zahtev za logiranje

Sva pitanja, predloge, pohvale i žalbe u vezi rada foruma, sajta možete postaviti ovdje..

Moderator:Masterbih

Post Reply
User avatar
crniigor
Ribarcina
Ribarcina
Posts:359
Joined:12 Jan 2012, 16:56
Location:Postojna, Slovenija
zahtev za logiranje

Post by crniigor » 31 Oct 2013, 19:42

Zanima me dali ima još neko sličan problem. u početku mi to nije smetalo a sad me već malo iritira.
kad pokušavam da uđem na forum preko telefona, uvek mi traži da se prijavim, mada sam stavio kvačicu tamo gde piše, PRIJAVI ME AUTOMATSKI PRI SVAKOJ POSETI. ne znam u čemu je problem, možda ima neko iskustva u tome ili možda Admin - Dado to zna, pa da mi objasni, ako nije problem.
Pozz
Image Image & Image

User avatar
Alas
Moderator
Moderator
Posts:366
Joined:09 Dec 2011, 17:18
Location:----Bosna & Hercegovina----

Re: zahtev za logiranje

Post by Alas » 31 Oct 2013, 19:55

Pozdrav Igore , ja kad ulazim preko mobitela koristim program Opera i kad ukucam pasword pita me dali ce browser memorisati pasword ,kliknem da memorise i posle vise nema logiranja .Ja ti mogu samo toliko pomoci neznam preko cega ti ulazis na forum ...

User avatar
Delboy
Guru
Guru
Posts:782
Joined:12 Jan 2012, 17:18
Location:Sarajevo

Re: zahtev za logiranje

Post by Delboy » 02 Nov 2013, 12:23

Tapatalk je zakon.... Probaj

User avatar
crniigor
Ribarcina
Ribarcina
Posts:359
Joined:12 Jan 2012, 16:56
Location:Postojna, Slovenija

Re: zahtev za logiranje

Post by crniigor » 02 Nov 2013, 23:44

Kolega Alas, mislim da nije problem u browseru koji koristim, jer već par godina koristim jedan te isti, i nisam imao problema sa njim, do nedavno je bil sve ok, i sad je počelo a zeza.
Delboy, iskreno, ne sviđa mi se tapatalk, više volim da vidim kako ceo forum izgleda, jer mi je tako preglednije. ali hvala na savetu piv::
Image Image & Image

Post Reply

Return to “Pitanja, prijedlozi i žalbe”