Svijet šarana

Stvari koje želite kupiti..

Moderator:Masterbih

Post Reply
User avatar
carpier
ViP
ViP
Posts:628
Joined:13 Jan 2012, 11:10
Location:Murska Sobota, Slovenija
Svijet šarana

Post by carpier » 19 Feb 2012, 07:56

Pozdrav svima...Pošto je u Sloveniji prestao da izlazi Svijet šarana, zamolio bi lepo ako mogu dobiti neki kontakt gde bi mogao naručiti ili ako neko ima kod sebe i više mu ne treba ili ima viška pa da kupim...Može na pp ili
mail

Code: Select all

peterbanjac@gmail.com  
hvala puno.
I was born a carp angler and I‘ll die a carp angler.

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: Svijet šarana

Post by Masterbih » 20 Feb 2012, 20:04

Danas sam kontaktirao neke ljude u vezi casopisa "Svijet Sarana".

Moguce je nabaviti stare brojeve, ali cu vam tacno javiti sutra ujutro.

User avatar
žile
Napredan clan
Napredan clan
Posts:44
Joined:13 Jan 2012, 08:27
Location:Bjelovar - Hrvatska

Re: Svijet šarana

Post by žile » 20 Feb 2012, 21:49

carpier wrote:Pozdrav svima...Pošto je u Sloveniji prestao da izlazi Svijet šarana, zamolio bi lepo ako mogu dobiti neki kontakt gde bi mogao naručiti ili ako neko ima kod sebe i više mu ne treba ili ima viška pa da kupim...Može na pp ili
mail

Code: Select all

peterbanjac@gmail.com  
hvala puno.
Pozdrav druže. Imam ja 20-ak brojeva svijeta šarana koji mi ne trebaju, pa ti ih mogu pokloniti. Ako trebaš neke konkretne brojeve koje ja možda nemam, reci mi jer u Bjelovaru ima trgovina koja prodaje nove brojeve, a ujedno ima i sve stare brojeve po simboličnim cijenama. :HH
Catch & Release

User avatar
carpier
ViP
ViP
Posts:628
Joined:13 Jan 2012, 11:10
Location:Murska Sobota, Slovenija

Re: Svijet šarana

Post by carpier » 21 Feb 2012, 03:44

Jao super!!!!! Hvala puno, Masterbih. Žile pošalji mi mail ili neki drugi kontakt da se dogovorimo, a ako tebi nešto treba kaži da vratim uslugu ako mogu! Veliki pozdrav! kl::
I was born a carp angler and I‘ll die a carp angler.

User avatar
koco
Ribolovac
Ribolovac
Posts:106
Joined:12 Jan 2012, 20:27
Location:Bjelovar,RH
Contact:

Re: Svijet šarana

Post by koco » 21 Feb 2012, 07:38

žile wrote:
carpier wrote:Pozdrav svima...Pošto je u Sloveniji prestao da izlazi Svijet šarana, zamolio bi lepo ako mogu dobiti neki kontakt gde bi mogao naručiti ili ako neko ima kod sebe i više mu ne treba ili ima viška pa da kupim...Može na pp ili
mail

Code: Select all

peterbanjac@gmail.com  
hvala puno.
Pozdrav druže. Imam ja 20-ak brojeva svijeta šarana koji mi ne trebaju, pa ti ih mogu pokloniti. Ako trebaš neke konkretne brojeve koje ja možda nemam, reci mi jer u Bjelovaru ima trgovina koja prodaje nove brojeve, a ujedno ima i sve stare brojeve po simboličnim cijenama. :HH
Kako to misliš-pa SŠ ne izlazi već skoro 2 godine!?Prodaje Praktični koji je jedini preživio!
http://kocophotolog.blog.hr/" onclick="window.open(this.href);return false;

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: Svijet šarana

Post by Masterbih » 21 Feb 2012, 16:57

Svijet Sarana vise ne izlazi i nemoguce ga je kupiti, to se vjerojatno radi o Prakticnom ribolovu.
Firma koja je proizvodila Svijet Sarana, takodje je ugasena, ali ima rjesenje :.D

Potrebno je da napravim listu - popis ljudi koji zele kupiti odredje brojeve, a onda cu to proslijediti kolegama koji ce rijesiti sve u vezi toga toga (80% brojeva ce biti moguce kupiti).

Ukoliko bude veliko interesovanje potrudit cemo se da nabavimo sve brojeve..

User avatar
carpier
ViP
ViP
Posts:628
Joined:13 Jan 2012, 11:10
Location:Murska Sobota, Slovenija

Re: Svijet šarana

Post by carpier » 21 Feb 2012, 18:38

Hvala za informacije...ja sam si kupio Praktični ribolov u vezanoj verziji, znači svi brojevi u godini i jednoj knjigi...A to isti me zanima i za Svijet šarana ako je moguče...znači svi brojevi za 2010 i 2011? Ili za 2009...Ako se je to tako mislilo ja bi kupio sve brojeve za obe godine.
I was born a carp angler and I‘ll die a carp angler.

Post Reply

Return to “Tražim”