Zakljucavanje tema

Sva pitanja, predloge, pohvale i žalbe u vezi rada foruma, sajta možete postaviti ovdje..

Moderator:Masterbih

User avatar
vasil
Napredan clan
Napredan clan
Posts:41
Joined:12 Jan 2012, 19:13
Zakljucavanje tema

Post by vasil » 24 Feb 2012, 23:27

viewtopic.php?f=81&t=335" onclick="window.open(this.href);return false;

Zasto je ova tema zakljucana, mogli smo komentarisati neke postove pojedinaca o odgovornosti osobe koja pise "usluznu " prodaju. A dali je to tacno ?
Stvar oko koje se moze diskutovati , svako ko pravi nekom uslugu da nesto proda odgovoran je 100% za to sto se prodaje. Sve drugo je samo spekulicija

User avatar
bambi
Napredan clan
Napredan clan
Posts:36
Joined:17 Jan 2012, 07:53
Location:zajecar
Contact:

Re: Zaklucavanje tema

Post by bambi » 24 Feb 2012, 23:32

Nisam mogao da presutim covek pristao na cenu kupio potrosio pare i jos prevaren, a nakon svega ga ruzite stvarno sramota mislim da ovo nema smisla.

User avatar
vasil
Napredan clan
Napredan clan
Posts:41
Joined:12 Jan 2012, 19:13

Re: Zaklucavanje tema

Post by vasil » 24 Feb 2012, 23:45

Re: Varalice na prodaju

Postod Alas » 24 Feb 2012, 20:20

darkovip je napisao:Druze nije uredu sto ovo pises Limaru, i ovde u oglas...kao prvo ovo je bio usluzni oglas,a Limar nije nista kriv zbog toga sto je tebi poslato,trebo bi to sve da napises vlasniku varalice,a ne coveku koji je dao usluzni oglas...pozzz


U potpunosti se slazem


Pravo glasa dobija Limar ako ima sta da napise na ovu temu ,tema ce jos u toku noci biti zakljucana i najvjerovatnije izbrisana sa foruma .
Perch hvala puno na upozorenju mnogi od nas ce od sad gledati drugacije kad se kupuje nesto na slijepo /macak u vreci/ ali realno, Limar nema nista sa ovim jer je samo postavio oglas .Bistrooo

==============================================================================================================================================

U cemu se to slaze moderator, da neko ko pise oglas pa makar to bilo i u ime najboljeg prijatelja ne snosi nikakvu odgovornost?
Ajde nemoj da mi pricas price za malu decu!
PS. jedan savet, posto je ovo forum sportskih ribolovaca bilo bi lepo da promenis NIK , ipak se Mi ne bavimo privrednim ribolovom
I malo lakse sa zakljucavanjem tema
Pozdrav

User avatar
bambi
Napredan clan
Napredan clan
Posts:36
Joined:17 Jan 2012, 07:53
Location:zajecar
Contact:

Re: Zaklucavanje tema

Post by bambi » 24 Feb 2012, 23:47

bi lepo da promenis NIK

ura::

Limar
Genije
Genije
Posts:1006
Joined:12 Jan 2012, 17:24
Location:Stara Pazova Republika Srbija

Re: Zaklucavanje tema

Post by Limar » 25 Feb 2012, 00:04

Vas dvojica ocigledno mene pecate pa aj da Vam se javim,da ne prozivate kolegu Alasa bezveze....ako ste vec drveni advokati kontaktirajte me na 064 9995996 ili 069 698188 pa mi iznesite vase nedoumice :Dtt ...
Nevolim kada mi neko stoji iza ledja dok pecam...

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: Zaklucavanje tema

Post by Masterbih » 25 Feb 2012, 00:20

Malo sam se oko svega raspitao i procunjao unaokolo da vidim slicne stvari na drugim forumima i nasao sam ovo:

Nije dozvoljeno da korisnik postavlja oglas tipa prodaje kolega itd..
Evo dio pravilnika sa jednog popularnog foruma:
Uslužni oglasi se postavljaju isključivo u svoje ime i za njih odgovara član foruma koji ih je postavio!
Naime, oni su shvatili da tu moze doci do problema, pa se sve svodi na to da onaj ko postavi oglas i stoji iza njega, tj. on je odgovoran i sa njim se prica itd..
Bilo je slucajeva slicnih, prodaje kolega, a ja postavim za njega pa se desi neka zezancja, e ja sam cist, ja nemam nista s tim itd..
Mislim da nije fer..

