Kevin nash nrxd 13-3,5lb

Sve o štapovima i rolnama..

Moderator:Masterbih

Post Reply
Dašo
U razvoju
U razvoju
Posts:25
Joined:14 Dec 2013, 17:16
Kevin nash nrxd 13-3,5lb

Post by Dašo » 28 Dec 2013, 21:42

Evo i mene,prvo pozdrav svima ljubiteljima ribolova na daleko pa da kažem koju riječ.u 4 god mog saranskog pecanja,takmicenja,slobodnih ribolova i kampanja imao sam priliku da upoznam puno dobrih saranasa,raznovrsnih stapova i jakih bacača.4 godine sam pecao na stapove Chub vantage 13,3,5lb i masinice shimano bblc.,tj kad mu dušu izvadim i bacim sto god jači ili tehnički izbacaj dobivao sam maksimalnu daljinu do 125 m., naravno sa sistemom.U razgovoru sa nekima kad bih ga pitao na koliko metara pecas dobio bih odgovor; pa na nekih 150 do 170 metara sa 0.30 strunom itd.,pa ga upitam kako mjeri tu daljinu,obično to bude po namotaju masinice,da uvjerim sebe da su moji stapovi toliko loši ili da ja neznam bacati ponudim mu svoj mjerometar ili feetometar da se uvjeri da mu masinica dobro govori.,Obično to budu daljine koliko je i moja.,Ipak nakon silne pretrage odlučio sam kupiti novi pribor,nakon sto sam sa kolegom probao njegov akn13-3,75 lb i ni jedan nismo bacili sistem dalje od 136 m a za stap kažu da je naj,odlučio sam se za kevin nash nrxd 13-3,5lb i daiwa basiair,moram reci da je stap dosta tvrdji i brzi od akn i da sa lakoćom pecam na 130 ali rezultat je 141 m.Pisite malo svoja iskustva na preko 150 m i sa čim mjerite daljinu.Moram dodati da je century fma duplo deblji stap od nasha i akn i da su ga bez sistema testirali maksimalno na 150 m ako se dobro sjećam,pročitao u časopisu praktični ribolov,tako isto sam dobio certifikate od nashova da je tery edmonds pružio nasha na 197 m,moje iskustvo sa sistemom nije išlo preko 141m,pišite svoja iskustva i kako mjerite daljinu,pozdrav svim saranasima

User avatar
tomoZG
ViP
ViP
Posts:681
Joined:12 Jan 2012, 17:44
Location:Croatia-Zagreb

Re: Kevin nash nrxd 13-3,5lb

Post by tomoZG » 29 Dec 2013, 08:05

Sa istim chubom Vantage lovim već 4 god. I izrazito sam zadovoljan, ali to nikako nije bacački Štap nego je za tu libražu izrazito mekan i stvarno je gust drilat s njime jer radi cijelom dužinom.Ako si s njim postizao daljine od 125m mislim da si izvuko max.iz njega
Image

Post Reply

Return to “Štapovi i rolne”