Hesova 22.-23.8.17.

Sve lokacije gdje lovite, planirate loviti ili ih želite prezentovati drugima..

Moderator:Masterbih

User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak
Hesova 22.-23.8.17.

Post by čipo » 25 Aug 2017, 23:48

Uz nekakve obaveze vrijeme je brzo iscurilo i na vodi sam dosta kasno.
Popričam s Robijem i niti sam ne znam gdje da lovim....
Kako nisam skoro ništa spavao jer sam radio noćnu i kako sam došao kasnije,a strune mi klipane za poziciju trinajest...opet se odlučujem loviti tamo,
ipak je najlakše... krezi:: .
Smjestim se,kobram,zabacujem i pomalo odmaram,ali stalno nešta.
Moji dolaze na kraće vrijeme i odlaze,a ja ostajem sam...
Večer pada i nebo je crrrveeenoooo....






Image






Tammaaan sam mislio da ću zaspati kada me lecne signalizator...bip,bip...skakanje iz kreveta i dril...nešto prije devet sati...
Sve već radim kao iz navike i ubrzo je u kadici lijepi amur...






Image






Image






Slikam se sam i taman kada sam ga pustio dolazi kum na čašicu razgovora...vidi da sam mokar i kaže jel jesam...rekoh jesam,ali amura... id::
Popijemo po koju pivu i kum odlazi,a ja liježem u krevet i zzzzzzzzzzzzzz...
Noć protječe mirno osim šta laki vodi borbu sa čagljevima u dva navrata,a onda oko pola jedan opet bip,bip...
Dril u vodi i sada je u kadici lijepi šaran... :HH .






Image






Kao da mi govori...samo da se malo odmorim pa odoh nazad... bdr:






Image






A onda oko pola tri griz na lijevi štap i sada mi riba uspije ući u lopoč...probavam popustiti,povući...,ali ništa,stavljam štap u signalizator i u toplu vreću...zzzzzzzzzzzzzz...
Umoran sam kao pas i do nekakvih osam sati uopće ne prebacujem...tada vadim ovaj štapi sistem gdje sam imao ribu,ali bez šarana ili amura na udici,a zatim sve prebacujem i još kao odmaram...u biti sušim stvari i već se pakujem doma...






Image







Rezime...tri ribe na štapu,dvije ulovljene...super...zadovoljan uvijek... ihii::
Na šta...naravno da je na Masterbih jer su boile izrolane i sada samo napadam...
Dva griza na Masterovu Spicy Tunu plus popapica Banana i jedna riba na CM 17 plus popapica Premium River






Image






Image






Image






Malo za dušebrižnike,a svim ljudima dobre volje lijep pozdrav i bistro!! piv:: piv::

Post Reply

Return to “Rijeke, jezera, kanali i ostale destinacije”