamo ponešto i uloviti bdr: piv:: .
Dolazim prvi na grabu jer sam radio noćnu i slobodan sam,a svi ostali će doći tek poslije podne.
Kobram nešto boili jer sam ostao takoreći bez...,ali za loviti se uvijek nađe ponešto,ovaj puta se vračam provjerenoj kombinaciji Masterbih Squid & Mulberrry plus Masterbihova popapica Banana,pošto nemam više Spicy Tune i to se ooooopett pokazalo jako dobrim izborom jer sam iščeprkao i poneki griz...
Prvi je uslijedio jako brzo po zabacivanju i škrtom kobranju,aliiii tu ribu nisam uspio nasukati na suho jer sam htio koju fotku drila,a po mogučnosti i snimku,ali...dobro je samo šta nisam dobio olovom u glavu id:: id::






Image






Image













Projektil koji mi je proletio pored glave! [zvizzu]






Image






Aaaaaaa onda je sve krenulo u sasvim drugom smjeru... bdr: piv:: ihii:: [drhiop]






Image






Image






Image






Image





Malo prije same ponoći kum ima griz,uza sav dernek,pjesmu i galamu,trčimo i navijamo,a on lovi amura...svi veseli i sretni!! [drhiop] ihii::






Image






Nekako poslije ponoćin oko 1 h odlazim spavati jer sam prethodnu noć bio budan i san me uza pivu vrlo brzo lovi....i taj prvi san me iznenadio jer uopće nisam čuo griz dok me kum nije probudio i to je bilo vjerojatno presudno šta se riba upetljala u najlone i uza svesrdno navijanje budne ekipe gubim i drugu ribu u lopoču... hm:: .
Aaaaa onda koooonačno kada su svi zaspali, tamo negdje poslije tri sata imam bip,bip....i konačno uspijem i sam uloviti lijepoga amura dok svi pomalo ili po puno već spavajuuuuu... jaoo: ura:: .






Image






Do jutra se ništa nije događalo,a onda kava i rakija... bdr: piv::






Image






I onda poslije deset kum ima opet griz i uspije ga izrealizirati...predivna debela riba je na slikanju... ihii::






Image






Image






Image






Nakon relativno kratkog vremena kum opet ima ribu,ali je gubi još dok ju je pokušavao odlijepiti od granja i lopoča...
Poslije toga se ništa više nije dešavalo osim šta smo opet okrenuli roštilj,a bome i tanjuraču! ihii:: [drhiop]






Image






Image





Kako sabrati sve...
Ribolov je ovaj puta bio ne u drugom...već u trečem planu i uspijeli smo sakupiti svaki po tri griza,realizacija loša,aaaaalii u bitim samo je bilo do nas...ili ćemo reći do spleta okolnosti... buh:: .
Nooooo..opet prezadovoljni,a bilo je upitno da li će se uopće i zabaciti... .:) .
Pozdrav dušebrižnicima,a svim ljudima dobre volje lijep pozdrav i bistro!! piv:: piv::

Post Reply

Return to “Rijeke, jezera, kanali i ostale destinacije”