fly fishing

Sva pitanja, predloge, pohvale i žalbe u vezi rada foruma, sajta možete postaviti ovdje..

Moderator:Masterbih

Post Reply
nagual
U razvoju
U razvoju
Posts:26
Joined:25 Feb 2012, 20:05
Location:bih
fly fishing

Post by nagual » 25 Feb 2012, 23:58

Kako vidim nema nista o ovoj tehnici ribolova B:(

User avatar
admin
Site Admin
Site Admin
Posts:504
Joined:02 Dec 2011, 16:27

Re: fly fishing

Post by admin » 26 Feb 2012, 00:08

Nemamo u ponudi tih produkata za sad :D

Vjerovatno Masterbih nemoze nabavi perja, trebaju mu koke za jaja i boile buh::

User avatar
Fly and Carp Fishing
Ribarcina
Ribarcina
Posts:381
Joined:12 Jan 2012, 23:16
Location:Sarajevo, BiH

Re: fly fishing

Post by Fly and Carp Fishing » 26 Feb 2012, 09:24

A mozda da se stavi radi dopune foruma. Svakako sam jedan od musicavih, pa bi dobro dosle nove kolege sa svojim iskustvom. ja bih sam mogao dobar dio foruma pokriti muhama i ostalim vezanim za FF.
piv:: piv::
Image

Dođe ponekad vrijeme kad pametan zaćuti, glup progovori, a fukara se obogati.

Ivo Andrić

nagual
U razvoju
U razvoju
Posts:26
Joined:25 Feb 2012, 20:05
Location:bih

Re: fly fishing

Post by nagual » 26 Feb 2012, 10:13

i ja sam istog misljenja. Vidim da je forum mlad, i ne bi bilo lose da se uvrsti i ova plemenita vjestina u strukturu foruma, jer svakim danom je sve vise sportskih ribolovaca koji pocinju da se zanimaju za ovaj vid ribolova mhm::

User avatar
Alas
Moderator
Moderator
Posts:366
Joined:09 Dec 2011, 17:18
Location:----Bosna & Hercegovina----

Re: fly fishing

Post by Alas » 26 Feb 2012, 15:25

Eto momci onda udrite,ako hocete vec malo razmisljajte o temama , tehnika i te vase bube raznorazne ,napravit ce se rubrika za Fly fishing isto kao sto ima saranski dio ,varalicarenje itd .Na vama ce biti da to lijepo organizujete i obogatite forum sa "najljepsom" tehnikom ribolova,,bistro i hvala

User avatar
Fly and Carp Fishing
Ribarcina
Ribarcina
Posts:381
Joined:12 Jan 2012, 23:16
Location:Sarajevo, BiH

Re: fly fishing

Post by Fly and Carp Fishing » 06 Mar 2012, 09:12

Hoce li uskoro rubrika Fly Fishing? krezi:: krezi::
Image

Dođe ponekad vrijeme kad pametan zaćuti, glup progovori, a fukara se obogati.

Ivo Andrić

@ldin
Keder
Keder
Posts:13
Joined:01 Feb 2012, 20:37

Re: fly fishing

Post by @ldin » 06 Mar 2012, 20:49

puno tema na ovom forumu je otvoreno "onako " čisto da se nešto otvara ili neznam radi čega !!! iskreno i iz najbolje namjere mislim da to baš i nije dobro , što zbog preglednosti , što neznam u opšte odakle potreba da neko otvori temu i kaze " hajd sad pišite tu o tome i tome " ... i ja, i dosta nas kad ufatimo vremena da prelistamo nešto konkretno izgubimo sat vremena klikajući bezveze od teme do teme koje su potpuno prazne , ili se nalaze neki postovi koji su totalni off ... forum kao forum ,ja bar mislim , nikad nikome nije branio da piše o " struci " s naslovom teme i adekvatnim textom , zavisno o čemu se radi , al ovo je , ? ! neznam shvatite kako hoćete , a pokušajte to sagledati ovako da sad svako od nas uzme pa kaze :
tema :
Izrada woblera : izvoilite pucajte ?
lov "neznam ti čega " : ovo je sjajna tema ... ne stignemo sad al u dogledno vriejme da ? ili supeeeerrr bilo bi dobro hm?

I tako u nedogled ? ja vjerujem da cilj foruma nije otvaranja tema bez ideje I smisla ... Bistro !!!

P.S. - umalo da zaboravim , znači nisam mislio na ovu temu konkretno nego općenito ima ih gdje god okreneš ...
Castaneda ... bez negative jbg tako je !

Anassy
Pocetnik
Pocetnik
Posts:3
Joined:17 Nov 2012, 04:28

-

Post by Anassy » 28 Jun 2022, 09:51

I fly fish freshwater. There are dedicated fly fishing forums that would address your needs. I hope this post doesnt irk the mods.



Post Reply

Return to “Pitanja, prijedlozi i žalbe”