Saran na dunavu

Moderator:Masterbih

Post Reply
mare072
Pocetnik
Pocetnik
Posts:9
Joined:12 Jan 2013, 21:39
Saran na dunavu

Post by mare072 » 31 Mar 2014, 15:27

zadnje 4 godine pecam sarana u panjevima,voda vise sporija nego brza,jer je tu zakrivljenje.i to ga pecam samo na feeder,odnosno method feeder sa hranilicom od 70gr i jos kad je oblozis hranom,bas je bilo dobro.babuske od 1-2kg i od 1-2 do 4komada sarka.meni je najveci ove godine 4.6kg na 0.28 sprov novi najlon.
hrana na koju pecam je nesto izmedju voca i krema i zanima me od cega je 5kg ove vase carp feeder serije?ili imate neku na toj mirisnoj noti da me posavetujete
pozdrav
mare072

User avatar
rocko
Ribolovac
Ribolovac
Posts:151
Joined:12 Jan 2012, 03:45
Location:Austria

Re: saran na dunavu

Post by rocko » 11 Apr 2014, 23:17

Ja sam koristio masterbih fider za sarana na dunavu ali u austriji i jako dobro radi al napada i krupna deverika al meni ne smeta bitno da se peca.
Ima blagi miris kreme - barem se meni tako cini?
mozes dodat masterbih praskaste aditive vocne da pojacas, ja sam koristio tuti fruti i jagodu
p::

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: saran na dunavu

Post by Masterbih » 12 Apr 2014, 19:51

Postovani Mare,

Ukoliko pecate divlje vode kao Dunav itd. nema potrebe da bas zestoko pojacavate hranu sa aditivima (umjereno je ok), tj. blago pojacati ako vam je potrebno i najbolja kombinacija je dodatno razbiti primamu sa zemljom ili dodati nas Masterbih Special Groundbait Glue za bolju konzistenciju i vecu postojanost u vodenoj struji..
Bistro.

Post Reply

Return to “Praškasta hrana za fider i dubinac”