Zakljucavanje tema

Sva pitanja, predloge, pohvale i žalbe u vezi rada foruma, sajta možete postaviti ovdje..

Moderator:Masterbih

User avatar
bambi
Napredan clan
Napredan clan
Posts:36
Joined:17 Jan 2012, 07:53
Location:zajecar
Contact:
Re: Zakljucavanje tema

Post by bambi » 25 Feb 2012, 14:06

darkovip wrote:Limarov drug koji je prodavo Varalice nema internet! pa je Limar izaso svom drugu u susret kao sto bi svako ucinio svom dobrom drugu! i nevidim razlog zasto sve nabijate limaru na nos kad on nije ni malo kriv zbog toga sto se desiloo...covek je samo ucinio uslugu i ja nevidim u opste razlog da bi se sad tu neko raspravljo,kolega koji je kupio Varalice bi trebo da se obrati vlasniku varalica posto ima njegov br..a ne da osudjuje coveka koji nije kriv za ovo... bdr:
Dare upoznali smo se mislim da sam bio covek prema tebi molim te budi realan nema veze ako si prijatelj sa limarom samo budi realan.

User avatar
bambi
Napredan clan
Napredan clan
Posts:36
Joined:17 Jan 2012, 07:53
Location:zajecar
Contact:

Re: Zakljucavanje tema

Post by bambi » 25 Feb 2012, 14:18

Limar wrote:Vidi druze Bambi,samim tim sto prvo nisi proucio "problem" nego odma napao nisi realan.....toliko o tome,ako hoces da diskutujes s Vasilom oko toga mene zaobidjite jer ja resavam "problem" s kolegom jer je preko mene islo to JER drugar koji je prodao nema internet,toliko :Dtt ...moja firma inace svakoj musteriji daje garanciju na obavljen posao,prijatelji firme imaju garanciju koliko god hoce :D tako da ovu prodaju JA smatram kao moju gresku i prihvatam reklamaciju....izvinjavam se jedino ako nesto zaista zaserem tako da u ovom slucaju od toga nema nista,bez da se neko nadje uvredjen! Iz postovanja prema Masterbihu nasao sam za shodno da obrazlozim situaciju donekle licima kojima nije jasno sta drugi rade jer da je drugi forum u pitanju sav dogovor bi ostao izmedju mene i kolege iz Nisa :Dtt
E ovako dali si ti video tu robu koju si preuzeo na sebe pre nego sto si postavio na forum usluzni oglas i dali si proverio da je to sve na broju jer si ponudio nesto sto si napisao i ti stojis iza toga niko drugi.
Sa Vasilom nemam sta da pricam covek je realan i posten i nikada nebi sebi dozvolio ovakav propust sto zna i tvoj drug Dare na koga trosis 1700d nafte da ga obidjes neka ti on kaze.
Ovde se ne radi o parama i robi ovde se radi o postenju i neznam samo kako bi se ti oseco na njegovom mestu, a tebe se proziva zato sto si ti postavio post niko drugi.
I shvati ja nemam nista licno protiv tebe razumes niti zelim da imam ista sa tobom nego mi samo bilo krivo sto je covek prevaren i ismejan nakraju zakljucan post tako da on nije vise imao pravo kaze bilo sta zato sam usao u ovu pricu jer sam pomislio da bi i ja mogao da budem na njegovom mestu.

User avatar
admin
Site Admin
Site Admin
Posts:504
Joined:02 Dec 2011, 16:27

Re: Zakljucavanje tema

Post by admin » 25 Feb 2012, 14:19

Mislim da smo napravili propust u pravilima i nismo naveli upravo ono sto je Masterbih napisao.
Ja sam za to da se uvede nadupuna pravila za prodaju:

-Oglasi se postavljaju isključivo u svoje ime i za njih odgovara član foruma koji ih je postavio!
-U oglas je obavezno postaviti min 1. fotografiju onoga sta prodajete, a na zahtjev zainteresovanog kupca dostaviti mu privatno jos fotografija.


Limar je izasao u susret kolegi, sve razumijem, ali da se ovakve stvari nebi ponavljale jer ipak su se ovakve stvari desavale i prije na drugim forumima, tj. rjesenje su pravila, da svako stoji iza onoga sto prodaje..

Druga stvar je sto je covjeku isporuceno nesto sto nije navedeno, znaci dobio je (koliko sam shvatio) neke druge stvari, a ne one koje su navedene!

Post je zakljucao Alas bas iz razloga da se ne ide previse u raspravu jer ga moramo rijesiti na drugi nacin, ali nije bio u pravu kad je okrivio kupca.

Pozdrav svima.

