Koliko lažete?

Pričajte o čemu želite, opušteno..

Moderator:Masterbih

Kirka
Piskaralo
Piskaralo
Posts:98
Joined:13 Jan 2012, 13:29
Location:Novi Sad
Contact:
Re: Koliko lažete?

Post by Kirka » 09 Feb 2012, 10:07

Elektronska pecaljka. Prica meni moj komsija Tosa, kako je dobio humanu elektronsku pecaljku iz Amerike.Objasnimi komso kakva je to pecaljka,, to mora da je hit.Toje komso cudo. U olovici je kamera, a strna je opticki provdnik povezan sa displejom na masinici, udica humana .Zabacis na unared zeljenu daljinu, sonar javlja dali ima ribe,posto je rezultat pozitvan cekas. Evo ulova pisti, pogledas displej vidis koja je riba i kolliki kila ima pa ako ne odgovara stnes dugme a ona se otkaci humano zarne. Ovu mi je prcu stvarno isprico komsija dali govori istinu prosudite sami.
Poslednja si moja sinagoga moj si Petrovgrad i Rim
Sa tobom mogu i bez boga, bez tebe ne mogu ni s njim.....

kimmy1
Ribolovac
Ribolovac
Posts:179
Joined:12 Jan 2012, 21:24

Re: Koliko lažete?

Post by kimmy1 » 09 Feb 2012, 11:11

Dobra priča. Zaslužuje da bude dva puta napisana. More, šta dva puta ! Tri puta zaslužuje, pa nek ide život ! :.D

koste910
Piskaralo
Piskaralo
Posts:53
Joined:02 Feb 2012, 15:31
Location:Ljubljana-Niš

Re: Koliko lažete?

Post by koste910 » 23 Feb 2012, 18:14

:Dtt
Last edited by koste910 on 22 Jun 2012, 09:10, edited 1 time in total.

User avatar
debeli sremac
Ribolovac
Ribolovac
Posts:103
Joined:16 Jan 2012, 20:55
Location:srem

Re: Koliko lažete?

Post by debeli sremac » 23 Feb 2012, 21:30

eee kako ja lazem lokalnog alasa koji zna samo na motke da peca kako ih on zove i na mreze.
zabacujem ja sa vecom pva tubom jedno 70gr peleta + 70ghr olova pa to kada padne na vodu ko macku da si zabacio , ali ja se zeznem i stavim manje olovo neki 50gr i ne izbusim pva tubu i naravno kako sam zabacio koju sekundu je to plutalo i potonulo za par sekundi . pitsa on sta je to ? reko plivajuce olovo . kako? pa lepo zabacis vidis de je palo i ako si omasio imas vremena da ga navuce3s na ranu . on se tu razjari kava tehnika breee sve je video ali to nije . a ja na sav glas pocnem kukati kako sam ostavi takmicarske udice na stapovima. kaze sta je sad to ? pa reko na dva metra od obale se ispravljaju i pustaju sarana natrag da ne gubis vreme na treningu . na to ce on e da moj k... medjutim divlja voda je bila u pitanju i posle dva sata udara meni saran i ja sav hepi krljam se sa divljakom i pred obalom ko da me je pito otkaci se riba . a on zanemio . kazem ja njemu . eto vidis kako radi udica ( a ja u sebi da puknem sto mi otpo ) i od tada ja sam za njega car . stacete kada imam srece da se sve podudari
ako treba , nema potrebe !

Kirka
Piskaralo
Piskaralo
Posts:98
Joined:13 Jan 2012, 13:29
Location:Novi Sad
Contact:

Re: Koliko lažete?

Post by Kirka » 26 Feb 2012, 06:59

Istina je junak, drzise ko stena al kad laz zine pobeda je njena
Poslednja si moja sinagoga moj si Petrovgrad i Rim
Sa tobom mogu i bez boga, bez tebe ne mogu ni s njim.....

Post Reply

Return to “Forumska kafana”