Hesova 15.-16.9.18.

Sve lokacije gdje lovite, planirate loviti ili ih želite prezentovati drugima..

Moderator:Masterbih

User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak
Hesova 15.-16.9.18.

Post by čipo » 29 Oct 2018, 23:44

Mjesto radnje...opet predivna i divlja Hesova Graba...
Ovaj puta me voda lijepo nagradila i iznenadila svojom darežljivošću...
Kako sam došao malo kasnije dok sam sve pozabacio i prihranio već je pala večer...,aliiii nisam dugo morao čekati na prvi griz...
I za tili čas ispred objektiva se našao debeli amur...





Image





Image





Poslije ovoga debelog torpeda došao je jedan malo manji... .:)





Image





U toku noći Laki je nešto osjetio,mislio sam da su čagljevi,aliiiii bio je to mali pitomi jeežž... mhm::





Image





Po noći se ništa nije događalo,aliii nije ni iznenađujuće jer sam u noći sve štapove i sisteme nekako uspio krivo pobacati pih::
Noo,prihranim i čekam svoju Ninu i Žanu da dođu sa burekom za doručak...
U međuvremenu uspijem vidjeti srnu šta me jaaakoo razveselilo jer ih u zadnje vrijeme nema otkada su se na ovo područje navukli čagljevi... pih::





Image





U išćekivanju fotkam zanimljive detalje prirode,aliii mrtve... B:(





Image





Kooonačno dolaze i moji i bacamo se gladni na buuureeekkk!!!!!





Image





Aliiii kako to obično biva od stola nas diže predddiiiiivan šaran...i neka je!!





Image





I onda poslije nekog vremena imam siloviti griz za koji je Nina odmah rekla da je som...ispostavilo se i da je bila bila u pravu imao sam sominu na štapu...Nimac i Kruno koji su bili blizu u čamcu,prilaze kako bi mi pomogli,ali se riba otkvačuje čim se dokopala lokvanja... Z.:
Ništa,idemo dalje...
mislim da nije prošlo niti dva sata...potpuno isto događanje...siiilooviitiii griz...borba sa ribom i preko i na sredini,a onda i u lokvanjima...gdje sam mislio da će mi se otkvačiti noooooo...štap i udica uz rolu su odradili svoje!!
Mala kronologija...





Image





Image





Image





Image





Image





Image





Svega nekih pola sata poslije somine imam opet griz i bilježim šarana "Kvrgu" ime mu od kvrge sa lijeve strane tijela ::]





Image





Kadica se posušila...spremamo se doma kad još jedan griz i to lijepi...
Riba mi odlazi skroz u lijevo,aliii sve napinjem do kraja i privlaćim je prema sebi...





Image





Ne da mi se moćiti kadicu i poslikati ću predivnog amura u vodi...nooo samo sam tako mislio jer si je dečko dao petama vjetra prije fotkanja id::





Image





Image





Nooooo...nije mi bilo niti važno...imali smo predddiiivan ribolov i opet ulovili prekraasne ribe zahvaljujući oooopeeetttt Masterbihovoj boili Plum & Shellfish koja je na Hesovoj uza Spicy Tunu defiiiniitivno favorit...

Lijep pozdrav i bistroo!! piv:: piv::

Post Reply

Return to “Rijeke, jezera, kanali i ostale destinacije”