Dado

User avatar
dare5700
Ribolovac
Ribolovac
Posts:133
Joined:14 Jan 2012, 19:39
Location:Beograd/Rakovica

Re: Zakljucavanje tema

Post by dare5700 » 25 Feb 2012, 14:19

Bambi, ja neznam da li se ja i ti znamo , sem ako si dolazio kod Prkija. Jedino licno koga sam ja do sad upoznao je SMILEY, a koji ucestvuje ovde na forumu

User avatar
bambi
Napredan clan
Napredan clan
Posts:36
Joined:17 Jan 2012, 07:53
Location:zajecar
Contact:

Re: Zakljucavanje tema

Post by bambi » 25 Feb 2012, 14:21

Neznam ni ja licno ovde nikog zar je to bitno neznam ni prkija ako je to prda cuo sam se telefonom sa njim i to je to.

User avatar
bambi
Napredan clan
Napredan clan
Posts:36
Joined:17 Jan 2012, 07:53
Location:zajecar
Contact:

Re: Zaklucavanje tema

Post by bambi » 25 Feb 2012, 14:46

Limar wrote:Vas dvojica ocigledno mene pecate pa aj da Vam se javim,da ne prozivate kolegu Alasa bezveze....ako ste vec drveni advokati kontaktirajte me na 064 9995996 ili 069 698188 pa mi iznesite vase nedoumice :Dtt ...
Nemozes reci da nemas nista sa tim jer si dao svoj broj da se dogovoris za cenu,a ne broj od druga koji prodaje to sto je naso zaboravljeno.
Ipak si upoznat sa svim jer ovde se sve vidi
posto je tema zakljucana moram ovako nemogu da citiram
Sta da ti kazem kad sve znas,te gluposti se skupljale godinama a nisu se koristile i odjednom vaskrsnu :D ...posto si iz SRB posalji ponudu na 064 9995996
Ovde se vidi da je broj isti i da si ucestvovao u tome.

User avatar
vasil
Napredan clan
Napredan clan
Posts:41
Joined:12 Jan 2012, 19:13

Re: Zaklucavanje tema

Post by vasil » 25 Feb 2012, 16:29

bambi wrote:
Limar wrote: Ovde se vidi da je broj isti i da si ucestvovao u tome.
Ma nemoguce :)

Lud j..e zbunjenog F::

Limar gde vidis u nekomod mojih postova da te spominjem , zamolicu te lepo da se suzdrzavas pisanjaemu svakom postu mog imena. Ja kazem da se takve stvari nesmeju desavati a ne da si Ti vinovan.
Dare nemoj da pises gluposti molim te
Moze li Admin da objasni na osnovu cega je doticni moderator zakljucio da je u prodaji sve OK i odma nakon toga zakljucao temu.
Hvala i ako mi se odgovori i ako ne(ali samo od Admina)

User avatar
Alas
Moderator
Moderator
Posts:366
Joined:09 Dec 2011, 17:18
Location:----Bosna & Hercegovina----

Re: Zakljucavanje tema

Post by Alas » 25 Feb 2012, 16:47

Evo da se i ja oglasim , kao prvo vasil i bambi boli vas ona stvar sto je u mene nik Alas to je moja stvar ,nemoj da se time opterecujete....
Druga stvar zahvalio sam se Vasilu na textu koji je napisao ,jer smo mogli svi procitati da se covjek lako zajebe kad kupuje stvari kao on sto je kupio.
Tema je zakljucana jer bi se tu raspravljalo do besvijesti ko je koga sad zajebao ,mogli ste to rijesiti preko PP i sve dogvoriti i jos za kraj Tema vam je odkljucana i pisite tamo koliko hocete ako mislite da je to lijepo za ovaj forum ,ajd bistroo

User avatar
vasil
Napredan clan
Napredan clan
Posts:41
Joined:12 Jan 2012, 19:13

Re: Zakljucavanje tema

Post by vasil » 25 Feb 2012, 16:53

Alas wrote:Evo da se i ja oglasim , kao prvo vasil i bambi boli vas ona stvar
Izgleda da si propustio prvih sedam godina domaceg vaspitanja , ovo da pricas tvojima kuci , jel ti jasno!
PS. i nemoj slucajno da pokusavas opet da mi odgovaras takvim tonom, nisi dorastao da samnom tako pricas
Nadam sa da si me razumeo

User avatar
Alas
Moderator
Moderator
Posts:366
Joined:09 Dec 2011, 17:18
Location:----Bosna & Hercegovina----

Re: Zakljucavanje tema

Post by Alas » 25 Feb 2012, 17:03

vasil wrote:
Alas wrote:Evo da se i ja oglasim , kao prvo vasil i bambi boli vas ona stvar
Izgleda da si propustio prvih sedam godina domaceg vaspitanja , ovo da pricas tvojima kuci , jel ti jasno!
PS. i nemoj slucajno da pokusavas opet da mi odgovaras takvim tonom, nisi dorastao da samnom tako pricas
Nadam sa da si me razumeo
Nerazumijem zasto mene vezes u ovaj tvoj privatni problem ti si kupio varalice covjek nije bio prema tebi korekan ,ja ti se zahvalio sto si to podijelio sa nama i ti dolazis na temu da ja mijenjam Nik ,pa stvarno nemogu da to povezem nikako

Post Reply

Return to “Pitanja, prijedlozi i žalbe”