Ampule za nocno pecanje

Ostali pribor vezano za plovkarenje

Moderator:Masterbih

Limar
Genije
Genije
Posts:1006
Joined:12 Jan 2012, 17:24
Location:Stara Pazova Republika Srbija
Re: Ampule za nocno pecanje

Post by Limar » 11 Sep 2012, 10:43

Opasna stvar,nemoj da te buni sto je namenjena saranskom ribolovu,potpuno ista kao ova Kineska jednodnevna samo sija pitaj Boga koliko dugo 2::u ......ima i jeftinija varijanta ispod Pancevca samo manje dimenzije i napravljena od onog materijala kao nisan na Kalasnjikovima :D,valjda se secas kako to sija nocu...........
Nevolim kada mi neko stoji iza ledja dok pecam...

User avatar
Linear
Genije
Genije
Posts:1096
Joined:12 Jan 2012, 21:50
Location:Gracanica, BiH

Re: Ampule za nocno pecanje

Post by Linear » 11 Sep 2012, 10:59

Ja imam tri izotopa na stapovima i nekada kada stapove drzim u kuci u futrolama, u noci sjaj prolazi kroz futrolu od stapova. Za ne povjerovat ali je tako. Samo sto su skupi izotopi ali zato jednom kad kupis ne moras da kupujes svaki put ponovno. Eh, sad ne znam bas da bi se vidjelo nocu pecati na njih na daljini. Na razdaljini od jedno 2 metra da ali dalje je upitno.
Uhvati radi uzivanja, slikaj radi uspomene, pusti radi buducnosti!

“Budi nalik na morski rt u koji neprestano udaraju valovi a on i dalje ostaje čvrst, dok se oko njega stišava razjarena voda.”

Limar
Genije
Genije
Posts:1006
Joined:12 Jan 2012, 17:24
Location:Stara Pazova Republika Srbija

Re: Ampule za nocno pecanje

Post by Limar » 11 Sep 2012, 11:10

Naravno da se vidi i to savrseno,ja pecao s time dok nisam dao drugaru.........sad sam opet aktivirao Match opremu tako da cu opet kupiti makar jednu ampulu jer grize dobra babuska nocu 2::u
Nevolim kada mi neko stoji iza ledja dok pecam...

User avatar
Linear
Genije
Genije
Posts:1096
Joined:12 Jan 2012, 21:50
Location:Gracanica, BiH

Re: Ampule za nocno pecanje

Post by Linear » 11 Sep 2012, 11:14

Limar wrote:Naravno da se vidi i to savrseno,ja pecao s time dok nisam dao drugaru.........sad sam opet aktivirao Match opremu tako da cu opet kupiti makar jednu ampulu jer grize dobra babuska nocu 2::u
Kod mene se ove ne vide dok ne pridjes na 2 metra od stapa. Doduse jesu u vodoravnom polozaju i pola nje je ustvari u svom lezistu za izotop, pa mozda zbog toga a i nije neka drecava boja. Boja je nesto kao plava boja neba po dani krezi::

U nedostatku sarana u babuskara si se pretvorio haha id::
Uhvati radi uzivanja, slikaj radi uspomene, pusti radi buducnosti!

“Budi nalik na morski rt u koji neprestano udaraju valovi a on i dalje ostaje čvrst, dok se oko njega stišava razjarena voda.”

Limar
Genije
Genije
Posts:1006
Joined:12 Jan 2012, 17:24
Location:Stara Pazova Republika Srbija

Re: Ampule za nocno pecanje

Post by Limar » 11 Sep 2012, 11:21

mhm:: mhm:: mhm:: .......babuske ko Jupol poklopci,sarani kilo dva a bogami i amur 7 kila...............na onu frcoklu od stapa Z.:
Nevolim kada mi neko stoji iza ledja dok pecam...

macan154
Piskaralo
Piskaralo
Posts:94
Joined:10 Jul 2012, 13:40

Re: Ampule za nocno pecanje

Post by macan154 » 24 Oct 2012, 21:40

Limar wrote:Naravno da se vidi i to savrseno,ja pecao s time dok nisam dao drugaru.........sad sam opet aktivirao Match opremu tako da cu opet kupiti makar jednu ampulu jer grize dobra babuska nocu 2::u
Jel to jedna ampula oko 1.000 dinara?
gde ima toga da spremim za sledeću godinu da ne razmišljam da li imam ampule u kutiji ili nemam.Noć je zakon za pecanje.....mir....s nikim ništa slušalica iz mob. u jedno uvo i pustiš muziku i čekaj,naravno tu je kafica .......

Limar
Genije
Genije
Posts:1006
Joined:12 Jan 2012, 17:24
Location:Stara Pazova Republika Srbija

Re: Ampule za nocno pecanje

Post by Limar » 25 Oct 2012, 20:53

Jel Grand ili Don kafa?!
Nevolim kada mi neko stoji iza ledja dok pecam...

Post Reply

Return to “Ostalo”