DAM QUICK MAD 7000 FS + DAIWA BLACK WIDOW

Sve o štapovima i rolnama..

Moderator:Masterbih

Vladimir Obradovic
Piskaralo
Piskaralo
Posts:72
Joined:18 Dec 2012, 06:53
DAM QUICK MAD 7000 FS + DAIWA BLACK WIDOW

Post by Vladimir Obradovic » 20 Dec 2012, 06:31

Postovane kolege,sta mislite o oovakvoj kombinaciji za saranski ribolov.O stapu sam vec dosta cuo i procitao(odlucio sam kupiti) ali me interesuje ova DAM-ova masinica,tj. da li je neko pecao sa njom?

Vladimir Obradovic
Piskaralo
Piskaralo
Posts:72
Joined:18 Dec 2012, 06:53

Re: DAM QUICK MAD 7000 FS + DAIWA BLACK WIDOW

Post by Vladimir Obradovic » 20 Dec 2012, 07:08

Virtuelni-internet prijatelj mi je napisao da ova masinica super radi sve dok se ne podje kvariti(a ne traje dugo),a kad se pojavi prvi kvar kasnije se samo "kaleme" jedan na drugi.E sad,na DAM-ovoj stranici imaju samo rijeci hvale za nju,da li je to istina ili reklama.... ?Nekako mi je od ranije ostalo da su DAM-ovi proizvodi vrlo pouzdani i kvalitetni.
I jos nesto-da li neko ima masinicu SHIMANO BIG BAITRUNNER LC i sta mi moze reci o njoj?

User avatar
Beli 059
Filozof
Filozof
Posts:2152
Joined:13 Jan 2012, 23:10
Location:Valjevo,SERBIA

Re: DAM QUICK MAD 7000 FS + DAIWA BLACK WIDOW

Post by Beli 059 » 20 Dec 2012, 07:45

Mislim da nema ozbiljnog sarandzije koji u svom arsenalu nije imao ili ima bblc-to jednostavno klasika ..i masina kja je vec toliko dugio medju sarandzijama i uvek sa pozitivnim ocenama...Blackw widow 3,90-3,5lb,je stapDaiwe koji je jedenostavno mene odusevio svojom izdrzljivoscu i snagom,jako pogodan za pocetnike i one kohji vole ekstremni ribolov a o odnosu cene i kvaliteta da negovorimo...taj stap vredi mnogo vise nego sto kosta ..neces pogresiti...

Veliki pozdrav

Vladimir Obradovic
Piskaralo
Piskaralo
Posts:72
Joined:18 Dec 2012, 06:53

Re: DAM QUICK MAD 7000 FS + DAIWA BLACK WIDOW

Post by Vladimir Obradovic » 20 Dec 2012, 07:49

Beli 059 wrote:Mislim da nema ozbiljnog sarandzije koji u svom arsenalu nije imao ili ima bblc-to jednostavno klasika ..i masina kja je vec toliko dugio medju sarandzijama i uvek sa pozitivnim ocenama...Blackw widow 3,90-3,5lb,je stapDaiwe koji je jedenostavno mene odusevio svojom izdrzljivoscu i snagom,jako pogodan za pocetnike i one kohji vole ekstremni ribolov a o odnosu cene i kvaliteta da negovorimo...taj stap vredi mnogo vise nego sto kosta ..neces pogresiti...

Veliki pozdrav
Necete mi zamjeriti ako Vas pitam sta je bblc?
A mislio sam kupiti Black Widow od 3.6m , l lb

Vladimir Obradovic
Piskaralo
Piskaralo
Posts:72
Joined:18 Dec 2012, 06:53

Re: DAM QUICK MAD 7000 FS + DAIWA BLACK WIDOW

Post by Vladimir Obradovic » 20 Dec 2012, 07:50

Black Widow od 3.6 m 3 lb

User avatar
aha carp
Ribarcina
Ribarcina
Posts:357
Joined:12 Jan 2012, 17:57
Location:Tešanj-BiH

