Glina 17.-19.10.17.

Sve lokacije gdje lovite, planirate loviti ili ih želite prezentovati drugima..

Moderator:Masterbih

Post Reply
User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak
Glina 17.-19.10.17.

Post by čipo » 10 Nov 2017, 02:29

Poslije Hesove je na red došla i mala riječica Glina koja teće Banovinom gdje ima relativno jako malo ribe,aliii zavaljujući prijatelju Deni I njegovim uputstvima uspio sam naći mjesta gdje se nađe po koja riba... bdr: .
Tu se da ulovi koji divljak i to mi je cilj,zadnji puta sam dobio staaaaru ribu,ali pitomu i sada se nadam da ću se uspijeti podružiti sa kojom ljuskom,a ne samo sa srnjacima i divljim svinjama kao i dabrovima.






Image






Ribolov počinje sa prijevozom čamcem svih stvari do pozicije i to je najgori dio....jer su obale strme i to je mukotrpan posao,a meni drugi ili treći dan antibiotika i to konjskih....angina ::]






Image






Kako je krenulo sa anginom i tabletama,tako je nastavilo sa daljnjim,da prostite...pizdarijama...
Čim sam došao na poziciju skužio sam da nemam sa sobom ašovčić i mačetu i...iiiii nazad,opet veslanje i putovanje,hajde i to napravim,vratim se,vadim stvari iiiii pola gajbe mineralne završava u Glini,uspio sam podmetačem uloviti jednu flašu Z.:






Image






Dok sam slagao kamp,izleti mi vijak iz suncobrana...






Image






Sok koji mi je ostao pada mi, pukne čep i iscuri mi trećina soka...






Image






Bomba je pala...,a Lakija baš briga... krezi::






Image






No polako uza sve nedaće ostalo je još samo hranjenje i konačno odmor...
U prihrani se našlo svega i svaćega,aliii ne pretjerano...
Tu je Masterov trio...Tuna,Salmon i CM 17,pelete,rastresita hrana,konoplja,kukuruza,...






Image






Dani su sve kraći i sunce jako brzo pada,aliii i donosi predivne boje...






Image






Noooo jutro je jutroooo!!
Preedivnooo!!






Image






A jutro ne da donosi samo predivne prizore svanuća već donosi iiiiiiiiii... ihii::
Daa,imao sam griz i uspio sam uloviti ribu! ihii:: ura::






Image






A to me navelo na razmišljanje...kao... hihi::
Vidjevši sadržaj carp sacka,bez obzira šta sam tu ribu dobio na kukuruz,prebacujem sve štapove na Masterbihovu Spicy Tunu jer sam tu već lovio na nju i ulovio...,a sam sadržaj u sacku me naveo na taj potez [zvizzu]






Image






Image






Pogledavši i osmotrivši ribu opet razmišljam i...iiiii....opet dolazim do nekakvih zaključaka... mhm::
I idem se šetati... [zvizzu]






Image






Da,naravno...slijedi selidba...hjoooojjjjjjj!!
I to po suncu,pješice...dvadeset puta sam šetao i nosio stvari pih:: .
Lijenčina,umoran,bolestan,ne znam šta sve ne,aaaliii..šta se mora,mora se...iliiii šta se misli da je bolje,mora se... :.D
Smještam se i uživam...






Image






Poslijepodne malo prihrane i prebacivanje,a onda...šou!!
Nikada,ali ni u najljepšim snovima ne bih mogao zamisliti da ću imati dvije ribe u nekoliko minuta...na Glini!!






Image






Šta se desilo...imam griz i saćim ribu,a Laki gore ganja srnjaka,idem gore i zovem ga,a u tom trenu me Nina zove...jedva lovim signal da možemo pričati kada imam griz na drugom štapu...iiii uspijem uloviti i tu ribu...veselju nije bilo kraja...predivno!!!!






Image






Poslikam se sa ribama,pustim ih i u krevet...






Image






Image






S većeri imam par prolaza i...sve se umiruje osim dabrova i divljih svinja koje mi dolaze na dvadeset,trideset metara,pokušavam ih poslikati,ali bježe kao da sam pucao iz topa na njih,a ne kao da sam upalio naglavnu...
Do jutra mir...malo mi je to čudno..,aliii kako rekoh sa jednom ribom sam bio presretan,a sa ovim...ihaaaa!!!
Oko 7,30 h idem prebaciti i pomalo se sve više slika svega slaže,udice i boile pune su starog trulog lišća...hmmmm...da,moja greška i lijenost su odnesle žrtvu...no dobro...
Malo prihrane i prebacivanje i u 7,45 ima šarana kao i ovi svi prethodni,na žalost slike bez...obrisao sam sa aparata...,ma nema veze...svi su isti,mala usta i repovi,a tijelo bucmasto hihi:: .
Oko 9,30 h opet imam griz i to opet dok sam pričao sa Ninom...,ali na žalost ta riba mi se otkvačuje...prva. Tuna je u potpunosti sve odradila.... ;-)
Pakovanje,spremanje i veslanje,opet istrpavanje i utrpavanje... [ajajaj] .
Šta reći...eto malo prilagodbe,čitanje vode,ribe,svega doneslo mi je poviše riba,a siguran sam da bi i više da sam češće prebacivao,aliii sada sam opet pomalo pametniji i zaključio sam još neke stvari...
Šta još...na tom dijelu se ne poribljava...,a otkuda ti pitomi šarani,naravno da su puštani,aliii gdje,kada??
Iiii zašto ne mogu uloviti divljaka...kada se tu i tamo samo oni i love...mene hoće samo golaći...ma neka i njih .:)
Lijep pozdrav i bistro!! piv:: piv::

Plut
Guru
Guru
Posts:891
Joined:12 Jan 2012, 17:21
Location:Sisak

Re: Glina 17.-19.10.17.

Post by Plut » 10 Nov 2017, 16:11

Ma svaka ti čast,legendo.

Post Reply

Return to “Rijeke, jezera, kanali i ostale destinacije”