Vreca za spavanje

Stvari koje želite kupiti..

Moderator:Masterbih

Post Reply
User avatar
Delboy
Guru
Guru
Posts:782
Joined:12 Jan 2012, 17:18
Location:Sarajevo
Vreca za spavanje

Post by Delboy » 12 Oct 2012, 16:46

zainteresovan sam za nabavku iste, hajde da vidimo sta ima u ponudi? po mogucnosti za 4 godisnja doba

hvala

Limar
Genije
Genije
Posts:1006
Joined:12 Jan 2012, 17:24
Location:Stara Pazova Republika Srbija

Re: Vreca za spavanje

Post by Limar » 12 Oct 2012, 17:06

Ima kod Mesarosa Fox Xtreme vreca i cini mi se da je smesna cena.....imam takvu i samo reci hvale!
Nevolim kada mi neko stoji iza ledja dok pecam...

User avatar
DOX
ViP
ViP
Posts:670
Joined:09 Dec 2011, 23:26
Location:Teslic BiH(RS)

Re: Vreca za spavanje

Post by DOX » 12 Oct 2012, 21:14

Delci, obrati se vojnicima :D
Bboy OR DIE !!!

User avatar
Andjelko
Guru
Guru
Posts:932
Joined:12 Jan 2012, 18:23
Location:Brcko Bosna I Hercegovina

Re: Vreca za spavanje

Post by Andjelko » 12 Oct 2012, 22:20

imas od ultimejta bas za cetir godisnja doba,sa cetir rajflesusa,svaka im cast dobro su je napravili i dobra je,vidjeno pre neki dan kad su mi slovenci bili,mogu ti rec da je dobro topla,jedina zamerka neznam kolko kosta

User avatar
Delboy
Guru
Guru
Posts:782
Joined:12 Jan 2012, 17:18
Location:Sarajevo

Re: Vreca za spavanje

Post by Delboy » 12 Oct 2012, 22:42

a limaru evo gledam na Mesikinomo sajtu nema nista....

Limar
Genije
Genije
Posts:1006
Joined:12 Jan 2012, 17:24
Location:Stara Pazova Republika Srbija

Re: Vreca za spavanje

Post by Limar » 13 Oct 2012, 06:21

Pa zar neverujes bratu???....cini mi se da je 80ak evra,okreni pa ces videti!
...ako nije kupio neka sto neverujem!
Nevolim kada mi neko stoji iza ledja dok pecam...

User avatar
Linear
Genije
Genije
Posts:1096
Joined:12 Jan 2012, 21:50
Location:Gracanica, BiH

Re: Vreca za spavanje

Post by Linear » 13 Oct 2012, 11:36

Ti znas Delci da sam se ja jednom smrznuo i rekao sam nikada vise krezi::

Vidio si u mene moju vrecu od Anaconde. Moja topla preporuka. Anaconda Climate Plus II.

Image

Mene je kostala 100 eura. Nesto malko manje od toga. Ali moram da kazem da vrijedi svakog feninga ulozenog u nju. Ne bojim se otici sada u ribolov u doba kada je -20 C napolju. Toliko i ovi iz Anaconde garantuju za ovu vrecu.
Jos jedan plus po meni za ovu vrecu a na sta bi svaki sarandzija ili ribolovac prilikom kupovine vrece za spavanje trebao da obrati paznju, je sirina vrece. Po meni na to treba obratiti paznju jer kada legnes i zatvoris je skroz, trebalo bi imati neki komfor pri spavanju. U ovoj vreci ja se mogu okretati bez problema i vreca me "ne prati" odnosno dozvoljava mi normalni okret bez da se guzva i ide zamnom na krevetu. Dimenzije su joj 220 x 90 cm mada gledam recimo ima i vecih po sirini a ova je meni sasvim ok. Mozda bi bilo dobro da Ti sebi ipak kupis u dimenzijama 220 x 100 cm bas radi toga sto si malo krupniji.


Sa obzirom da MasterBiH radi i sa Trakkerom evo jedan video. AS 365 Sleeping Bag vidi sa Borisom kolika bi cijena bila. Vjerujem povoljno a usput kvalitet odlican.



Fox ima isto tako kvalitetne vrece za spavanje i ja sam htio kupiti sebi FOX Evo Ven-Tec All Season Sleeping Bag ali je nije tada bilo na lageru u prodavnici gdje mi je prijatelj bio blizu nje i tako da sam se odlucio za ovu gore i nisam se pokajao.

Dimenzije vrece su 220 x 100 cm

Image

Bistrooo c:c
Uhvati radi uzivanja, slikaj radi uspomene, pusti radi buducnosti!

“Budi nalik na morski rt u koji neprestano udaraju valovi a on i dalje ostaje čvrst, dok se oko njega stišava razjarena voda.”

User avatar
Daiwa
ViP
ViP
Posts:663
Joined:04 Feb 2012, 17:49
Location:Cekrcici kod Puracica

Re: Vreca za spavanje

Post by Daiwa » 14 Oct 2012, 09:30

Kao sto Tare rece Anaconda Climate Plus II strasna vreca ,koju takodje posjedujem i malo sam uticao na Tareta da je sebi kupi i vidim da je prezadovoljan kao i ja . Meni licno najbolja investicija od sve opreme za tako malo love dobije se strasnoo puno ,cudi me da se nisi malo uvukao u taretov krevet sad kada ste bili na pecanju da je isprobas :-- .A sta i pomisliti o vreci koja vaze 6kg kl:: kl:: , a imas i ovu http://www.carpfishing.de/product_info. ... vel-4.html" onclick="window.open(this.href);return false; koja je po meni zehru bolja od moje i Taretove , a ako mislis pecati malo vise u zimskim danima preporucujem ti i ove sunjalice krezi:: za spavanje jer vecina nas ima slabu cirkulaciju krvi u noznim prstima krezi::
Image

Uploaded with ImageShack.us

I pidzamica je dobra stvar samo sto se moze vrlo povoljnije naci u obicnim prodavnicama nego u ribarskim

Image

Uploaded with ImageShack.us

User avatar
Delboy
Guru
Guru
Posts:782
Joined:12 Jan 2012, 17:18
Location:Sarajevo

Re: Vreca za spavanje

Post by Delboy » 15 Oct 2012, 19:21

hvala puno na iscrpnim odgovorima... gledao sam taretovu, extra je.... cisto sam upitao da se nebi prikacio jedne stvari pa da vidim misljnja.... malo izbora neskodi.... Daiwa imam nesto tih termo zezalica al sad na posaljednjem pecanju skontam da mi je vreca starija od dosta pecarosa pa reko vrijeme je da se malo ponovim.... hahahhaha

HVALA

Limar
Genije
Genije
Posts:1006
Joined:12 Jan 2012, 17:24
Location:Stara Pazova Republika Srbija

Re: Vreca za spavanje

Post by Limar » 16 Oct 2012, 08:00

Moja ekipa ima Infiniti,Ultimate i Fox vrece,sve tri su izvanredne jedino sto je moja izradjena od drugacijeg materijala,neznam kako se zove to,onako je glatka i po tome bi je izdvojio od ostalih,kad legnes u gacama i majici tako je dobar osecaj da bi prelezao pecanje!
Moja neka zamerka ako se moze reci to je da fale one trakice za kacenje na krevet,to da ima bila bi perfektna!
Nevolim kada mi neko stoji iza ledja dok pecam...

Post Reply

Return to “Tražim”