Tribaljsko jezero

Sve lokacije gdje lovite, planirate loviti ili ih želite prezentovati drugima..

Moderator:Masterbih

User avatar
rstare
Ribarcina
Ribarcina
Posts:393
Joined:01 Mar 2015, 19:44
Re: Tribaljsko jezero

Post by rstare » 04 Apr 2017, 09:29

Hvala... piv::

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: Tribaljsko jezero

Post by Masterbih » 04 Apr 2017, 20:32

Odlican ribolov..
Bistrooo!
Di::

User avatar
Beli 059
Filozof
Filozof
Posts:2152
Joined:13 Jan 2012, 23:10
Location:Valjevo,SERBIA

Re: Tribaljsko jezero

Post by Beli 059 » 05 Apr 2017, 20:55

Cestitke na ulovima frende moj....!!

Lepa retrospektiva ta tri ribolova..lepo je otpratiti desavanja u razlicitim periodima pod razlicitim vremenskim uslovima na jednoj vodi kao sto je prekrasni Tribalj.

Bravooo!

P.S "Bravo i za mog drugara Mihuuu!!"

User avatar
rstare
Ribarcina
Ribarcina
Posts:393
Joined:01 Mar 2015, 19:44

Re: Tribaljsko jezero

Post by rstare » 06 Apr 2017, 15:10

Hvala hvala ali mali uziva isto ko tata he he... 2::u

User avatar
Beli 059
Filozof
Filozof
Posts:2152
Joined:13 Jan 2012, 23:10
Location:Valjevo,SERBIA

Re: Tribaljsko jezero

Post by Beli 059 » 07 Apr 2017, 11:23

Tako i treba ...naslednik u ribolovu! F:: bb::B

User avatar
rstare
Ribarcina
Ribarcina
Posts:393
Joined:01 Mar 2015, 19:44

Re: Tribaljsko jezero

Post by rstare » 08 Jun 2017, 15:46

Evo jedan super ribolov na predivnom Tribalju. Lovio sam na drugoj poziciji u vrbama broj 21. Sa lijeve strane imao sam ekipu iz Italije koja je pecala na 70m i po jedan štap na 130m. Hranili nisu puno i nisu imali puno ulova samo par griza u 4 dana. A na desni strani imao sam ekipu iz Slovenije koju sam poznao i pecali su na 85m i i lovili su dobro tako da je bilo potrebno malo razmisliti izmarkirat i napraviti pravu taktiku. Odlučio sam se da lovim na 107m, e baš tako je palo i nisam pogrešio. Dubina je bila oko 2,4m i pod tvrd bez mulja.

Prvo hranjenje bilo je malo jače da dobijem ribu na hranilište. Za spod sam koristio bojle, kukuruz, konoplju pelete 2mm i 16mm. Za prelivać koristio sam melasu, meat extract, CSL i malo konopljinog ulja.

Image

Image

Image

Image

Za jaču atrakciju par puta sam dodao i mljevene bojle koje sam stavio u krusher.

Image

Nakon sat vremena tu je bio prvi griz i prava riba od 18kg. ura:: Opet odlična TUNA SPICE

Image

Odlučio sam se da stavim na štapove tunu spice sa pop up ananas 10mm. Evo ovako dobro se topi u slojima.

Image

Primamu sam bacio na dva sata po 7 ili 8 spomba i nakon svakog griza još 5 ili 6. I par puta se desilo da sam imao griz odmah nakon bacanja spomba. U noći sa četvrtka na petak ništa se nije dešavalo a onda u petak ujutro ponovno punim gasom. Prvi griz riba težine 15.50kg. 2::u

Image

Nakon jednog sata došao je još jedan 12kg šarko.

Image

I ovako se dešavalo skroz cijeli dan. Na sat ponekad malo više imao sam griz ali samo ribe preko 10 kila.

Image

Image

Tuna je radila punim gasom. Ove noći imao sam dva griza 10 i 13 kila.

Image

Image

U subotu ujutro probudio me piskaš i dril je počeo. Bilo je oko 6 ujutro tako da sam se probudio bez alarma. Odmah se znalo da se ide za malo bolju ribu. ura:: Vaga je pokazala 17.10kg.

Image


I tako se dešavalo skroz cijeli dan. Bilo je još par riba oko 10 i 11 kila.

Image

A onda popodne oko 14 sati promijenio sam mamce i nahranio sa par spombova. Odmah nakon bacanja spomba čuo sam rolu kako odvija, naravno najlon nisam stavio na signalizator. Dignem štap ali ništa nisam mogao uraditi, rola odvijala ko luda. Riba mi je otišla na daljinu oko 150, 160 metara. Kad malo prestala vući počelo je dril. Samo pomalo sam je povlačio, odmah odvila dva puta tolko najlona he he. Malo sam se zabrinuo jer je bila toliko daleko da mi ne uđe u neko granje. Pa evo polako sam je dobio malo bliže ali nije se predala. Išla je samo lijevo i desno i naravno, znao sam da strašna riba. Kad sam je prvi put zagledao ufffff, koljena su se mi….i adrenalina na 100%. Šteta je bila jer sam bio sam, kolega nije mogao sa mnom zbog obaveza, tako da sam je morao usačiti sam. Dril je trajao preko sat vremena na vrućem suncu. Pa evo uspeo sam….. Slijedilo je slikanje i vaganje. Vaga je pokazala 23.700kg. ihii:: To mi je najveća riba na Tribalju.

Image

Image

Image

Image

Naravno sretan sam bio ko malo dijete he he… Do nedelje mi je uspjelo uloviti još par lijepih riba.

Image

Image

Zaključak ovog ribolova je: 20 griza od tih 3 ribe izgubio, samo dvije ispod deset kila i ukupna kilaža preko 200kg. jaoo:

LP Robi

User avatar
tomoZG
ViP
ViP
Posts:681
Joined:12 Jan 2012, 17:44
Location:Croatia-Zagreb

Re: Tribaljsko jezero

Post by tomoZG » 08 Jun 2017, 17:35

bravo: bravo: bravo: bravo: BRAVOOOOOO !!!
Image

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: Tribaljsko jezero

Post by Masterbih » 08 Jun 2017, 19:56

Bistrooo! piv:: ura::

rio
Ribarcina
Ribarcina
Posts:322
Joined:12 Jan 2012, 19:31

Re: Tribaljsko jezero

Post by rio » 08 Jun 2017, 19:57

Bravo Robi, vidi se da ti Tribalj sve više paše, hehehe...

User avatar
Beli 059
Filozof
Filozof
Posts:2152
Joined:13 Jan 2012, 23:10
Location:Valjevo,SERBIA

Re: Tribaljsko jezero

Post by Beli 059 » 08 Jun 2017, 22:52

Bravo Robi.....sta reci svaka cast i samo napred ...a valjda ce uskoro biti. ...Odi Dediiii! bdr: kemija:: carp::

Post Reply

Return to “Rijeke, jezera, kanali i ostale destinacije”