Test ribič (Oni koji su zakasnili sa prijavom)

Sva pitanja, predloge, pohvale i žalbe u vezi rada foruma, sajta možete postaviti ovdje..

Moderator:Masterbih

User avatar
cro-carp-draš
Pocetnik
Pocetnik
Posts:9
Joined:24 Jan 2012, 16:51
Test ribič (Oni koji su zakasnili sa prijavom)

Post by cro-carp-draš » 24 Jan 2012, 17:26

Poštovanje ovo pitanje sam več postavio putem maila glavnom uredništvu masterbih koji su me savjetovali da to pitanje postavim na forumu pa evo kasnim sa prijavom u roku za test ribiča , pa me interesira dal još postoji kakva mogučnost da se prijavim ili da moju prijavu uzmete u obzir tj razmotrite .
Imam 38 godina i u vojnoj mirovini sam tako da imam za ribolov vremena na pretek , bavim se mogao bi reč poluprofesionalno i rekreativno šaranskim ribolovom več kojih 15 godina , što se tiće onog poluprofesionalnog pod to podrazumijevam nastupanja na mnogobrojnim međunarodnim šaranskim natjecanjima u Hrvatskoj i van nje gdje sam postizao dosta dobre rezultate osvajanjem 1 , 2 , 3 mjesta pa i ostalih mjesta tijekom raznih natjecanja , a pod rekreativno podrazumijevam to da nastojim što više vremena provesti u ribolovu zbog samousavršavanja i upoznavanja novih ljudi i prikupljanja njihovih iskustava .
Protekle dvije godine ja i moj kolega Marinko sa kojim inače lovim , lovili smo kao test ribići za Big fish baits iz Slovenije i nastupali pod njihovim imenom na raznim natjecanjima te slobodnim ribolovom gdje smo testirali njihove mamce i prihranu za šarana na raznim vodama.
Iz BFB tima izašao sam jer sam imao nezgodu pa iz zdravstvenih razloga nisam mogao provoditi određene radnje i vrijeme u ribolovu koje su oni zahtijevali.
Nadam se da čete razmotrit ovu moju molbu da me primite u Masterbih tim .

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: Test ribič (Oni koji su zakasnili sa prijavom)

Post by Masterbih » 24 Jan 2012, 18:39

Tester moze biti i osoba koja nije ispunila obrazac!
Svako ima sansu da se pokaze, a mi cemo ga rado primiti u nas tim ukoliko pokaze znanje, lojalnost, privrzenost itd..


Nebi bilo fer da nekoga odmah primimo ukoliko se ne dokaze djelima jer onda podcjenjujemo kolege koje su se na vrijeme uredno prijavili.
Te iste kolege su odabrane iz velikog broja ribolovaca koji su se prijavili.

Isto tako kazem da neki nece ostati u test timu jer "mozda" nece zadovoljiti potrebe i svojim trudom doprinjeti firmi i ispuniti ocekivano, a tu je upravo sansa da ga neko zamijeni..

Sve ovo se nece desiti u 2-3 dana, potrebno je strpljenje i trud, a vrijeme ce pokazati svoje.

Bistro.

User avatar
rocko
Ribolovac
Ribolovac
Posts:151
Joined:12 Jan 2012, 03:45
Location:Austria

Re: Test ribič (Oni koji su zakasnili sa prijavom)

Post by rocko » 25 Jan 2012, 16:26

Ja nisam zakasnio sa prijavom, ali imam drugaciji razlog zasto se nisam prijavio!

