Hesova 8.-9.10.17.

Sve lokacije gdje lovite, planirate loviti ili ih želite prezentovati drugima..

Moderator:Masterbih

User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak
Hesova 8.-9.10.17.

Post by čipo » 10 Nov 2017, 00:50

Biti ću kraći no inače jer mi se skupilo podosta ribolova i jednostavno nisam stigao pisati niti slike stavljati... id:: id::
Aaaaaaliii to šta nemam vremena pisati...ne znači da nemam vremena loviti .:) iiiii lovio sam...
Ovaj ribolov na Hesovoj je jedan od najboljih ove godine,ulovio sam predivne ribe i od tih riba uspio sam uloviti najveću ljusku na Hesovoj otkada je sekcija,znači od 1.1.2012. i jednog prekrasnog amura.
Kada dolazimo loviti nas par na Hesovu u startu potpisujemo za jednu ribu...u stvari za jedan griz,a mene je tada Hesova podarila sa devet grizeva!
No da ne duljim idemo polako sa ribama i slikama :Dtt

Prva riba je jako brzo primila i iz nje su curile boile,aliiii ne moje već od kolege koji je lovio pored mene taj dan i dan prije,hvala Marac .:) .






Image






Image






Naravnoooooo...Žana je vidjela kako pritišćem ribu i odmah se i ona dala na posao... buh::






Image






Primila je na moj omiljeni mamac...uza Spicy Tunu...Masterov Squid & Mulberry plus mala popapica Banana.






Image






Image






Bio je bipac!!
Naravno...Laki to samo tako registrira i prati...oni koji su lovili samnom znaju jako dobro kako to izgleda id::






Image






Iiiiii nakon nekog vremena bipac se pretvorio u ovog prekrasnog amura.... can::






Image






U podmetaču je udica zapela za mrežicu i poravnala se...ma odlično vičem,a Marac me gleda u čudu i misli da se zezam...,a onda slijedi vraćanje udice u prvobitan položaj sa kombiniranim kliještima,brzinsko brušenje i idemo dalje...Marac i dalje misli da sam lud .:) .






Image






Slijedeća riba...opet amur,ali manji od prethodnoga...ma neka je...samo neka grize,on dolazi na Tunu i na dvije banane.






Image






Predivan torpedo...






Image






Do jutra je bilo zatišje,iskreno...nisam se previše niti trudio jer sam već imao lijepe ribe, a jutro predivno...






Image






Ubrzo poslije prebacivanja i prihrane imam opet ribu...manjeg šarana,ali zanimljivog jer ima samo dvije ili tri ljuske i to samo oko peraja...
Opet Squid & Mulberry...






Image






Image






Poslije svake ribe slijedi par šaka po sistemima...
Masterova Spicy Tuna, Pacific Salmon i Mix koji je na testiranju pod nazivom CM 17...






Image






Nije dugo prošlo i idemo opet!!
Sam pokušavam slikati dril muahaha: .






Image






Predivna riba...






Image






A onda šou...riba mi prima i jednostavno odlazi skroz u koso na lijevo...pokušavam je odvratiti od nauma,ali ne...neće po mom i odlazi daleko od mene u lokvanje...imao sam podosta sreće,ali sam uspio i tu ribu usaćiti ura::






Image






...i too kaaakvu ribu... ihii::
Najveću ljusku uredno izvaganu otkada je sekcija...






Image






Eeeeee ovaj se dobrano najeo boili,ali mojih :.D






Image






I kada sam već mislio da je gotovo stišće još jedna riba koja mi je dala jako puno za misliti...riba je bila još jaća od prethodne i mislio sam da imam nešto posebno veliko,a kada tamo,prosječna riba...,naravno ne ništa manje lijepa...






Image






Žana se morala oprostiti... F::






Image






Nadam se doviđenja lijepa ribo...






Image





Iiiiiii to bi bilo to!!
Za Hesovu...savršenoooo!!
Dušebrižnici uživajte,a svima ostalima lijep pozdrav i bistro!! piv:: piv::

Post Reply

Return to “Rijeke, jezera, kanali i ostale destinacije”