Da cujem i vase misljenje, a onda cemo doraditi pravilnik da se ovo nebi ponovilo.

Sumnjam da bi Limar zeznuo covjeka, ali tako ispade krezi::

P.S. Desavalo mi se prije slicno na ebay kad sam bio zarazen.
Vidim sliku, procitam opis, sve bajka (kao ima samo par kraci - ogrebotina malih), a kad stigne meni to je drlotina obicna i izgrebano nenormalno.
Ali isto tako pise tamo, da je privatna prodaja i da je polovno i nema vracanja nazad Z.:
= Pusiona..

Od tada samo novo, a ukoliko je polovno tad se dobro informisem..

User avatar
vasil
Napredan clan
Napredan clan
Posts:41
Joined:12 Jan 2012, 19:13

Re: Zaklucavanje tema

Post by vasil » 25 Feb 2012, 04:37

Limar wrote:Vas dvojica ocigledno mene pecate pa aj da Vam se javim,da ne prozivate kolegu Alasa bezveze....ako ste vec drveni advokati kontaktirajte me na 064 9995996 ili 069 698188 pa mi iznesite vase nedoumice :Dtt ...
Ocigledno da nista nisi razumeo i ako procitas sledeci post Masterbiha videces koliko nisi u pravu. Niko tebe ne proziva, namera je da se sprece ovakve pojave ubuduce.
A Mi nismo nas dvojica, Ja sam Vasil a kolega je Bambi i nismo niciji drveni advokati. Nigde u tekstu nisi spomenut , pa bi bilo lepo da biras reci kako se izrazavas i da se u najmanju ruku da izvinis coveka ako imas imalo doblesti u sebi.
Masterbih u pravu si sve sto si napisao, neznam koliko je Vase iskustvo sa forumima ali drugi forumi nalazu aktuelnu fotografiju stvari koje se prodaju pa i pojedinacni opis svega toga.
Nije lepo kada otvoris posiljku da dozivis neprijatno iznenadjenje.

User avatar
Delboy
Guru
Guru
Posts:782
Joined:12 Jan 2012, 17:18
Location:Sarajevo

Zakljucavanje tema

Post by Delboy » 25 Feb 2012, 07:39

Koliko je tesko otvoriti profil na forumu??? Jako lako... Tako da sam misljenja da prodaje preko posrednika nebi trebale ici, nesto prodajes?? Prijavi se, pokazi se i odgovoran si za svoju prodaju...

User avatar
dare5700
Ribolovac
Ribolovac
Posts:133
Joined:14 Jan 2012, 19:39
Location:Beograd/Rakovica

Re: Zakljucavanje tema

Post by dare5700 » 25 Feb 2012, 07:51

Slazem se da svaki clan foruma, prodaje iskljucivo, svoje licne predmete, uz pratecu fotografiju. A inace ako prodaje moj drugar nesto , pa izvoli njegov broj, i vi se neobavezno od mene dalje zjb.

User avatar
carpier
ViP
ViP
Posts:628
Joined:13 Jan 2012, 11:10
Location:Murska Sobota, Slovenija

Re: Zakljucavanje tema

Post by carpier » 25 Feb 2012, 07:56

Možda Limar stvarno nije ništa kriv...ali ga je i on malo naj.... sada, jer je indirektno uključen u ovo što se desilo...To neka je svima nama škola za drugi put. Slažem se sa Delboyem...I Limar bi se mogao izviniti čoveku, vratiti novce, uzeti robu natrag...i to je to. Kao što kažem, to neka nam je škola za drugi put, jedino bih vas sve lepo zamolio da ostanete na nivoju, bez uvreda i nekih podmetanja i sličnih stvari...Ovo nije naš forum nego Masterbih forum, i to za nikog od nas nije dobro...Moj savjet-sve što prije popraviti, kako umete i znate i zaključati priču, te što prije zaboraviti ovaj nesretan slučaj. A ako se opet ponovi...onda nema više ljubavi. :Dtt
I was born a carp angler and I‘ll die a carp angler.

Post Reply

Return to “Pitanja, prijedlozi i žalbe”