Zena mi je trudna i uskoro cu dobiti dijete pa necu moci da budem na vodi koliko inace budem i iz tog razloga se nisam htio ni prijavljivati jer sa par izlazaka ne mogu zadovoljiti kao neko ko visi na vodi.
Sledeca godina ce vec biti drugacija i krece po starom krezi::
Ja sam siguran da ce njih par ispasti iz tima jer je nemoguce da od 80-90 ljudi ili koliko vec, nema barem njih par koji su se prijavi samo zato kako bi dobili besplatne mamce i druge stvari + poltroni koji su informatori za druge firme ili neke druge interese.
Takvih glodara ima svugdje pa i ovde, ali ne traju dugo, brzo se to razotkrije.
Proslepat se mogu jednom, ali 2 ili vise puta testo.
Ja licno poznajem Borisa i znam kako je samokritican te svaku gresku naizgled banalnu studira i trudi se da provali zasto je to tako, a da ne govorim o detaljima.
Taj zna mnogo vise nego sto neko misli da zna, uvjerio sam se krezi::
Ima veliki broj poznanstava, zna s ljudima, ima kvalitetne komponente, iskustvo, vrhunske savjetnike, odlucan je u svemu, uvijek izgura do kraja sto zapocne, a da ne govorim za iskustvo u ekonomiji, marketingu i trgovini.
Iz pouzdanih usta sam cuo da ga je firma - gigant "Daiwa" molila da udje u njihov tim i menadzment, a od skora mi je jasno, zasto je to odbio..
Nije da mu se ulizujem, niti cu ga moljakati, vec cu se sam potruditi da pridonesem firmi i tako zasluzeno steknem povjerenje.
Bio sam u timu Imperial Baits (izasao samovoljno jer ne volim svabe) i vrlo dobro znam sta se trazi, tako da cu steceno znanje i iskustvo primjeniti ovde.
Na Masterbih mamce lovim vec preko godinu dana i prezadovoljan sam, znam da ce rezultati biti odlicni.
I do sad sam svoje mamce, komponente itd. kupovao, a i dalje cu, samo sto ce to sad biti MB!
Nikoga ne potcjenjujem niti kudim, ali nekako mi je draze da izguram svoje mjesto posteno i zasluzeno sa djelima.

Bistro svima.

kimmy1
Ribolovac
Ribolovac
Posts:179
Joined:12 Jan 2012, 21:24

Re: Test ribič (Oni koji su zakasnili sa prijavom)

Post by kimmy1 » 25 Jan 2012, 18:41

Dobro bre Rocko, niko od nas nema nameru da oženi Borisa. Ti bi dobar bio za navodadžisanje. :.D

Meni su "klinci" već poodrasli, ali ni ja ne visim na vodi non stop, mada bih voleo. Mora nešto i da se radi, od nečega mora da se živi, ali svaki slobodan dan, eto mene, gde kupam mamce. Samo opušteno. Ima tu verovatno i takvih kakve si opisao. Na kraju možda i ja delom spadam u neke od njih. Zašto bih se prijavio da budem tester, ako nemam neke pogodnosti ? Prihrana, mamci ili povoljnija kupovina ribo materijala. Platu ne primam za to.
Sa druge strane, ništa u životu džabe nisam dobio, pa ću se potruditi da i to ne bude za džabe. Odnosno, za uzvrat, učiniću sve koliko mogu da pomognem Borisu u njegovim planovima. Borisa ne poznajem lično, ali ako sam se već prihvatio da radim kao tester, osećam obavezu da to ispoštujem. Inače, duboko sam ubeđen da sve ovo što sam napisao, Boris i te kako dobro zna.
Razmisli malo, zašto su se prijavili za testere ? Čast bliskim Borisovim prijateljima, ako takvih među testerima ima, koji bi to radili iz prijateljskih razloga.
Verujem da dobar deo nas testera ima sličan stav. Nadam se i mišljenja sam da nije pogrešan.

dejak
Ribarcina
Ribarcina
Posts:290
Joined:12 Jan 2012, 18:33
Location:Bačka Palanka

Re: Test ribič (Oni koji su zakasnili sa prijavom)

Post by dejak » 26 Jan 2012, 00:04

kimmy1 wrote:Dobro bre Rocko, niko od nas nema nameru da oženi Borisa. Ti bi dobar bio za navodadžisanje. :.D

Meni su "klinci" već poodrasli, ali ni ja ne visim na vodi non stop, mada bih voleo. Mora nešto i da se radi, od nečega mora da se živi, ali svaki slobodan dan, eto mene, gde kupam mamce. Samo opušteno. Ima tu verovatno i takvih kakve si opisao. Na kraju možda i ja delom spadam u neke od njih. Zašto bih se prijavio da budem tester, ako nemam neke pogodnosti ? Prihrana, mamci ili povoljnija kupovina ribo materijala. Platu ne primam za to.
Sa druge strane, ništa u životu džabe nisam dobio, pa ću se potruditi da i to ne bude za džabe. Odnosno, za uzvrat, učiniću sve koliko mogu da pomognem Borisu u njegovim planovima. Borisa ne poznajem lično, ali ako sam se već prihvatio da radim kao tester, osećam obavezu da to ispoštujem. Inače, duboko sam ubeđen da sve ovo što sam napisao, Boris i te kako dobro zna.
Razmisli malo, zašto su se prijavili za testere ? Čast bliskim Borisovim prijateljima, ako takvih među testerima ima, koji bi to radili iz prijateljskih razloga.
Verujem da dobar deo nas testera ima sličan stav. Nadam se i mišljenja sam da nije pogrešan.
bravo: kl::

