Mašinice

Sve o štapovima i rolnama..

Moderator:Masterbih

Post Reply
Limar
Genije
Genije
Posts:1006
Joined:12 Jan 2012, 17:24
Location:Stara Pazova Republika Srbija
Re: Mašinice

Post by Limar » 01 Mar 2012, 22:24

O tome ti pricam :D
Nevolim kada mi neko stoji iza ledja dok pecam...

User avatar
rocko
Ribolovac
Ribolovac
Posts:151
Joined:12 Jan 2012, 03:45
Location:Austria

Re: Mašinice

Post by rocko » 03 Mar 2012, 18:12

Ove Penn rolne su odlicne, vidio sam ih uzivo!
Kolege pricaju da su za ove novce idealne, cak se suska da je kvalitetom i snagom presisala neke poznate rolne, a Penn je odavno poznat po svom kvalitetu izrade i snazi + pristupacna cijena, tj. realna cijena bez pretjerivanja.
Sto se tice Daiwe, nema govora ok je, ali pretjeruju sa cijenom, pa nije od zlata.
Imam lovu i mogao sam da ih kupim davno, ali ne zelim jer se suosjecam sa slabo finansijski stojecim kolegama i bojkotujem ovu Daiwu sto nas gule sa cijenom.
Cijeniti neku rolnu za ribolov 800 i vise EUR po komadu je ludost.
Znam dosta poznatih ribolovaca sto isto tako bojkotuju Daiwu, ali im nebi spominjao imena jer su to sami vrh saranske scene.

Poznata i uspjesna imena u saranskom ribolovu uopste ne koriste neke svemirske rolne i stapove od par hiljadu evra vec potpuno suprotno.
Licno sam se u to uvjerio vise puta!
Razumna cijena, dobar kvalitet i svi srecni.
Niko od njih ne pati za tim da nekome kaze kako on peca na to i to, vec pati da ulovi ribu i bude u prirodi.
Sjecam se jedne prilike kad je Masterbiha poceo da smara neki maneken i hvali se kako peca na ove rolne, ima one stapove itd..
Saslusao ga je, a onda mu mrtvo hladno rekao, ajde sad da pricamo o ulovima hahaha..
Druze ti mozes kupiti harmoniku od Kemisa, ali tesko da ces svirati kao on.
Tako je u svemu, pravi majstor ce loviti i na bijednu opremu jer zna kako da iz nje izvuce maksimum.

Daiwa iskoristava svoje ime od ranije i cijenama rastura, jer su gigant i mogu da se igraju.
Ne kazem da to ne rade i neke druge marke, ali Daiwa je po tome poznata, prodaju ime..

Sonic
Piskaralo
Piskaralo
Posts:56
Joined:26 Feb 2012, 13:35
Location:Ludbreg

Re: Mašinice

Post by Sonic » 03 Mar 2012, 18:53

@rocko...potpisujem od A-Ž
p::

User avatar
Daiwa
ViP
ViP
Posts:663
Joined:04 Feb 2012, 17:49
Location:Cekrcici kod Puracica

Re: Mašinice

Post by Daiwa » 03 Mar 2012, 19:14

Neznam kako da kometarisem ovo sto rocko napisa ohh: a da to napisem kulturno kao on yapa::

ovako napravicu usporedbu evo tebi ovaj autic i ja Ti zelim da ga vozis citav svoj zivot posto si skroman covjek i solidarises se sa komsijom koji ima samo zaprezna kola jer nema smisla nesto bolje vozit Z.:

Image

Uploaded with ImageShack.us

A ja cu da vozim ovo i gledacu da kad god izadje novi model da ga sebi priustim jer nisam skroman can::

Image

Uploaded with ImageShack.us

Dosta sam prijatelja stekao kako kupi sebi luksuz masinice :HH ! Pa mozemo poceti bojkotovati i Shimano zbog ove masine Shimano Aero Technium Magnesium 10000 XS-B Z.: neko spomenu zlato za koje svaki vrabac na grani zna a procitajmo od cega su ove dvije masine napravljene i kada smo se sreli sa stavrima od tog metala , mnogi od nas nisu ni znali dasu to metali ohh:
jedan video za odmarati oci jaoo:


rocko nemoj sta zamjerit nista personalno

User avatar
Delboy
Guru
Guru
Posts:782
Joined:12 Jan 2012, 17:18
Location:Sarajevo

Mašinice

Post by Delboy » 03 Mar 2012, 19:37

A sjecate se onoga iz audicije: "pa eto ti mala jebla te ona..."

Limar
Genije
Genije
Posts:1006
Joined:12 Jan 2012, 17:24
Location:Stara Pazova Republika Srbija

Re: Mašinice

Post by Limar » 03 Mar 2012, 19:44

Ma nije u tome poenta,u toj skupoci,ima eksta masina za do 180e koliko ova Penova kopija kosta,mozda i jeste kvalitetna ali zauvek ce biti kopija poznate Daiwe....ko bi zeleo Basiar a nemoze da ga kupi jer je uzasno skup,kupice ovaj Pen jer jako podseca na 1:: ...BBLC,Emblem,Entoh,Ultegra....za iste pare ko taj fals a proverene stvari unazad godinama
Nevolim kada mi neko stoji iza ledja dok pecam...

User avatar
Linear
Genije
Genije
Posts:1096
Joined:12 Jan 2012, 21:50
Location:Gracanica, BiH

Re: Mašinice

Post by Linear » 03 Mar 2012, 19:46

Masterbih wrote:c:c


Penn - Surfblaster 8000 *Model 2012*

Image


Ovo je samo jos jedan dokaz da danas skoro svi pokusavaju da kopiraju DAIWU. Cista kopija Daiwa Basia masine.
Uhvati radi uzivanja, slikaj radi uspomene, pusti radi buducnosti!

“Budi nalik na morski rt u koji neprestano udaraju valovi a on i dalje ostaje čvrst, dok se oko njega stišava razjarena voda.”

User avatar
Delboy
Guru
Guru
Posts:782
Joined:12 Jan 2012, 17:18
Location:Sarajevo

Re: Mašinice

Post by Delboy » 03 Mar 2012, 19:49

@Daiwa, cudno ali ovu drugu tvoju sliku koristim svaki dan a i onu sto je za klasu vise.... hihhiihihihiihihiihih morao sam....

User avatar
Delboy
Guru
Guru
Posts:782
Joined:12 Jan 2012, 17:18
Location:Sarajevo

Re: Mašinice

Post by Delboy » 03 Mar 2012, 19:52

a koliko kosta ova PENN????

User avatar
Daiwa
ViP
ViP
Posts:663
Joined:04 Feb 2012, 17:49
Location:Cekrcici kod Puracica

Re: Mašinice

Post by Daiwa » 03 Mar 2012, 20:05

Delboy wrote:@Daiwa, cudno ali ovu drugu tvoju sliku koristim svaki dan a i onu sto je za klasu vise.... hihhiihihihiihihiihih morao sam....
Svaka cast :HH i da Bogda mjenjo svake 4 godine,da kazem na bolje necu Ti reci jer nema BOLJE can:: :HH , a ovu sto velis klasu vise pa napisi ba da se zna SSSSSSSSSSSS

Post Reply

Return to “Štapovi i rolne”