Sator , lezaj , stolica

Satori, ležaljke, stolice itd..

Moderator:Masterbih

Post Reply
User avatar
vasil
Napredan clan
Napredan clan
Posts:41
Joined:12 Jan 2012, 19:13
Sator , lezaj , stolica

Post by vasil » 15 Jan 2012, 16:49

Posto ovaj nas hobi ponekada zahteva duzi boravak na vodi , normalno je da i prateca oprema koju koristimo ispunjava opredeljene uslove. Tu mislim na kamping opremu; sator koji ce nas stiti od kise , vetra , koliko toliko i od sunca , dovoljno veliki da bismo mogli da u njemu smestimo i deo prtljaga.
- Spavati na zemlji i nije bas zdravo tako da je lezaj dobro dosao u ovim prilikama(posebno kada ste 50+godina .:) ), dali ce on biti sa dva ili tri para nogu je stvar ukusa i mogucnosti svakog od nas.
- Stolica , mesto gde provodimo mnoooooogo vremena ( posebno kada riba nije aktivna id:: ) takodje treba da je udobna , po meni sa visokim naslonjacem da nas vrat ne bi boleo vec nakon par sati provedenih na vodi.
Ajde da malo popricamo na ovu temu , ko sta koristi pri duzem prestoju na vodi.
Ovako izgleda moje mesto boravka na vodi

Image
Sator Traker SLX V2 , lezaj Trakker Аluminium 6 Leg Bedchair , sto sa nogarama koje se mogu regulisati Vango, vreca za spavanje Gardner , termo torba sa priborom za jelo Pelzer , par velikih putnih torbi Traker i Daiwa

Image
Ogromna Pelzerova stolica koju prilikom 24-casovnog prestoja na vodi koristim i kao lezaj

User avatar
Delboy
Guru
Guru
Posts:782
Joined:12 Jan 2012, 17:18
Location:Sarajevo

Re: Sator , lezaj , stolica

Post by Delboy » 15 Jan 2012, 17:18

Vasile kako si zadovoljan ovim traker satorom? s obzirom na materijal od kojeg je napravljen dali imas problema? ja sam se dobro dvoumio izmedju njega i Prologic deluxe doma... ipak sam se odlucio za ovaj drugi.... i nisam se pokajao...... Ultimate stolica - extra.... i krevet americki vojni.... super dobar....

User avatar
vasil
Napredan clan
Napredan clan
Posts:41
Joined:12 Jan 2012, 19:13

Re: Sator , lezaj , stolica

Post by vasil » 15 Jan 2012, 17:47

Ovo mi je drugi Trakerov model satora za godinu dana Prvi sam prodao zato sto mi je nekako bio mali , onda sam uzeo ovaj za dvoje , imam ful opremu u kompletu , ukljucujuci i vinter skin.
Veoma sam zadovojlan za pare koje sam u ovo ulozio

User avatar
Delboy
Guru
Guru
Posts:782
Joined:12 Jan 2012, 17:18
Location:Sarajevo

Sator , lezaj , stolica

Post by Delboy » 15 Jan 2012, 18:12

Ma ja sam se vagao danima i danima... Nisam bio siguran sta uzeti.... Na kraju uzeh ovo... Ako se nevaram taj traker je od najlona? E tu sam prevagnuo na ovaj prologicov... Super zadovoljan... Drago mi je da i tebi taj odgovara... Jer stvarno extra je...


---
I am here: http://maps.google.com/maps?ll=43.865193,18.407724

User avatar
vasil
Napredan clan
Napredan clan
Posts:41
Joined:12 Jan 2012, 19:13

Re: Sator , lezaj , stolica

Post by vasil » 15 Jan 2012, 18:21

Delboy wrote:... Ako se nevaram taj traker je od najlona?
Pa sad u deklaraciji proizvodjaca nepise tako , al ako Ti tako mislis Ja necu to da komentarisem. Vise verujem proizvodjacu a i duuugoj garanciji koju dobijam za njega.

User avatar
Andjelko
Guru
Guru
Posts:932
Joined:12 Jan 2012, 18:23
Location:Brcko Bosna I Hercegovina

Re: Sator , lezaj , stolica

Post by Andjelko » 15 Jan 2012, 18:29

ja imam fox ali sam prosle godine video u prijatelja iz danske sator i bivi i grabit cu da to sebi kupim a cut cu se snjim pa cu vam reci koji je fox u pitanju,ali brate sto ima prostora

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: Sator , lezaj , stolica

Post by Masterbih » 15 Jan 2012, 19:14

Ja koristim sve od JRC i sasvim sam zadovoljan.

User avatar
Delboy
Guru
Guru
Posts:782
Joined:12 Jan 2012, 17:18
Location:Sarajevo

Re: Sator , lezaj , stolica

Post by Delboy » 15 Jan 2012, 19:41

Image

Uploaded with ImageShack.us

evo po cemu sam ja skontao, u tehnickim specifikacijama pise da je materijal za SLX V2 nylon 4oz.... e sad ako sam ja pogresno nesto skontao onda su to ovi krivi sto su na trakker-ovom sajtu napisali.....

User avatar
vasil
Napredan clan
Napredan clan
Posts:41
Joined:12 Jan 2012, 19:13

Re: Sator , lezaj , stolica

Post by vasil » 15 Jan 2012, 19:49

U pravu si , moja je greska.
Za ulozene pare i to sto mi ovaj sator pruza sam vise nego zadovoljan
Pozdrav

User avatar
Delboy
Guru
Guru
Posts:782
Joined:12 Jan 2012, 17:18
Location:Sarajevo

Re: Sator , lezaj , stolica

Post by Delboy » 15 Jan 2012, 20:38

@ vasil, extra je to sator... ja ti kazem meni su dugo zazubice rasle od njega.... gledao sam ga kod jednog kolege na Pelagicevu....

Post Reply

Return to “Kamping oprema”