Hesova 18.-19.11.17.

Sve lokacije gdje lovite, planirate loviti ili ih želite prezentovati drugima..

Moderator:Masterbih

Post Reply
User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak
Hesova 18.-19.11.17.

Post by čipo » 22 Nov 2017, 01:08

Poslije jednog ribolova na Hesovoj gdje nisam imao niti bipca odlučujem se ponovo za Hesovu...treba vratiti samopouzdanje,aliiii sada pametnij jer sam znao i zadnji puta gdje se riba diže i baca,aliii neeee..otišao sam na početak grabe jer su mi role bile klipane za poziciju broj jedan pa rekoh šta da se umaram dolje na poziciji broj 12... id:: .
Naravno...koliko sam bio lijen toliko me i koštalo...bez bipca ostadoh...
I tako dolazim na dvanajsticu i još dok sam se pripremao vidim okretanje ribe i na poziciji 11 i na poziciji 13...ne može bolje mislim si...i lijevo i desno ih ima i moraju se ovuda motati :.D .
Kobram manju količinu Masterbihove Tune,Salmoa i boile koja je na testiranju imena CM 17 i zabacujem štapove.
Dok sam pomalo donio stvari odozgora sa parkinga i sve posložio za čas je vrijeme proletjelo...





Image





Ovakav mir na vodi ne može nitko platiti...
Kako sam bio iz noćne i u noćnoj pisao reportaže bio sam jako umoran i legao sam samo maloooo da ubijem oko...noooo kada sam se probudio već je pao mrak...psmtr!!
Nisam popamtio orijentire!!
Niti sam prebacio...stolica mi ostala vani na rosi...ooooooo!!
Ha ništa idem prvo spremiti stolicu...iiii dok sam unašao stolicu imam griz na desni štap...nekako se iskobeljam do štapa,podižem ga i osjetim ribu,ali baš nije nešto borbena...za čas je privlačim, uskaćem u ribarice jer se voda podigla i bez problema usaćim lijepu ribu.
Nitko veseliji od mene jaoo: !!
Dok je riba u podmetaču zovem kuma da li je blizu jer treba stići svaki čas na čašicu razgovora...i dok mu pričam šta je bilo...bip,bipp,biiipp,bip,...
Ooooooo!!
Iznenađenje!!
I na lijevi štap imam griz!!
Jednostavno ne mogu vjerovati... ohh: .
Eeee sada...odlična stvar je šta sam već imao duboke čizme na nogama,aliiii riba mi je još bila u podmetaču!!
Eto opet greške i lijenosti!!
Šta je najbolje iznesao sam i donesao do pozicije oba podmetača,aliiii kako je sve bilo mokro jer je još to dopodne kiša padala rekoh sam sebi...ma ako ću imati i jedan griz biti će savršeno...,a otkuda uopće nada da će mi trebati dva...i tako kada sam bio sve posložio vratio sam jedan podmetač u krovnu kutiju da se ne moći... id:: .
I eto vraga...,aliii uza sve muke uspio sam fino usaćiti i drugu ribu... ihii:: [hiphiph[] .
Ovo je za Hesovu mogu reći već i maaaaloo čudo imati dvije ribe u tako kratkom periodu,a još po ovakvoj zimi...eeeee..to je već..totalno vanserijski! .:)





Image





Masterova Squid & Mulberry plus popapica Banana!





Image





Slikanje...





Image





Image





Ovu ribu znam da sam već ulovio ove godine...poznajem ovaj niz sitnih ljuskica iznad trbušnih peraja...


Druga riba ima potpuno atipičnu sivkastu boju...za Hesovu grabu mislim...





Image





Iiiii puštanjeeeeee...





Image





AaaaIiiiii dečki se ne žele vratiti,sparkirali se i nitko nikuda...i njima je voda hladna!! ZZ:: buh:: .





Image





Image





A šta raditi već ih uputiti... hihi::





Image





Prebacio sam onako po nekakvom sjećanju...i kumovom i mom i nakon nekoliko gutljaja kum odlazi,a meni ništa ne preostaje već pakiranje i u krpe...
Nije prošlo niti 20 ak minuta imam podizanje hengera..izlijećem,aliii samo prolaz ribe...uhhh!!
Napet sam kao puška,nakobram još jedno trideset,četrdeset boila i ponovo u krpe...i radnja se ponavlja čim sam zadrijemao....bip,bip,bip,...skakanje,ali sve staje...henger se malo vrati...čekam,blejim u vrh,henger,ali ništa...,nema veze,bitno je da se riba tuda kreće...
Noo to je bilo samo moje mišljenje,ali ne i njihovo u vodi...poslije nisam više imao niti bipca.
Ujutro pogledam štapove i baš nešto nismo pogodili spotove,ali nema veze,više mi je bilo krivo za srednji štap jer je udica probila dlaku i tako je bilo sve cijelu noć hm:: .





Image





Za kraj...šta reći...
Preeezadovoljan!!
Nemalo dabl...na Hesovoj u ovo vrijeme...Vrh!!
I da,moram naglasiti opet Masterbihova boila Squid & Mulberry u kombinaciji sa Masterbih Banana Fluo Popapicom je dobitna kombinacija evo i kod nas na Hesovoj i na Mrežnici.
Ovaj puta sam se poigrao i sa Amino Liquid (Dip) Fish...i opet je bilo sve odlično.
I to je to!!
Uživajte,a svim ljudima dobre volje lijep pozdrav i bistro!! piv:: piv::

User avatar
Beli 059
Filozof
Filozof
Posts:2152
Joined:13 Jan 2012, 23:10
Location:Valjevo,SERBIA

Re: Hesova 18.-19.11.17.

Post by Beli 059 » 22 Nov 2017, 21:55

Bravisimo Cipo!

Post Reply

Return to “Rijeke, jezera, kanali i ostale destinacije”