Hesova 26.-27.11.17.

Sve lokacije gdje lovite, planirate loviti ili ih želite prezentovati drugima..

Moderator:Masterbih

Post Reply
User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak
Hesova 26.-27.11.17.

Post by čipo » 30 Nov 2017, 01:22

Još zahleđanja,još kišurine,aliiii u popodnevnim satima se očekuje prestanak oborina i opet koristim priliku da odlovim noć...
Brzinsko spremanje i fijuuuu!!
Na vodi miiirrrr...
Skidam sisteme od prošlog ribolova i slažem daljine,a sistemi takvi da bih ih odmah najradije vratio nazad u vodu .:) .





Image





Taman nekako završio sa poslom kada se riba baci malo lijevo od mene...srce odmah nekako zapumpa...premda iskreno nisam vidio šta se bacilo,aliii nebitno,na Hesovoj se ionako riba jaaaako malo baca,a još u ovo doba godine i po ovakvom vremenu...nikako...noooo eto...ipak se bacila .:) .





Image





Prije samoga mraka maaaaalooo natopim boile i na brzinu ih nakobram na pozicije...





Image





Iiiii eto Marca do mene...uz razgovor i pivaša eto i bip,bip,biippp...podižem štap i u tvrdo,noooo riba se ubrzo predaje i Marac je saći...gledamo u ribu kao da smo...ugledali anđela... oo::L oo::L .





Image





Kada sam zabacivao na ovaj štap sam stavio Masterovu Squid & Mulberry boilu i jednu 16 mm popapicu Premium River...inaće kada jaće želim izbalansirati boilu stavim i po dvije desetke,aliiiii sada sam se odlučio na jednu 16-icu jer sam slab sa bananama no:: ,a i dipovi su odigrali svoje...jer sam ovaj puta malo i dipao .:)





Image





Image





Iiiii poziranje...sva sreća sjetio sam se da imam neoprenke...stvarno su spas...





Image





A osobitoooo su dobro došle prilikom puštanjaaaa... ihii::





Image





Image





Nakon nekog vremena smrznuti Marac odlazi,a meni ne preostaje ništa no povlaćenje u toplu vreću i krevet...
Aaaaaaliiii nisam tamo dugo bio jer se sada javlja lijevi signalizator i opet u tvdo...ribu opet lako privlaćim i saćim...gledam i ne vjerujem...
Ljuska,okrugla i manja,svijetlije boje zlata...te ribe su mi poznate,mislim da su mrijest od prve godine sekcije i strašno mi je drago šta sam je ulovio...i dao bih se kladiti da ova riba nije bila još na udici....eventualno jednom jer sam ulovio dvije takve ribe prije godinu i pol...okvirno...samo su naravno bile manje... buh::
Nooo nebitno...žao mi je samo šta su slike jaaaakoo loše jer sam se sam slikao...,a ziiiiiimaaaa.... ZZ::





Image





Image





Vrati mi se ponovo na godinu... ura::





Image





Do jutra se opet više ništa nije deševalo...,aliiii koga briga...dvije predivne ribe...ma kud više...
A u jutro...voda se pari kao u ranu jesen...koliko god bila hladna,zrak je bio još hladniji... ZZ::





Image





Image





Šta još reći...ma baš ništa...mislim da je sve rećeno... [drhiop] .
Dušebrižnici uživajte,a svim ljudima dobre volje lijep pozdrav i bistro!! piv:: piv::

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: Hesova 26.-27.11.17.

Post by Masterbih » 30 Nov 2017, 17:34

Bistro Cipo piv::

User avatar
Fanatic
Ribolovac
Ribolovac
Posts:231
Joined:01 Mar 2015, 21:14
Location:CH

Re: Hesova 26.-27.11.17.

Post by Fanatic » 03 Dec 2017, 14:11

Cipo svaka cast :Dtt

Post Reply

Return to “Rijeke, jezera, kanali i ostale destinacije”