Hesova 25.-26.4.18.

Sve lokacije gdje lovite, planirate loviti ili ih želite prezentovati drugima..

Moderator:Masterbih

Post Reply
User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak
Hesova 25.-26.4.18.

Post by čipo » 28 Apr 2018, 22:51

Voda je konačno malo pala,a tako pada i moja odluka da lovim kod nas na grabi i da ne idem nigdje dalje...
Premda je vodostaj još jako visok znam da je riba aktivna i da mora početi primati,ove godine još nitko nije niti lovio šarana,osim mene,a kamo li ga ulovio.
I moji pokušaji do sada su bili ostali na 0 .
Kako je dan bio predivan dečki koriste vrijeme za košnju,šetnju,ribolov,a neki me samo obilaze.
Uglavnom sve predivno.
I onda dok je Toma bio kod mene...bip,bip..grizzzzz!! letim,podižem štap i..otpor i to kakav..riba se bori kao luda...,ima snimak i onda...sve završava u granju... B:(
Od predveza ostaje samo sistem,ali bez udice...





Image





Većer se spušta nad vodu,a Laki pazi na štapove...





Image





Poslije toga druženje,razgovori i tako malo poduže. piv::





Image






Na žalost do jutra se nije ništa više događalo,aliiiii kako davno rekoh,za svaki ribolov na Hesoj bih potpisao jedan griz i taj bonus sam ispunio na većer...noooo...nije kraj!
Rano ujutro se budim,ležim na krevetu i gledam štapove i vodu kada se lijepi golać okrene na par metara od obale u plićaku...uhhh!!
A tu imam zabačena dva štapa...i onda kako to biva nakon 10-ak min bip,bip...podižem se,a henger kreće skroooz do štapa,skaćem i u hipu sam kod štapa,ali henger ide dolje...znam da je prolaz,ali podižem štap i to je to...lud sam...zabačeno je na par metara imam stražnje leteće olovo i još takav prolaz...poludim i zabacim u plićak ravno nekakvih 1,5-2 metra od štapa jer je mirrrr...zalegnem i nakon opet ni desetak minuta bip,bip... iiiisti scenario,sada se samo podignem i gledam...henger se podigne do polovice,zastane i opet lagano krene prema štapu,a ja se podignem iz kreveta i krenem lagano prema štapu,ali ovaj puta henger ne kreće dolje već odjednom dolazi skroz do štapa i onda već štap poćinje klimanje naprijed nazad na bank sticku..e tada skaćem i oooopaaa!!
Riba je gore...!! ura::
počinje borba na blizu,a svatko onaj tko je tako lovio ribe zna šta je to...živi rodeo!!





Image





Kada se riba malo smirila uspijem je poslikati i u vodi,a onda i na suhome,preedivna manja ljuska,aliii sa Hesove...Prvi šaran ove godine ulovljen na Hesovoj...ajme sreće,skupio i drugi griz i ulovio ovakvu ribu!!






Image





Image





Image





Aaaaliiii...ni to nije sve!! .:)
Nešto prije 11 h već sam počeo pakirati stvari bip,bip...okrećem se zbunjeno i...trk do štapova,podižem štap i počinje opet lijepa borba...i ovaj puta mi riba zalazi u granje,ali ovaj puta sam je uspio izvaditi...ipak je to 0,45 mm samo neka mi se neki smiju. vidi se na slici kako je izgledala struna poslije toga.






Image






I onda slikanje...lijepa deeebelaaa riba...uhh!!





Image





Image





I to je to!!
3 griza, dvije predivne ulovljene i naravno puštene...ma tko to može platiti...:)
I eto slobodno mogu reći svima onima koji misle posjetiti Hesovu da je riba krenula,barem šta se tiće šarana.
I daaa...hvala Tomi na snimanju,hvala Vladi na fotkanju i snimanju...
Hvala Borisu na mamcima...Masterbih Spicy Tuna plus popapica Banana,sve tri ribe su došle na tu kombinaciju kemija:: .
Lijep pozdrav i bistro!

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: Hesova 25.-26.4.18.

Post by Masterbih » 02 May 2018, 21:31

Bistro Cipo i cestitke na lijepim prvim ribama 2::u

User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak

Re: Hesova 25.-26.4.18.

Post by čipo » 11 May 2018, 10:44

Hvalaa .:)

Post Reply

Return to “Rijeke, jezera, kanali i ostale destinacije”