Hesova 13.-14.6.18.

Sve lokacije gdje lovite, planirate loviti ili ih želite prezentovati drugima..

Moderator:Masterbih

Post Reply
User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak
Hesova 13.-14.6.18.

Post by čipo » 13 Jul 2018, 23:29

Nakon par dana odmora opet Hesova i pozicija 13 koja mi je već donijela lijepe ribe.
Još uvijek nisam rolao i snalazim se kako znam...kupim po škrinji šta mi je ostalo krezi:: .
Iiiii to je Salmon od Mastera,aaaliii ovaj puta mijenjam taktiku...to jest sisteme,to jest mamce...hoću reći da ovaj puta stavljam na jedan štap dvije obične boile, bez dipa, bez popapice, bez olakšanja...čiste dvije iz prihrane...





Image





Na vodi je prekrasno,ne znam kako,ali u 95 % slučajeva sve je divno i krasno...valjda jer sam zaljubljen u ribolov i tu vodu .:) .





Image





Šta je još bolje uočavam i aktivnost ribe i to podosta veliku...ne znam šta ruje,ali u svakom slučaju nisu male ribe...





Image





Noooo...zabacivanje,maloooo nakobram i to je to...
Većer se spušta i vidim lijepi raub basa,aaaa nee,ne će to samo tako olako proći!
I tako je i bilo...upisujem krasnog basa.





Image






Poslije se povlaćim u krevet i toplu vreču.
Mir je bio do nekakvihhhhh...hmmmm...mislim oko 22 h, nisam siguran,možda i malo raije...imam griz i uspijem bez problema i kojekakvih zavrzlama usaćiti lijep torpedo u obliku amura .:)





Image





I tu se nekako desila prekretnica...
Zašto...amur je primio na dvije gole boile iz prihrane...
Zabacujem nazad sistem i do jutra se ništa ne dešava osim šta Lucky rastjeruje čagljeve cijelu noć i drži me budnim yapa:: .
Taman nekako oko svanuća opet griz na isti štap,na iste dvije normalne boile i riba je gore...začuđujuće i ova je borba prošla bez problema i manji amur je u podmetaću...kako jedva gledam,hvala Laki id:: sliknem ga samo u podmetaču i odmah ga puštam da se što prije domognem kreveta...





Image





Zabac i bris u krpe...nisam se uopće dizao dok mi nije primio još jedan lijepi amur...pogađate...opet dvije boile bez ićega...
E sada to već ipak nije slučajnost... [dedda]





Image





Image





I ovaj puta baš i nije sve glatko prolazilo,bilo je drž ne daj po lokvanjima hihi::






Image





Moji dolaze do mene sa burekom i do ručka se niša više ne dešava,ali prezadovoljan...uvijek kažem da na Hesovoj potpisujem za jednu ribu...,a kako ne bih bio zadovoljan sa tri!! [zvizzu]






Image





Za kraj...škooolaaaaa... da,poslije ovog ribolova malo sam sve okrenuo i počeo loviti malo drugačije.
Noo treba se snaći... :HH

Lijep pozdrv i bistro!! piv:: piv::

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: Hesova 13.-14.6.18.

Post by Masterbih » 21 Jul 2018, 19:36

Bistro 1::

Post Reply

Return to “Rijeke, jezera, kanali i ostale destinacije”