User avatar
dedoš
ViP
ViP
Posts:627
Joined:12 Jan 2012, 17:11
Location:Hrvatska, Slavonija

Re: Test ribič (Oni koji su zakasnili sa prijavom)

Post by dedoš » 26 Jan 2012, 08:12

Ja sam često na vodi 3-4 dana u tjednu.U mirovini sam pa mogu . Do sada sam si potpuno sam kupovao i još više pravio boile.Normalno je da smo očekivali mi kao testeri da čemo DOBITI neku količinu mamaca,što priznajem. Jedino mislim da treba to iskoristiti na pravilan način i potruditi se da Borisu i njegovoj ekipi pomognemo koliko možemo u unapređenju firme i samih proizvoda.
Rocko mišljenja sam da je to tvoje priznanje o trenutnoj ne mogučnosti ispoštivanj obveze testera dobro. Jer mišljenja sam dakad budeš u mogučnosti se priključiti ekipi, lakše je upasti u nju nego za par mjeseci ispasti iz nje zbog ne izlazaka na vodu.
Drago mi je kad neke stvari čujem od ljudi o Borisu pogotovo od ljudi koji ga osobno poznaju.Kažeš kako je pronicljiv,samo kritičan te da zna puno više nego bi neko pomislio. Mišljenja sam da nije takav da vjerojatno ne bi ni imao to što ima. A da pored svega toga nije dobar i pouzdan nebi imao tolike prijatelje.
Iskreno se nadam da ću ga jednom upoznati osobno.Imam neku rodbinu i Minhenu, a firma je tu negdje ako sam dobro skužio iz nekih posteva. Pa ako budem išao tamo možda se upoznamo.
Rocko strpljen spašen, pa ćeš uspijeti u svom naumu.
Bistro.
:HH
Bog je svakom po rođenju odredio broj dana koliko će živjeti, u to jedino ne ulaze dani provedeni u ribolovu.

ekycaar
Pocetnik
Pocetnik
Posts:1
Joined:28 Jan 2012, 22:33
Location:SLOVENIJA- POSTOJNA

Re: Test ribič (Oni koji su zakasnili sa prijavom)

Post by ekycaar » 28 Jan 2012, 22:43

pozdrav. ja pišem iz slovenije točno iz postojne... kao što vidim nisam prvi koji sam zakasnijo sa prijavom za test ribolovca. stvarno mi je želja da probam to i ako mognem da doprinesem masterbihu sa njihovim proizvodom i kodnas...pa me zanima ako je to moguče postati i dali postoji šansa ????? hvala na odgovoru

User avatar
debeli sremac
Ribolovac
Ribolovac
Posts:103
Joined:16 Jan 2012, 20:55
Location:srem

Re: Test ribič (Oni koji su zakasnili sa prijavom)

Post by debeli sremac » 28 Jan 2012, 23:50

xexe ja popio dijazepan od 5ml nesto mi lose bilo i kada me uvatilo ja resim da popunim za test ribolovca.....mozete zamisliti sta sam sve zaboravio da napisem . nadimak , pola pribora ohh: :HH :HH :HH a isada nisam cist xexex
ako treba , nema potrebe !

varalicar
Pocetnik
Pocetnik
Posts:2
Joined:22 Feb 2012, 08:21

Re: Test ribič (Oni koji su zakasnili sa prijavom)

Post by varalicar » 23 Feb 2012, 21:43

Ja sam se prijavio za varaličarenje i feeder. Nisam bio izabran ni za jedno ni za drugo, pošto sam na vodi svaki dan(nekada više nekada manje), točnije kada idem s posla navratim, obiđem i tako, vikendima obavezno duže zadržavanje na vodi...
Varaličarenje me više zanima iako lovim i šarane na feeder. U redu je što nisam izabran, ima vremena, ionako u ribolov idem iz zadovoljsta a ne iz koristi. "Tko čeka taj i dočeka, al se i načeka" bravo: bravo: bravo:

User avatar
Alas
Moderator
Moderator
Posts:366
Joined:09 Dec 2011, 17:18
Location:----Bosna & Hercegovina----

Re: Test ribič (Oni koji su zakasnili sa prijavom)

Post by Alas » 24 Feb 2012, 19:40

Ako se budu primali novi testeri ili se stvori slobodno mjesto za test ribolovca imas moj glas.....Bistro

Post Reply

Return to “Pitanja, prijedlozi i žalbe”