Re: DAM QUICK MAD 7000 FS + DAIWA BLACK WIDOW

Post by aha carp » 20 Dec 2012, 09:34

To ti je druže ovo :
indeksiraj.jpg
Shimano BBLC
indeksiraj.jpg (5.18KiB)Viewed 12215 times

Vladimir Obradovic
Piskaralo
Piskaralo
Posts:72
Joined:18 Dec 2012, 06:53

Re: DAM QUICK MAD 7000 FS + DAIWA BLACK WIDOW

Post by Vladimir Obradovic » 20 Dec 2012, 11:24

ZNAS LI GDJE IMA DA SE KUPI I KOLIKA JE CIJENA?

User avatar
Linear
Genije
Genije
Posts:1096
Joined:12 Jan 2012, 21:50
Location:Gracanica, BiH

Re: DAM QUICK MAD 7000 FS + DAIWA BLACK WIDOW

Post by Linear » 20 Dec 2012, 12:39

Vladimire ovaj DAM za koji postavljas pitanje ovdje je skoro pa identicna masinica kao sto je ima SPRO pod sifrom SPRO LCS 460 a Spro Ti je jeftiniji.

Evo pogledaj....

Image

Image

Image

Image

BBLC Ti je mnogo veca i teza masina od ove DAM-ove i ne znam da li Ti trazis bas to. Inace, ja ne znam da je Shimano napravio bolju masinicu od nje. Na stranu sve Shimanove izvedbe pa cak i one od magnezijuma, ali ovaj BAGER od masine samo ima manu a to je tezina od 790 grama. Al zato su valjda i izmislili rod podove ? .:) Da su ovakvu masinicu napravili od magnezijuma mislim da ne bi bilo jace masinice na svijetu.





Pozdrav i Bistroooo c:c
Uhvati radi uzivanja, slikaj radi uspomene, pusti radi buducnosti!

“Budi nalik na morski rt u koji neprestano udaraju valovi a on i dalje ostaje čvrst, dok se oko njega stišava razjarena voda.”

Vladimir Obradovic
Piskaralo
Piskaralo
Posts:72
Joined:18 Dec 2012, 06:53

Re: DAM QUICK MAD 7000 FS + DAIWA BLACK WIDOW

Post by Vladimir Obradovic » 20 Dec 2012, 13:24

da,DAM i SPRO su vrlo slicne,ali kao sto sam i napisao nekako(da li je opravdano ili ne)imam veliko povjerenje u DAM.A ove SHIMANO-ve masinice djeluju perfektno,a kako ste i Vi to objasnili njihova tezina mi ne predstavlja problem(stap nam nije stalno u ruci).Volio bih da mi neko ko ima ovu DAM-ovu masinicu kaze kakva je.
A SHIMANO-kolika je cijena i da li su stvarno toliko dobre koliko ih ljudi hvale.Ako jesu,onda cu "zazmiriti" i iskesirati novce jer to je stvar koju vrijedi kupiti.HVALA na javljanju,savjetima,trudu i svemu

User avatar
Linear
Genije
Genije
Posts:1096
Joined:12 Jan 2012, 21:50
Location:Gracanica, BiH

Re: DAM QUICK MAD 7000 FS + DAIWA BLACK WIDOW

Post by Linear » 20 Dec 2012, 13:55

Ja jednostavno ne poznam nekoga kome se masinica Shimano Big Baitrunner Long Cast pokvarila!

Ja mislim (ako ne grijesim) da se mogu naci negdje oko 250 km sada. Prije su bile 350 km minimum.

Mada, i ako ih nadjes negdje da neko prodaje te masine polovne neces pogrijesiti.
Uhvati radi uzivanja, slikaj radi uspomene, pusti radi buducnosti!

“Budi nalik na morski rt u koji neprestano udaraju valovi a on i dalje ostaje čvrst, dok se oko njega stišava razjarena voda.”

Post Reply

Return to “Štapovi i rolne”